Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 931
  • 460
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 529
За агента ще споделя като ми удари тотала, за сега само документите му пратих, вероятно в сряда ще ходи да ми ги оправя в първия работен ден, това което ме изуми е магазинажа, няма такъв филм просто.  Money
Не ти ли каза колко ще струват услугите му?

# 91
  • Мнения: 9 095
Здравейте, вместо запис ще кажа, че днес направих първата си поръчка от доста време насам, стойността е 150$ без доставката, но е дънки, 2 блузи и 2 чифта бански, определено ще чакам с нетърпение развитието й докато стигне до мен и ще следя с интерес вашите мнения Peace

# 92
  • Мнения: 2 401
Евала, аз си харесах доста неща, но  идеята за заигравки с митницата ме отказа категорично. Много жалко, защото това наистина беше моя магазин.   Sad

# 93
  • Варна
  • Мнения: 112
Поръчвал ли е някой дънки от сайта на Виктория сикрет, дали отговарят номерата? Ще се радвам , ако някой сподели Simple Smile

# 94
  • Мнения: 9 095
Евала, аз си харесах доста неща, но  идеята за заигравки с митницата ме отказа категорично. Много жалко, защото това наистина беше моя магазин.   Sad

ами аз особено на банските не издържах и главно затова се организирахме няколко момичета и си поръчахме Peace

фенка, поръчах дънки, но като пристигне поръчката мога да кажа Peace

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Здравейте и от мен.
Аз съм поръчвала веднъж и висенето по митници и цялата дандания ме отказаха повече да го правя. Но тъй като си харесах  ужасно много едни боти, а пък помня, че имаше разни български посредници, през които може да се поръча, та питането ми е - дайте ми инфо и координати, моля.
И...много голямо ли е прекарването при покупки по този начин?


П.П.Ако е коментирано из старите теми, моля за извинение. Тази я прегледах, но не срещнах инфо-то, което ме вълнува.

# 96
  • Мнения: 25
В началото на 2-ра тема Пинтишпуна е писала,че мъжът и прави поръчки,виж там

# 97
  • Мнения: 9 095
да ви попитам, нали след като на Ship Method e Other, би следвало да я очаквам в пощата Thinking

# 98
  • гр.София
  • Мнения: 46
Искам да ви попитам дали някоя от вас би ме включила в своята поръчка? Не я правя сама , защото след многото изчетени неща съм доста объркана, а като за начало бих искала някакво бельо от VS. Благодаря. Дано някои ми отговори.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 220
Според мен дънките не си отговарят на номерата. Аз си поръчах 2-ка, но излезе че съм за 0. Сега ги продавам, ако някой се интересува да пише на личен. На мен ханша ми е 87 и въпреки това са ми широки.

# 100
  • Мнения: 17
здравейте момичета, имам един въпрос на който не намирам отговор в темите, предварително се извинявам ако е обсъждано, защо като поръчам на стойност 270 долара и използвам код GETVS не ми намаля от стойността 75 долара, а 30 долара newsm78 уж всичко правя както трябва, но нещо не ми се получава Thinking

# 101
  • Мнения: 529
здравейте момичета, имам един въпрос на който не намирам отговор в темите, предварително се извинявам ако е обсъждано, защо като поръчам на стойност 270 долара и използвам код GETVS не ми намаля от стойността 75 долара, а 30 долара newsm78 уж всичко правя както трябва, но нещо не ми се получава Thinking
Той не важи за стоките от Winter Clearance, всеки код има определени условия, чети ги.

# 102
  • Мнения: 17
здравейте момичета, имам един въпрос на който не намирам отговор в темите, предварително се извинявам ако е обсъждано, защо като поръчам на стойност 270 долара и използвам код GETVS не ми намаля от стойността 75 долара, а 30 долара newsm78 уж всичко правя както трябва, но нещо не ми се получава Thinking
Той не важи за стоките от Winter Clearance, всеки код има определени условия, чети ги.

благодаря ти  bouquet

# 103
  • Мнения: 529
да ви попитам, нали след като на Ship Method e Other, би следвало да я очаквам в пощата Thinking
По-добре виж какво пише в Shipment Confirmation.

# 104
аз пък намерих един магазин в софия на Victoria secret и вече смятам да не се разкарвам до митницата това ми е голямо облекчение иначе откарвам на летището доста време и ако попаднеш на някой нелюбезен може и цял ден да се седи там.Някой ако иска да се улесни ще ви дам повече информация къде се намира  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт