д-р Митко Ригов

  • 44 903
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 989
Здраевйте, дами!
Аз се мъчих, мъчих се... и свалих 2 кг за 24 дни. Много гадно, докторът каза, че може и да съм резистентна от много диети.
После дойдоха празниците и го ударих през просото  Embarassed Сега не смея да се меря, но за щастие не успях да си върна предното положение, съдейки по дрехите.
От днес започнах нещо като Дюкан. Смятам да се опитам да изкарам на месо и зеленчуци около седмица, после си продължавам диетата на Ригов. Правя го, защото вече на няколко места четох, че е желателно диетите да се редуват. Е, да не забравяме, че аз искам да сваля 3-4 кг, от които май са останали само 2.

# 46
  • Мнения: 62
Аз съм била на негов режим миналата година по Великден ( мноого грешен тайминг си избрах Grinning ). за първата част на режима ( 14 дена) свалих 4 кг, общо имах да свалям 8-10. обаче като почнах втората част и дойде Великден му теглих една ***** и си върнах сваленото. даже онзи ден си я гледах, тъй като сега съм на японското и ефектът не е много чудесен, та може и пак към докторчето да се върна. иначе е готин и внимателен, малко разсеян, ама си записва  Crazy

Strida, искам само да ти кажа, че много съжалявам за кученцето ти, представям си какво изпитваш и ти пожелавам да бъдеш силна! Confused

# 47
  • Мнения: 32

Аз  newsm45 Weary Embarassed Embarassed Embarassed много ме е срам, защото покрай празниците зарязах и диета и всичко и сега съм малко нагоре, но малко.


Не се притеснявай за това, важното е, че правиш усилия и продължаваш... И при мен имаше проблем, но се върнах за 14 дни на първия режим и всичко се оправи.

# 48
  • Мнения: 35
момичета,някоя има ли втората част на режима?

# 49
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 989
Режима не е универсален, а според всеки отделен организъм  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, има ли някой да е изкарал целия курс, който примерна да е 4-5 месеца да сподели колко е отслабнал за целя перид. И не разбрах колко струва цялата програма за отслабване общо.Ще съм ви много благодарна ако споделите, защото и аз мисял да го посетя но другия месец, защото ще ходим на море и там няма да мога да се справям с приготвянето на храната.

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета
Аз съм нова, но темата ме интересува. Аз ходих при доктора и в момента съм на втория етап от режима. Мога да кажа, че за първия етап отслабнах 5 кг/за 15 дни/ и от втория етап/7 дни/ още 2,5 кг. т.е. общо за 22 дни 7,5 кг. Много съм доволна от доктора и от режима ми. Знам, че всички можем да успем, стига да имаме воля.

# 52
  • София
  • Мнения: 387
Ехооооооо, никой ли не е изкарал целия курс. Хайде похвалете се, заинтригувайте тези, които още си стоят пухкави, накарайте ни да се амбицираме. Споделете колко сте отслабнали за целия период. Аз имам час за петък и се надявам скоро /след месец, два/ да се похваля и аз колко съм свалила. Чакам отговори.

# 53
  • Мнения: 32
  При прегледа лекаря ми каза, че трябва да сваля около 14 кг.
  От средата на Феврурари съм на "диета", при първия режим (20 дневен) свалих 4 килограма после втория, който е съобразен с индивидуалните особенности, малко се забатачиха нещата... Преживях силен стрес, който оказа влияние, поне не качих килограми.
  След месец и половина пауза започнах по малко да свалям килограми - толкова малко, че не мога да забележа отслабването.
За 6 месеца станах 78,5 кг. бях 87кг. все пак е нещо, а трябва да стана 73 кг. Confused
 Преди този режим съм опитвала какво ли не и все не ставаше нищо, така че и на толкова съм доволна.
Другата седмица съм на преглед и ще кажа какво става. Blush

# 54
  • София
  • Мнения: 387
Ще чакам да споделиш. Аз също съм режим, но съм в началото-едвам трети ден ми е. Моят първи режим е 22 дни и ще се похваля после.Успех!

# 55
  • Мнения: 32
  Вчера бях при лекаря, свалила съм още един килограм. То е при всеки различно, едни отслабват бързо - други бавно. И доколкото разбрах проблем е забавения метаболизъм (една от основните причини за затлъстяването), който бавно се връща в нормата.
Сега трябва да се върна за две седмици на стария режим и ще сваля повече килограми Flowers Four Leaf Clover
 За съжаление бюстът ми започна да спада ама какво да се прави... иначе съм доволна събирам се вече в дрехи, които от години не са ме побирали.
  Желая на всички успех в отслабването Peace не е невъзможно - бъдете упорити!

# 56
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 989
Да се отчета и аз, макар и да съм несериозна.
Изкарах само първия режим (22 дни) и свалих 2 кг  Rolling Eyes Много ми дойде зора за малък ефект, но пък аз имах само 3-3,5 кг за сваляне.
После с Дюкан си досвалих. Сега стигнах 55те, които според д-р Ригов са оптимални за мен, но искам още малко да махна и карам ту по режима му, ту на нещо като Дюкан. Embarassed (несериозна работа)

# 57
  • Мнения: 32
    Когато се върнах на първия режим свалих още 1 килограм и пак се заковаха килограмите на едно място, затова минах само на динена диета. Ям диня на закуска, обед и след обед, а за вечеря  - салата.
 Така започнах да отслабвавам по-бързо, когато отида на преглед ще споделя това с доктора.
Засега моята диета повече ми помага!?

# 58
  • София
  • Мнения: 387
Да се отчета и аз с моя резултат. За 22 дни режим съм с 6 кг. надолу. Доволна съм сега започвам с втората програма, но не знам до кога. Надявам се още 3-4 месеца и да съм достагнала оптималното тегло. Успех на всички. И след месец, ако не се изложа, пак ще пиша.

# 59
  • Мнения: 298
И аз да се запиша. Вчера ходих при него за първи път. Днес ми пусна кръвните изследвания по мейла. Естествено нищо не ми говорят, но поне са в норма. Каза, че имам 48% мастна тъкан ooooh! и че съм имала "потенциал" за сваляне  Wink Засега да не спортувам. Нямам търпение да ми изпрати режима. Днес ходих до Била и съм се заредила с какви ли не замразени миксове. От това, което прочетох до тук, вече съм го измислила режима за първите два дни. Просто нямам търпение да дочакам доктора - така искам да ги махна тези кила, че не е истина.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт