Снимки 7

  • 50 235
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 138
честито, фокси. аз понеже гледах без звук и не чух коментарите, бързам да дам моите тълкувания.
детето ще стане моден дизайнер. пипна, а това се брои. може после състезателка с автомобили. като хоби, предполагам.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 517
Благодаря за коментарите. С Исак после гледахме снимката от дома - и той е избрал колата, така че брат и сестра са определено  Mr. Green.
Мата, какъв дизайнер бре, детето ще стане автомобилен монтьор - трето избра отверката, но го няма на клипчето  Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 669
Мата, Лили, Фоксче, децата ви са съвършени! Hug

# 48
  • Мнения: 157
Ето и моето тълкувание на Прощъпулника на Дара: детето първоначално реши, че ще стане прилежна домакиня (игла и конец), но бързо размисли и се преориентира в пътуваща и преуспяваща бизнес дама (кола), която винаги ще е с перфектна прическа (четка за коса) и сама ще си поправя автомобила при нужда (отверка)! newsm53  newsm62
Но каквото и да е нашето тълкувание, по-важно е че детето има голям късмет в живота. Това го прочетох в очите на мама и бате (макар и на заден план)! newsm51

# 49
  • Мнения: 2 084
Фоксче, честито! Да ти расте здрава, силна и прекрасна!
Тя и гадже ако ибира след такова колебание - как да е няма да сбърка.

# 50
  • Мнения: 3 246
Хе хе Фокси браво на малката госпожица Hug, честно казано много ми хареса коментара на nova_zvezda , бих добавила само, че каквото и да прави ще го обмисля достатъчно дълго и няма да взема прибързани решения Wink А бате колко беше послушен Hug

# 51
  • Мнения: 3 715
Извинявам се за размазаната снимка, но ние така се храним

# 52
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... но ние така се храним ...

Важното е че сте доволни и има дисциплина и хармония  Joy Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 9 517
Кудку, ти направо уби змея  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 3 246
Кудку, мога само да ти завидя на дисциплината, аз колкото и да се старая така не мога да го докарам, имам предвид че не мога така да паркирам кучето на масата, при това с лигавниче Joy но пък моето зверче си слага главата на масата и гледа с влажен поглед Wink

# 55
  • Мнения: 2 084
Абе Кудку, къде е "Бобо е бебе?" Тоя хубав младеж с хубавото куче кой е? С какво го полива? Направо е неузнаваем! Да ви е жив и здрав!

# 56
  • космополитно
  • Мнения: 941
Извинявам се за размазаната снимка, но ние така се храним



Ма никак не се изненадвам!Толкова е типично за аристократите! smile3501

# 57
  • Мнения: 4 138
http://www.youtube.com/watch?v=999kh5h40XE
това, че моята александра бута другата александра и на мен не ми харесва, но пък за сметка на това, тя се опитваше да и сложи едно колие поне десет минути и почти я душеше, но моето дете търпеше стоически Mr. Green
това е хлапето на момчето с което сме израсли заедно от бебета, и той на стари години се обеби, та сега децата ни играят заедно, с еднакви имена са и много се разбират.

# 58
  • на път
  • Мнения: 2 804

Латино-стъпката е уникална  Shocked!
Това дете си е за спортни танци!
Бързо да я записвате някъде!

# 59
  • Мнения: 4 138
впрочем иве, другата александра е дъщерята на сашо, братът на светла.........

Общи условия

Активация на акаунт