Коликите отминават ДЕКЕМВРИйчетата по-послушни стават!

  • 9 582
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 326
Привет!
Ортопеда беше ни казал, че след 4 месец може да се слага в полуседнало положение, след 6 месец - в седнало, след 7 - в проходилка, след 4 - може да се държи право на краката си, но без да поемат тежеста на тялото.
Вашите бебета обръщат ли се вече, че нашия неще. И по колко време будуват на ден, че от 2 дена Вальо само яде и спи и се кефи по половин-един час след хранене и пак сън. Дали е нормално?
Много готска станала страничката!  bouquet

# 241
  • Мнения: 399
Данитка,Invisible и Elmina,благодаря ви! Blush Flutter Hug

Обсъждахте почивката през лятото...еххх,и аз си помечтах...но не за морето...толкова обичам планината и силно се надявам да мога да отида ако не през лятото,то поне на есен!  Rolling Eyes С дъщеря ми ходихме,когато тя беше на 10мес и беше страхотно! Grinning

А днес се нагледах на готини мами и прекрасни бебчета! newsm51 Сайта става чудесен! newsm44 И не мога да не се съглася с моя мъж,който съвсем на скоро сподели,че бебета били като наркотик и още едно щял да ми направи! Laughing

ninanb ,браво на вашата кака,че е такава помощница на мама! Wink Аз от нежността на нашата госпожица направо настръхвам  ooooh! не си знае силата,милата и като го гушне направо дъха му спира  Sick
И в тоя ред на мисли,пак се зачудих кога ли ще мога да преместя малкия при сестра му в детската стая? Thinking Аз по принцип не съм привърженик на продължителното отглеждане при мама и тати (малкия и сега не е в нашата стая),но педиатърката им ни препоръча да го държим отделно от каката,колкото може по-дълго,защото можело неволно да го нарани  Confused Как е при вас,мами на каки и батковци,кога мислите да съберете домочадието в обща стая? Thinking

Хубав ден от мен! Grinning

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 18:30 от мимина

# 242
  • София
  • Мнения: 608
Здравейте, момичета и бебоци! Сайта е станал разкошен, браво!  Hug

Връщаме се от консултация. Бебка Албенка е 5440 гр и 58 см. Наддала е 1300 гр и е порастнала с 2 см за 1 месец. Сложиха й ваксината, изплака и това беше.

За почивката - аз съм от Варна и през лятото ще съм там с децата.

Бебка спи при мен още, защото е глезла и обича да се гушка и да ми държи ръката. В новия апартамент ще спят с баткото в отделна стая.

Честити месечинки на порастналите бебчета!!!  Hug

# 243
  • Мнения: 48
 Heart Eyes    Heart Eyes    Heart Eyes

Днес Йонас става на два месеца и изпраща мнооооооооого целувки на всички     bouquet

......а аз успях да кача снимки в албума ни    Flutter

# 244
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мамчета!
Честити месечинки на всички бебоци!
Аз тъкмо се върнах от разходка!Обиколих морската и се заредих с много положителна енергия!
Сайта е страхотен и всички мами са големи сладурани!
Ей сега и аз ще кача снимки!
Ние от ваксината нямаме странични ефекти!Поне засега е спокоен и снощи те вдигна температура!
Лек ден на всички!

# 245
  • Мнения: 1 152
Ne sym vlizala ot izvestno vreme i mi se izpyulni syrceto kolko mnogo stanici ste izpisali!

Gospod triabva da e chul molitvite ni, Pati e po-dobre ot predi 2 sedmici. Probvat ia pomalko bez aparat i disha sama!!! Chakame da vidim kak shte se dyrji po natatyk...

BLAGODARIA VI!!! Hug Hug

Копирам поста на Ями от друга тема!
Нека Пати е все по-добре!  Praynig Praynig
Алекс  Praynig

А къде е Чаената?

# 246
  • София
  • Мнения: 4
Мами, по отношение на пътуването в чужбина -  освен задграничен паспорт ако с таткото не сте женени и фамилиите ви са различни, трябва да носите и акта за раждане на детето, независимо, че ще пътувате заедно. Поне преди беше така. Може и да са го променили, но за всеки случай си проверете преди тръгване, за да няма неприятни изненади на градицата.

Честити месечинки на всички днес!

# 247
Мами, по отношение на пътуването в чужбина -  освен задграничен паспорт ако с таткото не сте женени и фамилиите ви са различни, трябва да носите и акта за раждане на детето, независимо, че ще пътувате заедно. Поне преди беше така. Може и да са го променили, но за всеки случай си проверете преди тръгване, за да няма неприятни изненади на градицата.


Е, супер, и това е много полезна информация! Благодаря  smile3525!

# 248
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 787
Сасано благодаря!

Дано Бог помага на малката Пати и тя по-бързо да преодолее проблемите!  Praynig Praynig Praynig

Да незабравяме и талисманчето ни Алекс!  Praynig Praynig Praynig

# 249
  • Мнения: 0
 Praynig за пати и Алекс!

# 250
  • Мнения: 53
Абе мами,защо не мога да си качвам снимки в новото сайтче на Данитка?Не ми излиза никъде Add photo.Защо така?

# 251
  • Мнения: 15
Здравейте мами,
Ние излекувахме стафилококите, но сега се появиха други бактерии-откриха наличие на пневмококи! Cry Лекарката веднага ни изписа някакви антибиотици, които се приемат през устата. Аз нещо не съм уверена,че това е най-доброто за бебето.При положение че няма никакви признаци-нито хрема, нито температура, нито отпадналост, как да давам Силни лекарства на 2 месечно бебе....?
Моля ако някой има инфо да сподели как се е справил с тях.
По отношение на педиатърката, не беше ли твърде прибързано? Дали да я сменяме?

# 252
  • Мнения: 9
Здравейте и аз успях да кача някоя снимка на страничката

Лека и спокойна вечер на всички мама и поспаливи бебоци

# 253
  • Мнения: 399
Абе мами,защо не мога да си качвам снимки в новото сайтче на Данитка?Не ми излиза никъде Add photo.Защо така?
Трябва първо да се логнеш с юзер и парола,ама забравих от къде... Embarassed Нека някой друг да ти даде жокер! Laughing

# 254
  • Мнения: 399
Вижте тази седалка: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_71&products_id=4937
Аз много я харесах! Peace Даже вече я искам! Confused

Общи условия

Активация на акаунт