Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 626
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
Chemistry, това като пускаш в офиса ли? незнам как е навсякъде, но ако става въпрос за лице, което е ЛПП няма абсолютно никакъв проблем- няма кой кого да проверява, от друга страна знам че в много ЦПП-та практиката е същата- хората се знаят, имат се, и никой нищо не иска Peace


Рамбо ще пиша на ЛС, че оспамихме темата Peace

# 46
  • Мнения: 641
Ок. Спирам. Благодаря!

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 23:15 от Рамбо Силек

# 47
  • Мнения: 3 034
Рамбо Силек , да може да се пускат поръчки от твое име, ако се плащат в момента на получаване.
не би трябвало да се пускат, обаче, без твое знание. защо не поговориш със спонсорката си да ти обясни за какво иде реч?

# 48
  • Мнения: 641
Това и ще направя тази седмица  Peace

# 49
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
tedd  не знам къде си правиш ти поръчките,но в Централният офис в София,откъдето аз си поръчвам и винаги ми искат лична карта,а съм забелязала,но и на други хора също значи е еднакво за всички.

# 50
  • Мнения: 223
Днес си пуснах поръ4ка и с новия каталог 4 вътре по средата на страниците има прика4ено книжле с Уелнес продуктите. Супер МНОГО СЪМ РАЗО4АРОВАНААААААаа  #2gunfire  #Cussing out
не стига 4е в онлайн каталога я няма тая притурка, ние си мислехме 4е в мини каталог ще пуснат
не стига 4е ги 4акам от месец ве4е
ами и се оказва 4е въпросните шейкове са по 60 лева,при това даже в каталожната цена НЕ са намалени ами са си на редовна. нямат никакви хранителни добавки (л-картнитин примерно или друго за ускоряване на метаболизма...) ами действат единствено и само като подтискат глада- ебати и отслабването.

е сори ама нямам 120 лева за една ванилия и една ягодка като всяко едно е 13 порций
. другия пакет с 3те буркан4ета са само витамини!!! за 55 лв естествено пак на редовна цена... 4е за 55 лева витамини колкото щеш в аптеката........

изложиха се


 smile3518 а толкова исках да ги опитам......


ако не е ка4ено въпросното книжле тука ще ви го сканирам и предоставя...


ето го http://www.nacka.snimka.bg/album.php?album_id=343351

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 01:02 от WHITE DREAM

# 51
  • Мнения: 414
Ае стига бе, ти ме разби... Че те са на цени като в Германия и Испания, че и по - скъпи !! Това е направо ... нямам думи... Безкрайно тъпо ........ Не, не.. няма да се доизкажа даже, че се ядосах супер много....

# 52
  • Мнения: 5
ееееее какви са тези цени, кой луд ще даде пари толкова пари за това  Thinking


само аз ли не мога да го отворя  Thinking

# 53
  • Мнения: 243
WHITE DREAM, не си права за порциите на шейковете. Не са 13 , а 21 порции.Не знам къде ги видя тези 13 порции, като дори в каталога си пише21 порции. NeWS78
А по въпроса защо не са намалени. Те никога нямат да бъдат намалявани с някакъв процент.Защото точките от тях ще се включват  в общият ни сбор БТ и по лесно ще се постигат нови нива и ще се затвърждават стари. Но, България е единствената в която се въвежда новата серия, точките от нея ще ни се броят.Навсякъде другаде те си вървят отделно и нямат никакви точки.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Наистина са много скъпи тези шейкове и витамини.  ooooh! Не бих дала толкова пари.  Naughty

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 302
WHITE DREAM, не си права за порциите на шейковете. Не са 13 , а 21 порции.Не знам къде ги видя тези 13 порции, като дори в каталога си пише21 порции. NeWS78
А по въпроса защо не са намалени. Те никога нямат да бъдат намалявани с някакъв процент.Защото точките от тях ще се включват  в общият ни сбор БТ и по лесно ще се постигат нови нива и ще се затвърждават стари. Но, България е единствената в която се въвежда новата серия, точките от нея ще ни се броят.Навсякъде другаде те си вървят отделно и нямат никакви точки.

ми то хубаво, че ще се начисляват точки ама като никой не си купува "семки и бонбонки", които по аптеките са 2-3 пъти по-евтини какво ни топли това Sad

# 56
  • Мнения: 3
Напълно съм съгласна... как може такова нещо.... #2gunfire #2gunfire наистина са безпожно скъпи.. трябва да си супер наивен за да дадеш толкова пари за такива глезотии...  #Crazy #Crazyс тия пари ще ходя сума време на фитнес и ще има къде къде по-голям ефект.....  то хубаво ти се трупат точки .. но както вече казах няма кой луд да даде толкова пари.... ...  newsm34

# 57
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,днес реших да си поръчам червената чанта,а тя е окончателно изчерпана smile3511Направо съм бясна,защо не си пуснах поръчката преди два дни dohама нека ми е за урок,друг път да не се чудя толкова.

# 58
  • Мнения: 420
някоя знае ли дали ще пускат мини каталог  newsm78

# 59
  • Мнения: 9 095
аз пък много се радвам за тези серии, като идете да си купите на аптеката гарантирам ви, че незнаете какво си купувате, защото моя приятелка химичка си правили експеримент на работата й колко витамин С има в една таблетка от въпросните супер яки евтини витамини и се е оказало че няма нищо- само нишесте, така че който ще купи ще купи и с намаление и без, успех на всички Peace

Общи условия

Активация на акаунт