Октомври09-тема 4

  • 11 704
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Пу първа в новата тема
бихте ли ме включили в списъка - за сега термин 15.10
благодаря  bouquet
Здрасти!И моят е на 15.10  bouquet

# 16
  • Мнения: X
Здравей те момичета,току що се връщаме с бъдещия татко от преглед,бебока е наддал яко,ако мога така да се изразя и си имаме и туптящо сърчице,за сега всичко е наред. smile3521Поздрави на всички.

# 17
  • Мнения: 22 908
Здравей те момичета,току що се връщаме с бъдещия татко от преглед,бебока е наддал яко,ако мога така да се изразя и си имаме и туптящо сърчице,за сега всичко е наред. smile3521Поздрави на всички.
Знаех си,браво. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 969
Благодаря за посрещането  Simple Smile
Ния, благодаря ти за успокоението  Hug, четох из форума, че не е задължително да болят гърдите и че може болката да се появи доста по-късно.
Хриска, pretty, неземната и аз много се радвам да се видим в тази темичка  Hug
Честито сърчице на анхелика

# 19
  • Мнения: 571
И аз да се включа Simple Smile
Засега не сме чули сърчице още, много се надявам всичко да е наред.
Вероятен термин - 12.10.2009 г.
Радвам се, че ви има момичета, аз все още не съм казала нито на работа, ни на родители за бебе Simple Smile
Поне с вас може да споделяме всички радости и неволи, които съпровождат този период.
Леко бременеене на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 22 908
едира,добре дошла сред нас!

# 21
  • Мнения: 571
Благодаря за топлото посрещане Деси Simple Smile  Hug Hug Hug
Надявам се тук да намеря близки, с които дай боже децата ни играят заедно  Heart Eyes
Отскоро съм в София, и честно казано нямам никой достатъчно близък... а в такива моменти усещаш колко е лошо да си почти сама...
Както казах, радвам се че Ви има!  Hug

# 22
  • Мнения: 22 908
Благодаря за топлото посрещане Деси Simple Smile  Hug Hug Hug
Надявам се тук да намеря близки, с които дай боже децата ни играят заедно  Heart Eyes
Отскоро съм в София, и честно казано нямам никой достатъчно близък... а в такива моменти усещаш колко е лошо да си почти сама...
Както казах, радвам се че Ви има!  Hug

Ооо,няма да ви е леко,аз съм била така в чужбина,разбирам те.
Да ти кажа не е чак толкова сложно да гледаш бебе,по-важна е мотивацията.

# 23
  • София
  • Мнения: 969
Добре дошла Едира  Hug
и аз се включих малко преди теб.
Ние с татито също не сме казали на никой още, аз само на най-близката колежка, която също е бременна. Ще изчакаме да мине рисковия период и тогава.

# 24
  • Мнения: 571
Да Софи, и аз затова си мълча, не искам всички да знаят, недай боже ако се случи нещо...
Деси, на мен ми е втора бременност, имам момченце на 7г., та не ме е страх от гледането на бебока, и баткото го гледах пак сама, без ничия помощ. По скоро ми липсва контакта с познати муцунки ...Simple Smile

# 25
  • благоевград
  • Мнения: 164
Добре дошли на новите   bouquet
pretty мн се радвам да те видя сред тези редици Heart Eyes с теб идваме от един и същи подфорум - Проблемното. Мн е хубаво да виждам мами от там в теми като тази.  Hug
На мен от 2 дни ме застигна гаденето и както вика мажо само хабя храната  hahaha hahaha
Хем съм гладна хем после  Sick  и сега отиВАм да си сготвя любимото ядене пък да видим колко дълго ще го задържа в мен  hahaha Знаете ли кога спира болката в гърдите  newsm78 4е моите зърна са  #Crazy кошмарно болезнени . И още един въпрос коя седмица се вижда пола на бебо Rolling Eyes / не 4е незнам 4е е моми4е  Laughing /

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Убедих се, че дори и да се крие докато е "рисковия период", пак може да се случи всичко. По време на бременността всеки един момент е рисков - дори и в напредналите месеци. Казала съм в момента само и единствено на хората, които чувствам много близки и очаквам всякакъв род подрепа от тях (това автоматично изключва родителите ми, за съжаление). Казала съм в работата, защото тук има страшно много пушачи, а аз трябва да им огранича достъпа до моята стая с цигари.

# 27
  • Мнения: 571
Добре дошли на новите   bouquet
pretty мн се радвам да те видя сред тези редици Heart Eyes с теб идваме от един и същи подфорум - Проблемното. Мн е хубаво да виждам мами от там в теми като тази.  Hug
На мен от 2 дни ме застигна гаденето и както вика мажо само хабя храната  hahaha hahaha
Хем съм гладна хем после  Sick  и сега отиВАм да си сготвя любимото ядене пък да видим колко дълго ще го задържа в мен  hahaha Знаете ли кога спира болката в гърдите  newsm78 4е моите зърна са  #Crazy кошмарно болезнени . И още един въпрос коя седмица се вижда пола на бебо Rolling Eyes / не 4е незнам 4е е моми4е  Laughing /
Около 20 седмица, началото на 5-я месец мисля беше  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 270
ina_maria -  Hug Heart Eyes
относно пола, при предишната ми бременност се видя в 12г.с. (доста раничко) и докторката ми го заяви категорично, но много зависи от апарата, на който те гледат и от лекаря Peace
за гаденето - първия път нямах никакви проблеми, но сега от петъка ми се гади ужасно и снощи и тази сутрин не издържах  Sick нищо не ми помага Sad
Все още не сме казали на никой освен на майка ми, но след това което ми се случи хем ме тресе страх и не ми се споделя, хем пък се убедих, че всичко е Божа работа (и да бях крила до 3 м, при мен лошото се случи в 6м и пак хората около мен щяха да знаят)

# 29
  • Мнения: 22 908
Да Софи, и аз затова си мълча, не искам всички да знаят, недай боже ако се случи нещо...
Деси, на мен ми е втора бременност, имам момченце на 7г., та не ме е страх от гледането на бебока, и баткото го гледах пак сама, без ничия помощ. По скоро ми липсва контакта с познати муцунки ...Simple Smile
E,тогава имаш бойно кръщение. Grinning
Трудно е без приятели,наистин.Мен само те ме задържат да не хукна пак из странство.

Общи условия

Активация на акаунт