Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 518
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 637


Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink

Въобще не ме устройва, че другите жени не показват отношение към него даже би ме притеснило, да не му обръщат внимание. Искам той да показва отношение към мен и да се чувствам желана пък ако ще и театро да е. Познавах навремето един г-н. Беше голям женкар, милият, обаче супер галантен. Въртеше ги по няколко наведнъж, но всяка се чувстваше уникална и неповторима.  Предпочитам мъж, който много жени да харесват и да се боря за сърцето му, отколкото някой, който точи лиги по мадами, които така или иначе не го отразяват.
Ееех мечти, мечти... надежди говежди за страсти с млад моряк Joy hahaha

# 166
  • Мнения: X
galana_s ,пожелавам ти такъв мъж,да е на всички жени и ти да се бориш за него.
Нали знаеш приказката "Внимавай какво си пожелаваш...че може и да се сбъдне."
Жална ти майка тогава,ако лапнеш по такъв...сама не знаеш какво те чака...

# 167
  • Мнения: 2 448
Цитат
Въртеше ги по няколко наведнъж, но всяка се чувстваше уникална и неповторима.

Последното, което искам е да се чувствам единствена, а всъщност да съм една от многото.  Joy

# 168
  • Мнения: 370
Естесвено,че се заглежда(в рамките на разумното обаче).То това си е напълно нормално и бих се притеснила,ако не го правеше.Сигурна съм,че не ми изневерява и нека поне погледа миличкия,а и аз в момента не съм в най-добрата си форма  Grinning.Ако прекали,което се случва рядко само го предупреждавам,че може да му се схване вратлето и тогава идва смеха,като му видя сконфузената физиономия   Laughing

# 169
  • Мнения: 5 577
За мен не е нормално мъж да не се заглежда по хубави жени, и обратното

# 170
  • Мнения: 421
 
Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

да бе да,вярвай си!

Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink


тука не говорим дали да го накараме да се 4уства желан,а да го ласкаем постоянно.поне така го разбрах аз.за да сме му вадели душата с памук. е сори ама не става ,вие си действайте както си знаете ,с трикчета и номерца...щом ви вързва.само,че на моя тея хитринки от селски вечеринки не му минават.има и други начини да накараш мъжа да се чуства желан

# 171
  • Мнения: 2 388
само,че на моя тея хитринки от селски вечеринки не му минават.има и други начини да накараш мъжа да се чуства желан

Финес трябва, а не номера от селски вечеринки.

# 172
  • Мнения: 2 448
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 421
щом казваш

# 174
  • Мнения: 421
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

# 175
  • Мнения: 2 448
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

Душата съм му я взела вече, от 16 години ми принадлежи.  Flutter Сега му вадя само други неща от панталоните.  Whistling

# 176
  • Мнения: 421
Какви са триковете от селски вечеринки?  Rolling Eyes Да знам да не би без да искам да направя някой такъв фал.  Mr. Green
ти ще кажеш.аз на моя не му вадя душицата с паму.аз даже изобщо не искам да му вадя душицата Mr. Greenпо ми е готин с душа

Душата съм му я взела вече, от 16 години ми принадлежи.  Flutter Сега му вадя само други неща от панталоните.  Whistling

е тука вече си идваме на думата!

# 177
  • Мнения: X
Темата естествено е отишла в крайностите, както става обикновено. Grinning
Крайния пример, който дадох беше, за да онагледя ситуация, в която една жена, очевидно профи в това отношение, успява да привлече внимание и да подлуди мъжете. Ясно е, че никой няма желание да се държи като професинална курва, но не смятате ли, че и мъжете искат същото от нас - да са специални, да получават комплименти, да усещат, че ги желаят?

Хубавото си е хубаво, няма как да затвориш очите на мъжа. Независимо дали на една жена й се повдига от това или я дразни - мъжете гледат. Стига да го правят дискретно, не виждам какъв е проблемът??? Нали до него е жената, която обича и той си е неин? Какви са тия крайности - неуважение, изневери, паралелни връзки... Най-прикрити са точно тия дето уж не гледат и не се интересуват от други.  Обикновено това е тактика за много професионални женкари. Аз лично познавам доста такива.

# 178
  • Мнения: 1 092
Заглежда се, разбира се.
По притеснително ми се струва ако по мъже започне да се заглежда.
А сега съм спокойна.
Даже с времето двамата започнахме да се заглеждаме Mr. Green

# 179
  • Мнения: 142
Е, то пък оставаше и да не гледат  Laughing Важното е да не го правят дразнещо (например да върви с теб и да се обърне след някоя минаваща  bash). И аз гледам хубавите мъже. Както за мен това е разнообразяване на окото и нищо друго, така си мисля че е и за него - регистрираш другия пол и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт