Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 685
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 388
Абе ,защо един път не видях такава тема пусната от мъж , ами все дамите пишат ,че не им пука ,пък има няма най-редовно ви мъчат такива въпроси. ?

Най - малкото, защото си в женски форум.

# 151
  • Мнения: X
По хубавото всеки се заглежда... Особено в общество, в което външния вид е издигнат в култ.
1. именно - ако на този господин външният вид му е на първо място, мерси, да я взима тая дето я зяпа
2. супер просташко - манталитет, възпитание.. сума неща показва
3. уважение към човека
4. не, аз не заглеждам, затова не искам и моя да заглежда, т.е. за други неща мисля
5. заглеждам ли, значи не е той човека

и не, не е болка за умирачка, ам си е показателно за мъжа...
и
може би въпрос на его, мойто е твърдеееееее голямо

и това, че не уважава жената до него, говори за господина... че нищо не разбира от хора и от психология.... или че не иска да разбира... е, манджа с грозде е.... но - авторката - ами дразни ме, и скандал ще спретна, пък да ми кажат някой - че не обичал скандалджийки - еми аз пък простаци не обичам, така че кой от къде е....
излизам с един господин, на който - погледа не съм му хващала, ама... има нещица - еми противно ми е, сори, просто си е показател за манталитет, култура.. задълбах, но като гледам как не ви пречи, реших да се вмъкна с едно по-различно мнение към авторката

* разведена съм  Wink

# 152
  • Мнения: X
Aбе всеки човек се заглежда. Но зависи как. Като чета постовете за пореден път се убеждавам, че българките са търпеливи женици и си траят като теленца. Гледа, обръща се след мацките, тя си се успокоява "Ми да гледа, нали е женен за мен" Не става въпрос за това. Много ясно, че няма да се разведе с нея затова, че е видял по-секси обект, а за начина по който го е отрзил. Едно е да изкоментират двамата с Пешо някое минаващо разголено гадже, друго е на вечеря в ресторант с жена си(която е прекарала часове в салона за красота все пак! Laughing) да се заобръща подир другите мадами. Ей тая липса на възпитание дразни, мамка му. Не нещо друго. Като си с някоя жена-гладай си само нея и толкова. Тя се е старала, кълчотила се 2 часа пред огледалото за да ти се хареса. Оцени я е подобаващо за да я зарадваш и няма да има оплаквания!
мдам
изобщо, това е част от цялата картинка. едно нещо. в съседна тема - още едно. в по-съседна - още едно. хем ще зяпа, хем не пазарува, ама видиш ли не се и преработва, та да осигури нещо качествено на детето, та и ризите му переш и гладиш... еми много става. едно по едно се трупат камъчетата и ... просто за мен е показателно. разбира се че не съм се развела заради това, че е гледал - онзи специално не гледаше, бившия, искам да кажа само - че не, не съм толерантна към подобен род 'простотии' и може би затова си седя понякога сама... т.е. без мъж/съпруг/любовник.
* не съм 100 кила  Wink, за да не стане грешка

# 153
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Kаси, става въпрос за гледане, не за изневяра. Ако кажеш, че твоя поглед няма да се спре на едно красиво лице или секси тяло, просто няма да ти повярвам.
В случая възпитанието, манталитетът или желанието да свиеш семейно гнездо нямат нищо общо.
Всеки цени хубавото, за това и жените (а също и мъжете) влагат толкова средства и време с една единствена цел- да изглеждат добре, да бъдат харесвани и да ги заглеждат.

# 154
  • Мнения: 1 844
определено е така-на всеки се случва да се загледа!но е важно как и кога го прави-просташко и дразнещо е,ако е очебийно и ако е пред съпругата/приятелката. Simple Smile

# 155
  • Мнения: X

В случая възпитанието, манталитетът или желанието да свиеш семейно гнездо нямат нищо общо.

семейното гнездо няма общо разбира се
но възпитанието и манталитета, категорично ...
въпрос на виждане, аз не приемам, пък той ако ще да си гледа, да си коментира и всичко там - пълна програма, но тия неща се виждат много в началото на връзката, т.е. за авторката- това заглеждане надали е отсега, то си е било така и в началото, щом си го приела, си го коткаш и това е, не е фатално, но за мен - аз към такъв мъж имам не едно, а многоооооо наум
може да са ми високи критериите, еми, такива са ми, с всеки не мога  Wink

# 156
  • Мнения: 593
РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.
Имаш още много да учиш.
Лекото безразличие върви не само за свалка. Но си зависи от човека Peace


Ми добре... дано да не ми се налага все пак.  Peace

# 157
  • Мнения: 310
Гледането не ме плаши , даже претпочитам да го коментира с мен отколкото да се прави че не се заглежда - защото това е невъзможно. По-важното е че ме обича с всички мои качества и недостатъци. Ако каже че съм идеална и всички останали не са за гледане, повече ще ме притесни . Трябва да сме реалисти - красивото винаги прави впечатление и "хваща" окото.

# 158
  • Мнения: 421
РЕНИ, ако един брак се разпадне, вината обикновено е 50 на 50, не може причината да е само в единия партньор.
Имаш още много да учиш.
Лекото безразличие върви не само за свалка. Но си зависи от човека Peace


да съгласна с Рени! аз няма се правя на шут ,да им правя комплименти и да им "вадя душицата с памук ".не е казано,4е трябва да съм с къса пола и много грим ,както казаха по -горе,за да постигна всичко което желая от един мъж.има други начини,единят е за който Рени пише

# 159
  • Мнения: X
Колкото и да не ви иска ,театрото понякога е задължително...иначе си стоите сами,момичета.
Много ми се иска да срещна жена ,която да се закълне ,че никога,ама никога не е играла тетатър на мъжа си,гаджето или...и не е сама,но още не съм срещала такава.Няма такъв филм.

# 160
  • Мнения: 2 448
 
Преди доста време една приятелка ми каза: "Зори, тях не ги интересува дали ние сме готини, а да им говорим те колко са готини!"
Добре че имаше кой да ме светне по въпроса, а бяхме само на по 15 години!
Един мъж се чувства добре, в компанията на жена, която знае как да му вдигне самочувствието и винаги ще я предпочете пред някоя ръбата мадама, колкото и да е гримирана и привлекателна.

да бе да,вярвай си!

Не само че си вярвам, това е самата истина и съм го изпитала в живота си.
Накарай един мъж да се чувства желан и няма да те забрави, пък нека зяпа колкото си иска други жени, които обаче не показват отношението си към него.  Wink

# 161
  • Мнения: X
pasinet , точно си помисля нещо и ти вече си го написала...да не си зодия Везни?!
За много неща мнението ми се припокрива с твоето.

# 162
  • Мнения: 2 448
pasinet , точно си помисля нещо и ти вече си го написала...да не си зодия Везни?!
За много неща мнението ми се припокрива с твоето.

Хех, не, много чепата зодия съм - Рак.  Laughing

# 163
  • Мнения: X
Сестра ми е рак ...и изобщо не е чепата.Дори я упреквам,че е много търпелива.Всички й се качват на главата.

# 164
  • Мнения: 2 448
Сестра ми е рак ...и изобщо не е чепата.Дори я упреквам,че е много търпелива.Всички й се качват на главата.

Ами заради резкия ми език така ме намират повечето, иначе и аз се определям като много търпелива в живота.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт