Гузно пазената тайна на Европа

  • 2 865
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте, да се включа и аз. Гледах двата филма по бтв - за Могилино - една година по-късно и за Холандия. За съжаление наистина обществото ни е болно. Свидетел съм на случилото се преди 1 година когато един квартал се вдигна, че щял да се стресира и депресира само за това, че къщичките за тези деца ще се постраят там.............. Още съм бясна и сега ....... всичко ми изплува пред очите. Хора, вие не знаете колко са ограничени  хората колко ограничени и лоши хора има в БГ..... сори, но се сблъсках лично с това. Не знам дали ще дорастем.............

# 16
  • Мнения: 17 546
Не спирай да вярваш и да се опитваш да промениш нещата. Дори и само един човек да успее да погледне през нашите очи, през очите на децата ни, това също е победа!
Не спирам, разбира се! Не спирам заради децата си, заради всичките си деца, не само заради това, което е с проблем. Най-колосалната подкрепа за мен са те и баща им.
Детето на кумата ми е с ДЦП, в количка. Преди дни им откраднаха част от колата, която струва над 1000 лв. Това ги убива. Не могат да мръднат никъде. Всички в блока и около него ги познават, вероятно крадците също. Ето такива неща ми клатят вярата известно време. После пак започвам отначало, нямам право да се откажа. От обич!

Разплаках се! От безсилие...

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 15:41 от Exit

# 17
  • Мнения: 3 268
Каква част на колата са откраднали?

# 18
  • Мнения: 838
Не можах да прочета от www.24chasa.bg  но ето една от първите реакции на правителството от www.dnevnik.bg :

"Това е поредният скандален материал, опитващ се да лепне петно върху България, без да е подкрепен с никаква конкретика. В текста няма посочен нито един конкретен дом. Говори се за бебета, което насочва към домовете за медикосоциални грижи към здравното министерство, но и това не е сигурно, тъй като текстът е абсолютно анонимен."

Зам. социалният министър Светлана Дянкова, цитирана от в. "24 часа"


Да се подготвим за още подобни изказвания в следващите дни.

Конкретика иска госпожа Дянкова и за какво и е-тези наши "домове за медикосоциални грижи"-нито са медико ,нито социални-само името им е такова #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 473
До като Дянкова и такива като нея, само се чудят кой какво петно лепва на България, без да признаят вината  и некомпетентността си, няма да се подобри положението в домовете за деца с увреждания.
И отново ставаме свидетели на това как другите са ни виновни, а не се търси решение на проблема.
А то е едно ОСТАВКА на отговорните в Министерства и други имащи отношение по проблема институции.

# 20
  • Мнения: 11
Приветствам те приветствам и всички родители не- изоставили децата си ,децата който са чакали с нетърпение да се родят.Приветствам онези родители с големи сърца в който има място и за болка а не само за радости,тези родители който достойно се грижат за децата си та дори и с недъг.Аз лично за сега нямам такъв проблем но имам отношение към подобни проблеми,и ме вълнува състоянието на тези деца защото те са част от самите нас и това че ние сме здрави не е гаранция че нашите деца или техите деца ще бъдат здрави.

Общи условия

Активация на акаунт