СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТМИНА - 2 ЧЕРТИ ЗА ВСЯКА ИМА :) /16.02-22.02/

  • 13 885
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Здравейте момичета,  newsm45 Просто се чувствам смазана. Във "Вълшебното списъче на успеха" прочетох няколко поста.... галя76, неземната*и nuclearbaby са направили спонтанен аборт  newsm45 .  Съжалявам, но трябва да го споделя с някого. Много ми е тъжно  smile3518
Три пъти влизах да чета поста...не мога да повярвам....
Не искам да ви развалям уикенда, съжалявам....ако някоя от вас ми се разсърди  smile3512, ще го приема.

Отивам да пия едно, че нещо изпуших  beer3  smile3515

# 241
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Искрено съжалявам за загубата на тези момичета.  smile3518 Пожелавам им от все сърце скорошно възстановяване и успех при новите опити за бебче. Дано повече никакви лоши новини не се появят, че напоследък ми става все по - трудно да чета в този форум.
Лек ден пожелавам на всички и повече весели поводи за усмивки да имате.  Hug

# 242
  • Видин
  • Мнения: 961
Алчооо, май още не си се събудила. Кафенцето е от Дора, а не от Жаки. Как е пупата?  Hug
Май, май не си се събудила hahaha Joy
А и в подписа си нямам бебче Grinning
Момичета, за хидротубацията аз мога да кажа, че не усетих никаква болка.Може би съвсем леко пробождане, когато вкараха течноста, но това не беше нищо.След това имах лека болка като при цикъл и другият ден вече бях забравила.
Така, че при всеки е различно.При едни боли при други не.Но минава и отминава и важното е резултата да е добър Peace

Мили76, не съм чела за загубата не тези момичета.Ужасно е това което се случва.Дано имат сили скоро да продължат напред Sad

# 243
  • Мнения: 598
Ох, май наистина съм спала още сутринта Joy Joy Joy
Дора, мерси за кафенцето Hug
Жаки, дано грешката да се окаже вярна скоро Praynig

Мили76, не съм чела за загубата не тези момичета.Ужасно е това което се случва.Дано имат сили скоро да продължат напред Sad
Peace
Яничка, добре е пупата Heart Eyes Heart Eyes

# 244
  • София
  • Мнения: 2 245
Ох, направо ми става лошо, като чета тези неща! Вече не смея да се зарадвам за никого! Не знам защо е така, но започвам да си мисля, че има нещо супер ненормално...не може да се случва толкова често!   smile3511

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съжалявам,момичета,за това,което Ви се е случило.Пожелавам Ви бързо възстановянане.

# 246
  • Мнения: 257
галя76, неземната*, nuclearbaby много съжалявам за това,което ви се случило. Sad Сигурно думите са безсилни да ви успокоят,но знайте че тук ще намерите подкрепа и топлина!Добре,че човек не знае какво го чака...Успех момичета Hug

# 247
  • Мнения: 3 695
галя76, неземната*, nuclearbaby много съжалявам за това,което ви се случило. Sad Сигурно думите са безсилни да ви успокоят,но знайте че тук ще намерите подкрепа и топлина!Добре,че човек не знае какво го чака...Успех момичета Hug
благодаря ви момичета  Hug
дано на никой да не му се случват такива неща повече

# 248
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
nuclearbaby, неземната, съжалявам за загубата ви Sad. Ужасно е, че се случват такива неща.

