Октомври09-тема 4

  • 11 768
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 249
Добро утро и от мен на всички!
Ния и Бебка страшно съжалявам!!! Weary Прегръщам ви силно и да продължавате напред - всичко ще е наред следващия път. Hug
joya , разбрах за какво говориш - мисля че това е сайта - като напишеш или кликнеш на име на лекарство ти дава коя категория е. 

http://www.safefetus.com/search.asp?SearchType=1&letter=t

Пак от там ето ги категориите -

http://www.safefetus.com/fda_category.asp

# 241
  • Мнения: 76
моми4ета вие сте доста по запознати от мен искам да ви попитам нещо теста ми бе6е положителен мн се зарадвах и реших веднага да отида на лакар но тои ми каза 4е вижда 4ерна то4ица но да отида след 10 дни мн се притеснявам даите съвет благодаря  Praynig

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте на новите момичета!

Бебка,съжалявам много миличка Cry. Hug


Момичета,не унивайте.Колкото и да е трудно,трябва да останем с положителна нагласа.

Иви ,наистина е много рано.Бременността е все още в много ранен етап и според мен правилно ти е казал лекаря да изчакаш още десет дни,нали е видял точица newsm78,това е важното.Сега бъди спокойна и си почивай Peace.

# 243
  • Мнения: 249
ivi85 , няма какво да се притесняваш. Просто е прекалено рано за да се види нещо с видеозона. Затова доктора те вика след 10 дни, когато плода ще е пораснал и вече ще може да се види. Късмет и леко бременеене Grinning

# 244
  • Мнения: 76
благодаря ви много наистина надявам се всичко да е ок успех на всички Hug

# 245
  • Мнения: 76
venera 26 благодаря ти  Hug

# 246
  • Мнения: 76
и можеш ли да ми кажеш кога ще се види на видеозона?

# 247
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.Много благодаря за топлото посрещане ,наистина сте много мили.Ния ,Бебка наистина много съжелявам за вас-ще ви стискам палци другия път всичко да е наред. Praynig  А относно кремчетата аз със първата бременност не съм се мазала с нищо  и въпреки че бях качила доста кила-25кг. не се нацепих,но това беше преди 10години,а сега мисля да почна да се мажа но все още незнам със какъв крем,въпреки че всичко си е до кожа но все пак съм на35години

# 248
  • Мнения: 4
ТОВА СЪМ АЗ РОШИ-VANIA74

# 249
  • Мнения: 329
и можеш ли да ми кажеш кога ще се види на видеозона?

Ти нали си видяла точицата вече??!!  Отиди когато ти е казал доки и не се притеснявай  Wink

# 250
  • Мнения: 1 341
Ния, Бебка, много съжалявам момичета! Hug

Герчо, на мисъл ни беше! Важното е, че всичко е наред, и ще е наред! Peace

Бързо оздравяване на всички болни!

Аз съм добре. Сутрин като хапна и не ми се гади толкова.
Ние с половинката обмисляме да се приберем за месец в Бг около Великден. Дано не ни излязат пак криви плановете.

Аз също обмислям да направя една прояна в главата си. Mr. Green Споко, акъл няма да ми дойде каквото и да направя. JoyМисля да си отрежа косата на каре. Все още не ми достига смелост, дано в скоро време дойде, че ми писна с тази дълга коса.

Добре дошли на новите момичета. Не се шашкайте толкова, всичко ще е наред.

пп. Иви, можеш да си редактираш поста, а не да пишеш няколко един след друг. Peace

# 251
  • София
  • Мнения: 969
Добре дошли на Иви и Ваня  Hug
Иви, не се притеснявай още е много рано, след 2 седмици вече ще се види ембриона  Peace
бебка, много съжалявам за случилото се   Cry, знам какво е чувството. Радвам се, че бързо си го превъзмогнала и ще те чакаме скоро пак да се похвалиш  Hug
Аз съм на преглед чак другия петък и тогава ще съм към средата на 6г.с. по моите си изчисления и аз незнам какво ще се види. Много се надявам да чуя сърчицето, но ще разбера тогава. Стискайте ми палци дотогава.

# 252
  • Мнения: 0
 Здравейте, момичета, много съжалявам за двете момичета, които са имали проблеми, но им желая от все сърце успех следващия път и много сила и кураж.
 Искам да попитам тези, които са бременни за втори път и повече, кога е нормално да започне качването на килограми, имам предвид кога започва да личи, конкретно - в края на четвъртия има ли ясно изразен корем?Защото сватбата ще ни е в края на май, чудя се кога да започна да се оглеждам за рокля.

# 253
  • Мнения: 99
Здравейте момичета  Peace
 Ния и Бебка, много съжалявам момичета, натъжих се много като видях постовете ви. Знам как се чувствате и ви подкрепям и ви желая много късмет следващия път  Hug
Добре дошли на новите мамчета  Peace
Аз току що хапнах много люти чушлета печени с чесън и оцет ама много и да ви кажа сега съм като змей горянин  hahaha Но пък се чувствам добре, вече преди да хапна нещо премислям какво точно ми се хапва и си го доставям, иначе нема оправяне  ooooh! За сега не се мажа с нищо по корема и нямам намерение да го правя  Whistling

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ния, Бебка, много съжалявам и аз,но не се предвайте!Стискам палци следващия път всичко да е наред и да гушнете своите мечти  Praynig Praynig Praynig
Добре дошли на новите бременилки.Спокойни и изпълнени с много положителни емоции 9 месеца!   bouquet
Аз искам да попитам нещо.От снощи имам едни боцкания в дясно.Пих но шпа,но нямаше резултат  Cry Случвало ли се е на някоя от Вас и дали е редно да потърся лекар.Вчера ходих на преглед и даже чухме сърчицето.Растем си правилно и си отговаряме на 7г.с. и 4 дни,вече 5  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт