Казвал ли ви е синът ви :"Искам да се оженя за мама"?

  • 4 331
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
И момиченцата си мечтаят  да се омъжат за тати.Като малка дъщеря ми имаше такива "намерения" Joy JoyКато порастнат малко нещата си влизат в релсите.Започват да се "заглеждат"по истинските си тръпки-на тяхната си възраст. bowuu
Така е и с момченцата.

# 46
  • София
  • Мнения: 7 102
Доста често ми предлага да се ожени за мен, почти всеки път като стане дума за женитба, бъдещи деца и т.н., изхождайки от възрастта на децата, не виждам нищо притеснително.

# 47
  • Мнения: 959
Моят син, изобщо не му е минавало на ум, че иска да се ожени за мен.
Но, ми заяви, че като порасне, ще си намери друга жена, не искал да се жени за сестра си.  Joy Той горкия си помислил, че за това съм я родила... hahaha

# 48
  • Мнения: 43
 Joy Joy Joy Точно тази вечер спорихме с моята дъщеря  на тази тема.Искала да се омъжи за баща си .Доста си поспорихме ,но и двамата седнахме и  и  обяснихме че това е невъзможно а и той когато дойде това  време  ще  е  остарял вече.Стигнахме до консенсус в крайна сметка.Това си е временно явление ,и аз едно време като бях на годините на дъщеря си казвах така но.............не стана така разбера се.Така че спокойно Wink .Всичко ще отмине. Wink Wink

# 49
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Големият ми син имаше такъв период преди няколко години. Искаше да се ожени за мен. Всичко отшумява с времето. Просто прекарват много време с нас и затова предполагам е така.

# 50
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Преди една година,големият ми син /тогава на 4/ и аз сме в колата,и незнайно как започна тема за женитби Crazy И аз,като добра бъдеща свекърва Laughing,обеснявам на Алекс как един ден трябва да се ожени за много хубава и много добра жена Grinning,при което след кратък размисъл той ми отговаря - ..." Ами мамо,то няма друга като теб такава, Flutter за теб ли трябва да се оженя тогава" Crazy  Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 2 609
Не се притеснявай, повечето деца минават през това. И дъщеря ми ще се омъжва за баща си. Laughing

# 52
  • Мнения: 5 183
О, и моят щеше да се жени за мен (отмина), а татко му да си търсел друга "майка"  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 268
Не е нужно толкова да му обясняваш,той сам ще разбере,като го удари хормона.Тогава и да ти се иска,няма да се ожени за теб.Това в кръгга на шегата разбира се.Казвам ти го като майка на 18 годишен млад мъж,сериозно обвързан емоционално от 1 година.Да му се не надява човек. Grinning

# 54
  • Мнения: 3 216
Моя син иска да се ожени за мен и за Виктор  Joy Това е най-добрия му приятел от яслата. Като го питах : Кой ти го каза това ,отговори -Станимира (една мома от яслата ) . Сьвсем сьм наясно ,че не разбира за какво иде реч ,но ми е много забавно  Laughing

# 55
  • Мнения: 532
Те и момиченцата много се вълнуватза кого ще се оженят.Моето ми каза ,че за мен ще се ожени ,но аз обясних ,че не може защото сме жени и двете.Тогава тя казва:"Ами ще се оженя за Тати!" Аз казвам:"Не може,защото аз съм женена за него!"
То се разплака милото и казва:"Ами аз за кого ще се оженяяя?"

# 56
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
О, и моят щеше да се жени за мен (отмина), а татко му да си търсел друга "майка"  Mr. Green
и ние бяхме така Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 809
Те и момиченцата много се вълнуватза кого ще се оженят.Моето ми каза ,че за мен ще се ожени ,но аз обясних ,че не може защото сме жени и двете.Тогава тя казва:"Ами ще се оженя за Тати!" Аз казвам:"Не може,защото аз съм женена за него!"
То се разплака милото и казва:"Ами аз за кого ще се оженяяя?"

Мойта голямата щерка (на 5г) същите ми ги наговори преди седмица  Joy Разсърди се после, нацупи се и няма оправяне  Rolling Eyes
Сигурно поне 3 пъти сме говорили за това, но тя ми обяснява, че не обича никого другиго толкова много  Heart Eyes , е обясних й че като стане още по-голяма ще обикне някого, който да е...... (и тука изредих всички добри качества,  за които се сетих)   Wink
Оня ден ми казва"Мамо, знаеш ли?...... аз реших да се оженя за Иво от мойта група  в детската"   Sunglasses
Ами казвам добре, а той иска ли?
и тя казва : Ами не знам, то това е тайна  Laughing

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 929
Дъщеря ми от доста време все се жени за татко си.  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 204
Нямам син и както се о4ертава няма и да имам,но виждам моята щерка на две години колко е привързана към баща си ,нищо 4удно да 4уя и от нея нещо подобно ,по щял ден ми повтаря"Мамо яз би4ам си тате".

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 09:13 от eugenya

Общи условия

Активация на акаунт