Коликите отминават ДЕКЕМВРИйчетата по-послушни стават!

  • 9 577
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 472
Захира   bouquet  bouquet  bouquet И тук много се радвам за теб
Гевито Ч.Р.Д все хубави неща ти желая  newsm59  bigdance2
Много здраве,любов и семейно щастие !

# 286
  • София
  • Мнения: 3
Захира, много се радвам за теб!

Бубабо, мерси за съвета! Утре ще пробвам и ще докладвам за резултати. Днес тук е дошла чистачката и не ми е спокойно като има друг човек. А иначе аз си се тъпча със жито постоянно. Май течности не пия много. А като храниш на час и половина то е само от едната гърда , нали? А сега пак си храниш на 3 часа?

Зиги, за активната гимнастика- ние купихме преди седмица. Нашата се води от 0 до 5 месеца. Висят разни играчки, едната свири, сругите дрънкат, има и едно огледалце, което се люшка и го заглежда бебка. В долния край като ритне бебка и се включва някаква музика и светлинки. Мисля, че й харесва, но повече от 20 минути не леже там. Много бързо я уморява и иска да спи. А като й се доспи на нашата мома и започва да плаче. та това е. Аз нашата активна гимнастика я купих от Piggi's house,ромоция 56 лв Simple Smile

# 287
  • Мнения: 386
Жени, ние вчера бяхме при Др. Николай Драганов -О898503010. Много внимателен, голям шегаджия. Разказа ни как ще се мъчим да го възпитаваме и тъкмо ще успеем като стане на 30 години и "оная кучка снаха ти ще ти го вземе" Joy Дава много ценни съвети наистина. Работи във ВМА, на първия етаж кабинет 111, прегледа струва 20лв.. Аз лично останах много доволна. Ако решиш да отидете при него задължително звънни зачас.

Честити месечинки на бебоците които празнуват! baloniЧестит рожден ден на Гевито![/color] bdbaloni

# 288
  • Мнения: 616
Честити месечинки на всички сладки бебчета, да растат здрави и послушни. Да радват родителите си и да са много щастливи bouquet

Честит рожден ден Геви бъди много щастлива, обичана и желана. Много да те слуша малката ти принцеса и мъжа ти   bouquet  newsm59 newsm67


Вики адски се радвам за теб  Simple Smile Hug гледай си колички и каквото ти душа иска   bouquet

Дани
кой те ядосва слънце?

Кристиан започва да се държи като новороден, спи по цял ден и по цяла нощ после обаче се буди през 3ч. да яде  Crazy #Crazy както си ставаше в 5-6 сега става и в 3ч. поне не реве де цока и заспива пак #Crazy

Мале какъв сняг е тук Confused

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Захира , много се радвам за теб Hug HugСигурна съм, че ще имате прекрасно бебче, така че оглеждай се за красиви дрешки 
Желая ти  до края лека и прекрасна бременност!  bouquet

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 10:50 от Aнели

# 290
  • Мнения: 12
Геви, честит рожден ден миличка![img]http://www.spacepimping.com/graphics/myspace-happy-birthday-graphics/HappyBirthday57.gif[/img]

# 291
  • Мнения: 12
Геви за теб! сега вече се получи  Laughing

момичета, да ви попитам знам, че някой от вас бяха поръчвали от La Redoute- хубави и качествени ли са нещата и за колко време пристигат- аз сега го открих този сайт (по-добре късно отколкото никога) Laughing

# 292
  • Мнения: 277
Честит рожден ден на Гевито

Честити месечинки на Рая, Никола,Мипослав, Андрей, Владимир и Росица.

много да слушат и да радват мама и татко.

Да почерпя и аз за нашата месечинка

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:21 от Sun.

# 293
  • София
  • Мнения: 308
Орлина, аз поръчвам от там и съм доволна от нещата. Много неща за бебо съм поръчала от там и са много качествени материите и евтини Peace Пристигат за около 20 дена горе-долу, понякога и по-бързо. Сега след намаленията е по-бавно, аз чакам един колет вече месец.

