Съдбата с Любов ни озари, а през Май с бебче ще ни дари! N 22

  • 15 425
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Благодаря милички за подкрепата.
Знам че пак ще свикна не ни е за първи път . Даже си е цяло чудо че този път беше толкова дълго вкъщи - от юли до сега  Grinning
Обаче всеки път ми е много трудно да го пусна  Sad

Зайче, заминава за Катар ( до Дубай ) и за бебчо ще го пуснат да си дойде . Така че след 3 месеца ще сме пак заедно за 2-3 седмици.
После може и ние с децата да отидем малко на гости при него да скъсим времето между отпуските.
ще видим как ще е с малко бебе.
И на него му много мъчно но какво да се прави?! Нали трябват парички за всичко ...

На всички мами - весело празнуване довечера , макар че когато обичаш и си обичан всеки ден е празник .  Hug

Дикси знаеш ли че продават готово захарно тесто за декорации. Аз за Коледа търсих из форума къде във Варна мога да намеря.
Може да потърсиш къде има в София и да си го разделите с някоя приятелка че е по 6 кг в кофичка. Стои в хладилника замразено до 6 месеца.
Малко е капризно ако решиш да го правиш сама. А в Метро продават боички за такова тесто и за сладки въобще.
С малко въображение стават чудеса от храброст. Важното е да ти е щастливо детенцето като си види тортата.
А тази торта определено е страхотна - браво !!! newsm10

Раличка спалнята наистина е много сладурска. - честито - ето и повод да я отпразнувате довечера  Heart Eyes luvbed

 

# 16
  • София
  • Мнения: 6 045
Честити празници и от мен на всички май-чета! Simple Smile Много любов и висок градус на настроението!!  Wink newsm76 newsm76
dendri и plami213, благодаря, дано всички са добре!!
Felina , съчувствам ти за раздялата, но времето ще мине бързо и ще дойде моментът да се прегърнете тримата!! Simple Smile
Честити прически на Siska 79 и madlena_bg80, още по-красиви сте станали!!  4470

# 17
  • Мнения: 849
Алеле, Фелина, мила, много жега там бе!!! Ама не е страшно, ако е подобно на Дубай. Брат ми преди време беше на работа в Дубай за няколко месеца - първо от началото на март до началото на май, дойде си за сватбата ми и пак замина до юли. та второто му заминаване беше много по-различно от първото. Хем се кефеше много, защото Дубай си му харесва доста, условията бяха супер, работата беше купон, хем не можеше да повярва колко горещо и влажно е. Но имай предвид, че там почти не му се е налагало да излиза навън - все от квартирата в колата, от колата в офиса и обратно и вечер по дискотеки и молове... И оттогава за щяло и нещяло се присеща за Дубай с някаква носталгия. Богато емирство си е. И е хубаво това, че животът е доста уреден, арабите имат страхотен ред за всичко, но и доста уважават чужденците и стига да не нарушават порядките им, ги оставят да са си различни. Поне брат ми има такива впечатления от Дубай. като си дойде първия път, каза - толкова баджаци и деколтета не бях виждал досега Laughing. Та ако таткото прецени, че можете да отидете, определено ще да има добри условия и ще си струва емоцията.

# 18
  • Мнения: 96
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН МИЛИ МАЙКИ МАМЧЕТА И БЕБЧЕТА txtloves
  bouquet  bouquet  bouquet
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО МНОГО ЛЮБОВ И МНОГО УСМИВКИ ДНЕС!!!! Heart Eyes

Бързо сте изписали и предната тема и в тази не се косите Crazy БРАВО НА ВАС Hug
Ние сме добре и нищо интересно около нас. Само дето вече чакам моята кума и тя да си роди малкото бебче - сигурно в началото на другата седмица ще е събитието. Grinning
каката я пратихме при баба и и ние с таткото ще ходим някъде да празнуваме Blush Heart Eyes УРАААААААА - щото ми писна да си стоя в къщи и малко ще се разведря. Лягам сега да си почина, че после ще почнат приготовленията за вечерта   bigdance2
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ ДОВЕЧЕРА МОМИЧЕТА КОКИЧЕТА И ДО УТРЕ - аз днес повече няма да имам време да се включа Laughing Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 951
Честит св. Валентин и Трифон Зарезан - кой каквото празнува  Laughing  Hug

Благодаря ви за хубавите пожелания! Отхвърлихме вече детското парти в едно клубче, сега рожденника спи, а довечера ще празнуваме с роднините  Grinning

За тортата понеже няколко момичета питаха ще кажа тук, а не на ЛС, за по-лесно.
Всъщност самата торта е елементарна, ето тази - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141085.0
Украсата я правих точно с това, за което каза Фелина - захарен марципан от Метро оцветен с бои за него, пак от Метро.
Ето марципана , ето и боичките.
Оцветява се, режат се шестоъгълници и се редят върху тортата. Тревата е направена с преса за чесън, цветчетата и мечетата на ръка. Това е , не е кой знае каква философия, но на мен ми се увидя  Laughing

# 20
  • Мнения: 1
Дикси, направо съм очарована от тортата   bouquet, страхотна е!!!! Crazy
Би ли ми казала къде точно в МЕТРО да търся марципаното тесто и боичките??? newsm78
Да ти е жив и здрав рожденикът и много да те слуша  newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 21
  • Мнения: 1 951
Би ли ми казала къде точно в МЕТРО да търся марципаното тесто и боичките??? newsm78
Малко ме затрудни...на щендера има разни глазури, кувертюри......около едни готови смеси за палачинки, кремове.
Наистина не помня точно къде  ooooh! Гледай внимателно и по картинките, които пуснах ще ги разпознаеш  Grinning

# 22
  • Мнения: 79
Благодаря ти много, все пак ще съм ориентирана къде да търся   bouquet
Дикси, ако всичките тези вкусотийки в албумчета са твое производство, направо шапка ти свалям   bouquet. Голям кулинар си   chef

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 16:26 от madlena_bg80

# 23
  • Мнения: 204
Здравейте  мам4ета ,4естит празник желая ви много Любов ,весело изкарване на празника и внимателно с luvbed Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 12 225
  Хайде да се запиша само, че изобщо не ми остана време да ви прочета. Сутринта бяхме на разходка с малките и две приятелки  с дечица, а откакто съм се прибрала готвя и чистя. След малко изчезваме да празнуваме рожден ден  на една приятелка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.И аз се цопвам в новата темичка,много е хубава. newsm51
Искам да ви почерпя за именния ден на половинката...
Честит празник на всички!

# 26
  • Мнения: 501
Хоп да се присъединя и  аз в новата темичка. Да си изкарате прекрасно и много влюбено тази вечер. Аз ви оставям и отивам да празнувам Simple Smile  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 395
Мен пак започнаха да ме обливат ту горещи ту студени вълни и през 5мин се местя или пред печката или на отворения прозорец..и без това не ми беше до празнуване, но случвало ли се е и на някоя от вас това?На мен вече няколко пъти, а сега е и от поне половин час така и ми треперят и ръцете малко и ми се повдига, а със сигурност не се разболявам. Лекарите не помогнаха, затова ако някоя може някак да помогне ще съм ви много благодарна  Cry

# 28
  • Мнения: 21
 newsm59 newsm67  party023 на Пъстроочка ,да си жива и здрава,много обичана и през май(  babyuuаприл) най сладкото бебче!!!
И аз да се запиша в новата тема,която отново е супер.
bebZz как си с кръвното.На мен също ми е ставало така с топлите и студени вълни,без треперене и все си мисля,че е от кръвното.Твойто как е?

# 29
  • Мнения: 488
Добро утро!

Пъстроочка bdbaloni Много късмет и щастие и прекрасно бебенце на пролет!!!

Да ви се оплача, че от два дни, някъде, бебето не е толкова активно както беше преди и нещо започвам да се притеснявам. Болният ми мочзък пак се отключи. Ужас
Днес неделя няма и къде да отида тука в Дупница, освен в родилно и то ако намера доктор.  #2gunfire
Ох, дано днеска да се обади повечко пъти та да спра да се притеснявам.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт