Как изкарахте на празника:)

  • 3 497
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Ден като ден. Бях даже и на работа. Не съм празнувала.

# 16
  • Мнения: 5 940
Бяхме на гости, всички с деца. Пихме вино, ядохме бонбони под формата на сърца. Основно изразявахме любовта си към децата, защото някак те не ни оставяха да не я проявим.
Прибрахме се рано, заради закованият час на заспиване на сина ни. После допразнувахме. Получих очакван от няколко месеца подарък.

# 17
  • Мнения: X
Празнувахме имен ден на приятеля, който ни запозна- Валю  Laughing
Получих нещо красиво за нещо красиво.
НапиФ са с бяло вино и вече половин ден тръпя последиците...

# 18
  • Мнения: 342
През деня нищо особено,...букет цветя и балон сърце за детето. Mr. Green А вечерта бяхме на имен  ден на една малка госпожица. Майката на детето се беше постарала посто  страхотно да ни създаде невероятно настроение .От всякъде висяха балони и всякакви окрашения под формата на сърце Two Hearts,имаше около 10тита свещника също с тази форма,на ястията бяха забодени също сърчица,лампички със същата форма блещукаха дискретно...абе просто невероятно беше. Децата също сияеха от щастие,което за мен беше най важното,а накрая домакинята като гръмна и конфетите и се размазаха от кеф.Гот гот гот. newsm51 за домакинята.

# 19
  • Мнения: 421
бяхме на италиянски ресторант с децата.изкарахме страхотно ,а храната беше просто top class,много добро обслужване ,доволна съм. Peace

# 20
  • Мнения: 18
Аз пък вчера си празнувах РД, който е на 13, но поради невъзможността на повечето ми близки да се дотътрят в Петък, го поотложихме с един ден. Свети Валентин не е моят празник, но с общи усилия приятелите ми ме изненадаха с тази красавица с тематична розова ръкохватка  Laughing Пластмасови сърчица и белезници с розови пухчета, слава Богу не получих. Вместо рози, шампанско и крем, си пожелах много бира и още бира. Пийнахме, хапнахме и порипкахме пого в тесния хол. Доволен ден, ама след нас и потоп, днес ще се чисти  Sad

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
тази красавица с тематична розова ръкохватка  Laughing

Сори за офф-а, както и за невежеството ми,
но какво е това?

# 22
  • Мнения: 197
тази красавица с тематична розова ръкохватка  Laughing

Сори за офф-а, както и за невежеството ми,
но какво е това?
И аз не разбрах какво е  Rolling Eyes Laughing

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
И аз между неразбралите...

# 24
  • Мнения: 2 161
Според мен това помпи гуми.

# 25
  • Мнения: 677
Според мен е садо-мазо играчка със слабо напрежение.

# 26
  • Мнения: 2 161
Е,пак помпи значи.

# 27
  • Мнения: 196
На 14-ти февр. преди две години станахме семейство Flutter ,нищо специално не огранизирахме ,имам си подарък нов телефон и торта сърце с надпис(от нея ми стана много мило) Peace


п.п.предпочитам изненади без повод Hug

# 28
  • Мнения: 1 470
Бяхме си сами у дома...Бях подредила всичко свещи,и вино,и добре подредена маса,китайско поръчано...Бях с рокля...Той ми подари нов сешоар...Пуснах му любима песен...Беше стандартно,романтично,и...Напоследък и двамата се държим странно...Почти като преди 10 години...Защо ли?!

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 867
нищо не празнувахме - за нас всяко съботно излизане с приятели е празник. та по същество - ядохме, пихме, повозихме се, имаше изпълнения на акордеон, кака дора, прибиране по ранни зори, лееек главобол днес Tired.

Общи условия

Активация на акаунт