# 294
  • Мнения: 551
Благодаря ви за милите думи и за поздравленията  Hug
Много ми е скромна почерпката, но така и не се научих да слагам хубави картинки  Blush
Честита месечинка на бебоците да растат все така послушни и спокойни  Hug  Heart Eyes
Захира много се радвам за теб  Hug Наслаждавай се на бременността, наистина е най- прекрасния период от живота.  Peace
Аз тази вечер ще пътувам и сигурно ще се прибера чак другата седмица, така, че не ме мислете. Кота се върна ще пиша  Hug

# 295
  • Мнения: 22
Добро утро сладурчета!

Честити месечинки на сладките бебоци! Живи и здрави да са всички и големи да порастнат   bouquet

Гевито, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти пожелавам  


Зиги, каквото и да избереш, гледай да има повече "забавления" на самата постелка, защото бебетата развиват двигателната си система като лежат по корем, а не по гръб.

Захира, наистина бременността е един от най-хубавите периоди през живота. Дано всички жени да могат да го изпитат  Hug

Пати, Алекс, с вас сме  Praynig

Ето снимки и от нашата Погача: http://alexsimeonova.multiply.com/photos/album/8/8#1

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
ЗАЩО СТЕ МИ МАХНАЛИ КАЧЕНИТЕ СНИМКИ ОТ АЛБУМ "Ние сме мами сладурани,най-големите мадами" ?НЕ Е НАДВИШЕН ЛИМИТА !

Честит рожден ден Геви   bouquet !Желая ти здраве , щастие и послушна принцеска   bouquet  newsm59 !

Честити месечинки на всички сладки декемврийчета   bouquet!Да растат здрави , щастливи , обичани и послушни  Heart Eyes !

# 297
  • Мнения: 19
 smile3525ДАНИТКА,това е за теб от мен и Криси!! newsm51

# 298
# 299
  • Мнения: 2
Привет и от мен, момичета!

Честит рожден ден на Гевито и честити месечинки на малчовците, които празнуват днес!

Бебка тази сутрин ни събуди много рано и ни зарадва с едно... голямо ако!!! Ама толкова голямо, че се беше омазала до ушите и всичко отиде в пералнята, а тя под чешмата. Ние напоследък акаме веднъж на 2-3 дни, но толкова обилно, че никакъв памперс не може да ни спаси. И си е цяло събитие, никога не съм си представяла, че ще се радвам толкова на едно ако Simple Smile))

Нещо я научихме да я приспиваме все на ръце и сега съм решила да преустановя тази порочна практика. След като си свърши "голямата работа" тази сутрин, я оставих в кошарата да заспи, но тя естествено започна да мрънка и да реве. Понеже нямаше причина да не заспи (нахранена, изакана и т.н) си наложих да не я вземам на ръце и отидох да си свърша малко домакинска работа. Порева, порева половин час, след това млъкна и след малко се унесе и заспа. Можело значи... Ей, тези малките са големи дяволи, много бързо се научават да те манипулират.

iliana_cv, и ние вчера ходихме при Драганов, дори си мисля, че те видях, като излизахте от кабинета. Нашият час беше в 18ч., но бяхме пристигнали по-рано. Наистина е голяма терца този доктор, каза доста полезни неща за лазенето и прохождането. Прегледа ни ставите на ехограф и каза, че нашата мацка имала перфектно дупе, но съдейки от собствения си опит "жените с хубави дупета били с кофти характер" и че "таткото отсега да вземе да си купи пушка или по-добре картечница, че иначе няма да може да си оварди момата".

mira_georgieva, благодаря ти за инфото, аз тази събота ще ходя на гинеколог, защото се притеснявам от тази дупчица, която все още не ми е зараснала.

Този уикенд очакваме едната баба на гости, така че смятам да й връча бебка за няколко часа и да се метна да направя един шопинг. И за бебка, и за мен, че освен бременните дрехи, почти нищо не ми става. Имам да свалям 7-8 кг, но сега няма как да стане, хем е зима, хем още кърмя и се тъпча с какво ли не. Като приключа с кърмененто смятам да направя една диета със зелева супа, много е ефективна при мен, но сега не става.

Сори, стана малко дълго... Лек ден на всички и спокойни бебчовци.  

Общи условия

Активация на акаунт