# 249
  • Мнения: 1 001
съжалявам за загубата ви момичета cry

# 250
  • Мнения: 160
Здравейте,момичета!
Надникнах при Вас ,за да видя как сте и бях залята от много чувства.
Първо се натъжих,че има и много други момичета,които са претърпели и търпят загуби,за което много съжалявам...Прегръщам ги силно и им пожелавам да бъдат силни и да намерят сили да продължат напред!Наистина е много трудно,но трябва да се справим,ако не заради себе си,то поне заради любимите си хора!
Искренно се зарадвах за успелите да видят две чертички.Трепета и щастието ме върнаха в края на месец юли,когато и аз се радвах и споделях щастието си тук,с момичетата,искащи най-прекрасното нещо-бебе!Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност,а накрая живи и здрави дечица!!!Ще се моля за вас и вашите бебчета!!!
А за чувствата,които изпитах,когато видях,че са с мен в мъката ми,момичетата ,с които споделях лятото радостта си...нямам думи да ви опиша какво изпитах тогава...Мога да кажа само,че ме трогнахте невероятно много...Благодаря ви от сърце!Благодаря ви за милите думи,за подкрепата,за всичко...Сега пак плача,но от радост,от радост,че има такива хора като вас...В последните дни се наситих на нечовешко отношение и бях престанала да вярвам в доброто у хората.Но вие върнахте вярата ми в доброто,вярата,че още има ХОРА...
Прегръщам ви всички и моля Бог да е с всяка от Вас!!!

# 251
  • Мнения: 196
Много, много съжалявам за галя76, неземната*, nuclearbaby, за това което преживяват, но вярвам, че има надежда винаги. Радвах се с тях когато всичко започна с положително тестче. Започвам да ставам суеверна, по-добре никой да не знае за пол. тест, докато не минат месеци от началото на бремеността.
Тук ще намерите подкрепа ако ви е нужна  Hug Hug Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 1 146
Мили момичета ksd_g, галя76, неземната, nuclearbaby много съжалявам за загубата ви   Cry
Бъдете силни и продължавайте да гледате напред, другия път всичко ще бъде наред Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте,момичета!
Надникнах при Вас ,за да видя как сте и бях залята от много чувства.
Първо се натъжих,че има и много други момичета,които са претърпели и търпят загуби,за което много съжалявам...Прегръщам ги силно и им пожелавам да бъдат силни и да намерят сили да продължат напред!Наистина е много трудно,но трябва да се справим,ако не заради себе си,то поне заради любимите си хора!
Искренно се зарадвах за успелите да видят две чертички.Трепета и щастието ме върнаха в края на месец юли,когато и аз се радвах и споделях щастието си тук,с момичетата,искащи най-прекрасното нещо-бебе!Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност,а накрая живи и здрави дечица!!!Ще се моля за вас и вашите бебчета!!!
А за чувствата,които изпитах,когато видях,че са с мен в мъката ми,момичетата ,с които споделях лятото радостта си...нямам думи да ви опиша какво изпитах тогава...Мога да кажа само,че ме трогнахте невероятно много...Благодаря ви от сърце!Благодаря ви за милите думи,за подкрепата,за всичко...Сега пак плача,но от радост,от радост,че има такива хора като вас...В последните дни се наситих на нечовешко отношение и бях престанала да вярвам в доброто у хората.Но вие върнахте вярата ми в доброто,вярата,че още има ХОРА...
Прегръщам ви всички и моля Бог да е с всяка от Вас!!!
Наистина се прекланям пред силата ти да влезеш във форума и да кажеш тези мили думи HugПомня те от първите дни на пребиваването ми тук с особено приятното впечатление,което си оставила у мен.Аз бях преди с име "tuzni4kata",надявам се,че и ти ме помниш  bouquet

# 254
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
ksd_g, наскоро се запознах с твоята история. Искрено ти съчувствам за загубата на мъничката Сиянна. Знам, че в такъв момент думите са безсилни да помогнат или променят начина, по който се чувстваш, за това само ще ти пожелая тези сили и разбиране, които притежаваш да ги съхраниш и запазиш на всяка цена. Животът е една безмилостна борба, но най - важното в нея е да не забравяме и останалите любими хора около себе си, които също се нуждаят от нас. Искам да те прегърна,   Hug и никога не губи вяра. Ние сме силни и сме длъжни да го докажем пред себе си, пред най - обичните ни хора. Нека им бъдем за пример и не оставяме мъката да ни сломи, тя е просто неизбежна, проявявайки се по различен начин за всеки от нас. Нека оттук нататък всяко зло да ви забрави - теб и твоето прекрасно семейство!  Praynig Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт