Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 15

  • 48 575
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Да е на  късмет темичката,
  newsm76 EFP  newsm47

Ох дано че вече нямам търпение много дълго чакам.

# 16
  • Мнения: 3 988
Виза, виж тук за TESE резултатите и може да потърсиш после за PESA. В началото са статии, после има линкове към форума. Иначе на английски има много информация, ако ползваш езика.

НВИ, стискам палци за утре и дано като се събудя и погледна форума, да ти видя лентичката.  Hug
Бейби, хормонално обогатените жени са много интересни...  Flutter Не ме питай аз колко усилия полагах уж да се крия, но някои пак са ме усетили.  Crazy

Късмет на започващите стимулация или тези които са в момента и търпение на чакащите за тест!  Hug

# 17
  • Мнения: 271
Филипа, Чочка, Златенце  spoko Току що про4етох края на старата тема. Много сжалявам за неуспеха, и аз го преживях скоро  Sad много е гадно, мина пове4е от месец, а аз още се сдухвам на моменти. Няма как...но няма да спираме да вярваме в успеха, нали  Wink  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 254
Филипа, Чочка, Златенце  spoko Току що про4етох края на старата тема. Много сжалявам за неуспеха, и аз го преживях скоро  Sad много е гадно, мина пове4е от месец, а аз още се сдухвам на моменти. Няма как...но няма да спираме да вярваме в успеха, нали  Wink  bouquet
За съжаление повечето от нас знаят какво е осещането да видиш отрицателния тест и можем само да си кажем :Дано стане следващия път
Желая ви да имате сили и смелост  да продължите напред момичета bouquet !

# 19
  • Мнения: 491
 Ех да се запиша и аз в късметлийската темичка, Кюбит честито толкова се зарадвах за теб Hug Hug
Бейби дойде момента, и аз си мисля че този опит ще е последен ще се моля за теб ти само вярвай, че скоро ще станеш мама!
miss_iv, значи няма да започваш веднага, май пак заедно ще бъдем на процедура Wink
НВИ
ще чакаме да ни зарадваш с хубави новини
Филипа, Чочка, Златенце много, много съжалявам за вас, но и аз съм една от многото не успели и още не мога да се оправя Sad
На всички пожелавам да видят така очакваните две чертички EFP

# 20
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Дами, бъдещи мами, много Ви благодаря за палците  Hug.
Аз сега се сетих че някой беше споменал нещо за това че ми посинява корема, то е най вероятно защото толкова много инжекциики си хаквам, а количеството не е малко. Аз използвам Фолистим, идва в едни пълнителчета, аз само ги слагам в химикалка (такива като за диабетиците) и си го бия. Той не е раствор и отделно лекартство, а е само течност в пълнитела. Ето как изглежда химикалката и пълнитела

Голямо чудене ме налегна днес. За сега съм си цепнала само 1800 ед Фоли  doh, и 90 ед. Сайзен, а вече към обяд днес започнах да усещам че яйчника ми се е оглемил Thinking И са ме налегнали едни съмнения че доки май е по прекалил с количеството на фоли... Но на 17 сутринта ще видим. Гризе ме да пойскам на приятелката ми която прави ултразвук да ме погледне... преди 17, но ще видим как са нещата утре и в Понеделник. Нищо чудно доки да се изуми като види какво става  Praynig Днес като седя и се усеща че нещо ме подпира, като това усещане съм го имала и при другите 2 опита, но не се появяваше чак до 10-11 ден, а сега на 3-ят ден и се усеща  newsm78
бамбарадамбара най после  Hug
Zumbul  от твойте уста, в Божийте уши  Praynig, и ти ли ще чакаш до Май с miss_iv? Защо толкова дълго ще чакате? Явно само на мен доки ми беше казал че веднага мога да започна нов опит при предишните ми, но аз съм си бавен бушон, какво да се прави... Rolling Eyes
didona73  welcome и дано да не ти е проблем износването този път  Praynig
Viza и аз като Кюбит на английски мога един тон инфо да ти изровя, но на Бг... малко трудна работа.
НВИ, утре веднага да пишеш колко са точиците  Praynig, че дано и  Two Hearts да се чуят. Да знаеш че не само коремчето ми е посиняло, ами и всичките ми лакирани нокти са посиняли от стискане, и се вижда даже през лака (щото е светъл).
Кюбит вие май тази седмица ще ходите да се срещате с точиците също нали? Ох не ми отговаряй, но да знаеш че съм много нетърпелива та чак  ooooh! Hug
Petiofski нещо се покрива, тя май тази седмица дето идва и се пада тестче да прави  newsm78
Кой още чакаме, тортичката ако не се лъжа, ninkata80, Moli_B, Рея, slonop, Cho_ko(но тя май отиде някъде за уйкенда?), aelita2000 и elleebella Охххх, пропускам някого но се сещам кого newsm78
Деннива никаква не се появи да разкаже за ФМ от вчера, а пък аз така се надявах да се вестне и да сподели newsm78
ninkata80 как е твоето коремче? Hug Ти тестче кога ще правиш?

# 21
  • Мнения: 108
Благодаря ви,  мили момичета за подкрепата.  Cry Поревах си доста, то е ясно. Трудно е когато сме живели месец с надеждата, че нещо хубаво се случва, трудно е когато 2 седмици съм вярвала, че моето бебе си е в къщи... Но ...вече се посъвзех. Утре ще се срещна с док, за да говорим и да преценим кога ще съм готова за новия опит. Лошото е, че не знам как ще стане това от финансова гледна точка Sad
Хубавите новини днес ще дойдат от Имам Вяра, нали? Обещавам да ви чета редовно Simple Smile и да бъда с вас. Радвам се сърдечно на всеки ваш успех
Прегръщам ви и желая много късмет, много сили и сбъднати мечти на всички ви Hug Hug Hug
Щом се борим ще спечелим.

# 22
  • Мнения: 7
ХЕЛП приятели!
На дълъг с протокол съм с еднократен диферелин,сложен  на 04.02.Д-р Персенска ме вика след 18 дни,т.е. на 22.02 за започване на стимулация.Каза ми ако не ми дойде ,да й се обадя.Обаче ми дойде днес и има цяла седмица до 22.02.Няма ли да е късно да се започне чак на седмия ден евентуална стимулация,при вас как е било?Да се обаждам ли на доки?
Плийз хелп!
Успех на всички!

# 23
  • България
  • Мнения: 987
sunny_75, аз бях по къс протокол и не съм компетентна, но мисля, че трябва да се обадиш на Персенска Peace.

Babyforme, раничко ми е още за теста Hug. Чааааааааааааааааак след 10 дни. За сега само ме боли корема от време на време, все едно, че ще ми идва. Нищо друго ми няма.

НВИ, чакаме те с нетърпение!

# 24
  • София
  • Мнения: 23 165
sunny_75,не се обаждай, и аз съм по същата схема.
Много е дълъг тоя дълъг протокол, голямо чакане  Crazy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте момичета ,
и аз се записвам в новата тема , дано съм една от късметлийките . Пожелавам го и на всички вас .

Идващата седмица ще трябва да правя тест , ама малко ме е шубе . Притеснявам се че се чуствам твъде  добре ,даже снощи си цапнах една хубава чаша червено вино и ми се услади , ама не си позволих повече .
Стискам палци и за другите момичета , които тази седмица ще научат резултата .

Babyforme , благодаря че не си ме пропуснала , приятно е когато някой мисли за теб  , стискам палци за успешна процедура .

# 26
  • Мнения: 61
Здравейте момичета Simple Smile
И аз да се запиша в новат теничка и дано е на късмет... че ще започвам стимулации в края на месеца Simple Smile
Стискам палци на всички Ви  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Бейби тест ми се пада да правя на 26.02 но мисля към петък,събота да бъде,че едвам вече устисквам.А като цяло не се чувствам по-различно от обичайното ми състояние,нищо не ме боли и не съм подута,снощи като че ли за малко усетих нещо като преди цикъл ниско долу но може и да си внушавам.
Ти давай смело напред,а ние няма да пускаме палците Praynig
ИмамВяра с теб съм и чакам с нетърпение да кажеш какво е станало. Praynig
Успех на всички  Praynig

# 28
  • Мнения: 75
Ех,момичета от два дена не съм влизала и какво да видя:
Filipa,Chochka,Златенце много ми е мъчно за това,което ви се е случило Hug,наистина очите ми са пълни със сълзи,защото знам колко е голяма болката в душата.Надявам се бързо да се възстановите и смело напред.
Сега и аз да споделя.Вчера бях при док и се надявах,че вече ще говорим за започване на стимулацията,НО при прегледа се установи,че имам хидросалпингс Cry.Другата седмица пак съм на преглед и след това лапароскопия.
Кога ще свършат мъките...........
Обичам ви и ви прегръщам всички успели и неуспели,в процедура и очакващи Hug

# 29
  • Свищов
  • Мнения: 209
при прегледа се установи,че имам хидросалпингс :cry
Това съм се питала, дали винаги се вижда хидросалпингса от обикновен преглед или трябва ЦС?

Общи условия

Активация на акаунт