Как приготвяте АМ през нощта?

  • 4 685
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз не давам нощем мляко още откакто беше съвсем малък(май на 2 месеца спрях), но тогава го правех в едно шише АМ и в другото топла вода,която си оставаше достатъчно топла като я държех в термобокса.После само ги смесвах и му давах яденето.

# 16
  • Мнения: 681
Топлих си водичка,слагах я в термуса,дозичките за АМ в едно контейнерче на Чиполино и млякото ставаше бързо  Peace

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 328
с микровълнова и предварително сварена вода
като дойде време за ядене само я стоплям до необходимата температура

# 18
  • Мнения: 2 013
Имаме електрическа кана.За 1 минута водата се стопля,сипвам в шишето слагам 5те лъжички АМ и после охлаждам в канче! Peace

# 19
  • Мнения: 2 149
И аз използвам електрическа кана,много е удобно. Peace

# 20
  • Мнения: 19 302
Топля вода в МВ, слагам АМ и миксирам. Лятото не топля водата.

# 21
  • Мнения: 356
И аз използвам електрическа кана,много е удобно. Peace
Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 3 993
Интересно ми е.
Аз лично вечер преди лягане преварявам вода и я слагам в термос.Отделно си приготвям в едно шешенце и изворна вода.Необходимото количество АМ на прах  го слагам в едно контейнерче на АВЕНТ.И когато дойде време за хранене само смесвам водите,за да докарам необходимата температура и слагам дозата АМ и готово.Отнема ми не повече от минута.

Точно като теб приготвях АМ през нощта. Имам същия контейнер на Авент, много е удобен.

# 23
  • Мнения: 4 434
На момента.

# 24
  • Мнения: 107
Слагам необходимото количество вода в шишето ,като се събуди  топля в микровълновата слагам АМ и готово.Отнема ми не повече от минута.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
Слагам водата в шишето, слагам АМ в дозатора и след това слагам всичко на нощното шкафче. Диването се буди със силен рев през нощта, така че бързо ги смесвам и страстите утихват.  Mr. Green

От 6 месец дъщеря ми е на АМ, в началото преварявах водата после минахме на изворна (след година на филтрирана през кана Брита) и съответна от тогава не затоплям, правя АМ с вода със стайна температура.  Peace

# 26
  • Мнения: 104
Вече не ядеме през ноща, но както и преди го приготвях. В термокана преварената вода стоплям и разреждам с по-хладка вода, която стои в  едно шише с капачка. Слагам и ам преди ра разредя и това е.Не съм засичала но става бързо.

# 27
  • Мнения: 146
Слагам необходимото количество вода в шишето ,като се събуди  топля в микровълновата слагам АМ и готово.Отнема ми не повече от минута.
  Peace

# 28
  • Мнения: 139
Аз пълня термос направо с вода,каквато става за АМ,слагам млякото в кутийка за мляко и готово Peace

# 29
  • Мнения: 1 512
Водата държа в термос ( сипвам я с температура подходяща за приготвяне на млякото),дозата мляко в контейнерче на Чиполино и така по възможно най-бързият начин смесвам иначе ще събуди всичко живо.

Общи условия

Активация на акаунт