София или.............?

  • 7 441
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Е, свийте го малко този чаршаф, де. Или аз не мога да разбера какво е специалното значение на толкова много празно място.  Laughing

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Въпросът ми звучи като София или всички останали.
Аз съм останала в един от останалите, но бих го сменила за друг, но не София.
Варна, Бургас, Пловдив е добре.

# 17
  • Мнения: 223
Мрънкат и плюят по София ,че била мръсна и точно тези мрънкащите милион и колко .....всеки ден прииждат, хвърлят си боклуците и вечерта се прибират....плащат данък смет в Горно Нанадолнище в ПЪТИ по-малък от този на софиянци,но идват и  мърлят през деня,мрънкайки 4е е мръсно....

защо докато имаше софийско гражданство Сф не беше така мръсна?

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 11:13 от WHITE DREAM

# 18
  • Мнения: 371
Всички градове са мръсни.
Ако намеря чист град в БГ,бих отишла да живея там само заради това.

# 19
  • Мнения: 4 585
София,обаче не забравяйте през почивните дни да си носите боклука по родните места.Айтос наистина е несимпатичен.
На мърлявия столичанин провинционолистите му мърсят.
 А защо в провинциалните градчета, населени 100% с провинционалисти е чисто?

# 20
  • Мнения: 1 479
Мрънкат и плюят по София ,че била мръсна и точно тези мрънкащите милион и колко .....всеки ден прииждат, хвърлят си боклуците и вечерта се прибират....плащат данък смет в Горно Нанадолнище в ПЪТИ  от този на софиянци,но идват и мърлят през деня,мрънкайки 4е е мръсно....

защо докато имаше софийско гражданство С не беше така мръсна?

Peace Защото до 1990 година,който идваше тук учеше,взимаше си дипломата и се реализираше в родното си място.Малка част от хората,от провинцията/нищо против тях/се бореха за прословутите 10 години жителство в София.След 1990 година......."Желю Митев Желев е роден на 03.03.1935 година в село Весели ново, Шумерско, българин, български гражданин, женен с две деца, неосъждан, сит.н.с. II степен в Научноизследователския институт по култура, изключен от БКП.

Произхожда от бедно селско семейство." Mr. Green smile3505

# 21
  • Мнения: 359
София,обаче не забравяйте през почивните дни да си носите боклука по родните места.Айтос наистина е несимпатичен.
На мърлявия столичанин провинционолистите му мърсят.
 А защо в провинциалните градчета, населени 100% с провинционалисти е чисто?

Защото провинциалистите работят в София, затова!

Аз помня София преди нашествието - беше и чиста, и зелена, и трафикът беше нормален... Всеки си пази родното място.
За НЯКОИ хора, обаче (не всички, винаги има изключения!), София е онова гадно и мръсно място, където идват да изкарат някой лев, мразейки я през цялото време. "У дома" - в провинцията - виж, там е хубаво и чистичко - там си го пазиме!

# 22
  • Мнения: 359
Естествено, че темата ще се превърне в София срещу провинцията. Какво да е друго? Така че по-добре я махнете, преди да сме се избили!

# 23
  • Мнения: 1 479
София,обаче не забравяйте през почивните дни да си носите боклука по родните места.Айтос наистина е несимпатичен.
На мърлявия столичанин провинционолистите му мърсят.
 А защо в провинциалните градчета, населени 100% с провинционалисти е чисто?
Защото там не  ходят да живеят хора от цяла Бьлгария.Сьгласете се,че само една Соф.Община не може да насмогне на нуждите и боклуците на всички.

# 24
  • Мнения: 4 585
Мързеливи софета, като дойдат в провинцията ни оглозтвот ушите. На тръгване слагат и две кори яйца зад облегалката на задната седалка.
Мързи ги да слязат с асансьора  до кофата с боклук, всичко мятат през борда.
Ако си хвърляте боклуците в кофите и затваряте капаците, помиярите щяха да пукнат от глад, и нямаше да има найлонки по дърветата. И тях ли да ви ги откача общината?

# 25
  • Мнения: 12 665
Накара ме дълбоко да се замисля. Освен и аз да потъна в размисъл и да оставя 5 метра празно пространство - това са мислите ми.
Иначе всеки нормален човек може да си отговори.

# 26
  • Мнения: 25 621


Аз помня София преди нашествието - беше и чиста, и зелена, и трафикът беше нормален... Всеки си пази родното място.


Така е. И нашият град беше чист и зелен, и трафикът беше нормален...
А сега какво е? Ужасно, особено по празниците, когато софиянци плъпнат да осират и тук...   Tired

# 27
  • Мнения: 223
Мързеливи софета, като дойдат в провинцията ни оглозтвот ушите. На тръгване слагат и две кори яйца зад облегалката на задната седалка.
Мързи ги да слязат с асансьора  до кофата с боклук, всичко мятат през борда.
Ако си хвърляте боклуците в кофите и затваряте капаците, помиярите щяха да пукнат от глад, и нямаше да има найлонки по дърветата. И тях ли да ви ги откача общината?

Чуваш ли се какви глупости бълваш?   Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 585
Е, виждал съм снимки на потребителки с местожителство София.
Има по петдесет найлонки на дръвче. Подчертай с болд кое точно е глупост.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 042
Обичам тези теми! София вс. Провинцията- епизод 19879074093. Гледаме с интерес!

Имам един странен въпрос-от рода на Кой е по-по-най.

Субект 1: Баба завършила френски колеж, от свитата на царица Йоанна. Дядо-завършил стоматология във Франция. Живеят на "Царя"( бул. Цар Освободител). През 45 екстрадирани в дълбоката провинция с все децата. Там живеят , работят и възпитават децата и внуците си. Субект 1 идва 50г. по-късно да учи в Сф и.

Субект 2: Кореняк софиянец. Още дядо му е живял в Люлин (каквото и да е било тогава), баща му е в Люлин и той живее в Люлин. Мрази селяните и смята,че всички студенти са мизерници, дошли в Сф да му отнемат полагащото му се по право.

Хайде сега, всички изгледали предишните епизоди на сапунката, да си кажат тежкото мнение. Кой е по-по-най?

Общи условия

Активация на акаунт