Как изкарахте на празника:)

  • 3 494
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 40

Коя е Кака Дора? Извинявам се за любопитсвото.

една недетска песничка Crazy
Сещам се за коя кака Дора става дума  Joy Joy Joy Върна ме в студентските ми години!

А по темата - Пих, не успях да се напия, и продължението в леглото също не беше достатъчно  Sad
Подаръците - тривиалното бельо за мен и за него също...

# 46
  • Мнения: 2 407
С приятелки и после на купон на сватба,като общо добре.

# 47
  • Мнения: 3 611
Изпразнувах си Трифон Зарезан сред стотина исландци. Беше купон... пият баш като нашенци  Mr. Green  Храната им ми се стори повече от странна, а ракията им беше от картофи. А казват, че ракия само от плодове ставала... ей ги те исландците, като си нямат дървета да си берат плодове, си имат картофи в изобилие Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 38 779
Милуото ме изведе на китайски ресторант.
Малко се посдърпахме за менюто.
Той пък беше уморен и необичайно мъчлалив и в един момент взех да се чувствам неловко като на първа среща. За да преодолея неудобството, изпих сама една бутилка червено вино, а той пи бира. Но не се напих, защото храната беше ужасно много.
После се прибрахме, като се целувахме като тийнеджъри по пътя.
Правихме каквото правихме и Миуото заспа.
Обаче аз не можах да заспя и гледах първо Сватбения агент, а после по нощите Предизваестена смърт -2.
Въобще не ми се стори страшен пък.
На другия ден бях страшно недоспала и кисела.
Подаръци имаше само за свеки, която има рожден ден на 15.02.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 735
Съботата ми е любимия ден от седмицата и този път празника/аз го чувствам такъв/ съвпадна.Получих два хубави подаръка.Не беше толкова различно от другите съботи,а това май е най-важната равносметка,която си направих. Laughing

# 50
  • Мнения: 2 386
Дегустирахме вина от Австралия, Италия и САЩ в приятели на спагети. След това пяхме с Рок Бенд караокето и събидухме съседите. Накрая не помня как и кога сме се прибрали, но беше много ..хубаво.  Crazy

# 51
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вкъщи, пред телевизора със солидна порция млечна салата, шоколад и сокчета. Не ни се ходеше по задимени барове или ресторанти, в които яденето ти пристига след часове, а накрая камбаните в клавата са повече от изпитото.

# 52
  • Мнения: 65
В страхотно малко ресторантче в български стил - "Чучура". Страхотна компания, много вкусна храна и най-важното много добро обслужване и обстановка.

# 53
  • Мнения: 301
В компанията на близки приятели и децата на една прекрасна вила. С огромен двор и зелена морава.   Simple Smile
Пих (повечко), но не се напих. Много се смях и въпреки, че не празнувахме Св. Валентин, а Трифон Зарезан ми беше едно романтично хубаво. Подаръци получи всеки от тричленката ни. Малкия беше най-впечатлен от подаръка си.

# 54
  • Мнения: 559
На мен за съжаление ми бе малко самотно,понеже любимият го нямаше-работа няма как.Но децата ме изненадаха приятно с картички(от каката) и една рисунка-драсканица (от малкият ми мъж).Аз им се отблагодарих с прекрасна вечеря и с обаждане на тате по Скайпа та и те получиха празнично настроение. Hug

# 55
  • Мнения: 604
Чудно хубаво изкарахме... ех, ех... още съм в облаците Simple Smile
В случайно избран по интернет хотел в Долна баня. Оказа се с чисто ново обзавеждане и прекрасно украсен ресторант, маскен бал, танци всякакви, томбола ... Разкош. През деня басейн и масажи... Вечерта "гаджето" спечели от томболата кутия с бонбони, пък аз грабнах с луди танци и атрактивна маска голямата награда-уикенд за двама  Joy
А подаръците и начина, по който ми ги поднесе ще помня дълго  Blush

# 56
  • Мнения: 1 413
Направо се учудвам колко много хора празнуват св. Валентин Embarassed аз мислех, че само учениците си разменят валентинки...
Болна съм и не празнувахме никак - нямах нито сили, нито настроение, само децата ни нарисуваха валентинки и ни ги скриха на различни места из къщи, това беше.

# 57
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Ние цял ден скитахме по гости(на свеки, после кума и кумата) и към 23ч се прибрахме. МиУото отиде да приспива детенце, а аз съвсем неволно фокусирах увяхналия букет от рози, който стоеше от месец на шкафа. Изведнъж ми просветна и бързо напълних ваната и розовите листа от букета се озоваха пръснати из цялата баня. Запалих 3 свещи(две от които коледни) Grinning, замъкнах една бутилка бяло вино и две чаши и грозната ни баня стана прекрасна Crazy Heart Eyes. Докато чаках, реших, че няма да е зле да спретна два сандвича( с майонеза и риба тон, та да подхожда на виното) и пак съвсем спонтанно се сетих за сърцевидната формичка за сладки, дето синковеца я разнасяше из цялата къща, та от сандвичите станаха 7-8 хапки-сърца. Вечерта беше най-хубавата за последните години. Говорихме си много, смяхме се и изобщо.. Heart Eyes newsm76 newsm37  bath1. Всичко стана истинско просто, защото беше спонтанно. п.с. не си падаме по романтично-валентински лиготии ама на. Grinning

# 58
  • London, baby
  • Мнения: 800
Изкарах страхотно, с много вино и хубави емоции.

# 59
  • Мнения: 487
Пред монитора с чаша вино в ръка, празнувах трифон зарезан с приятели от бг.

Общи условия

Активация на акаунт