Отговори
# 165
  • Варна, България
  • Мнения: 730
И аз да се разпиша...
Живи-здрави сме.
Татито си е още вкъщи. Успяхме да отидем до Трявна и да стана кръстница.
Снимков матр`ял по нататък. Изкарахме си чудно.
На работа освен много задачи, съм и в ремонт - малък ужасТ!!!  Mr. Green
Както всичко в БГ става на час по лъжичка... надявам се скоро да ме довършат.

Сами го подготвяме с ериус за ваденето на третата сливица.
Ще го мъчим с колелото. Че ние с баща му, каквито сме умници, му купихме един китайски боклук, който тежи 100 кила и се чудим защо детето не може да го кара. Поставила съм бойна задача на баща му да го учи да кара.  Wink

Радваме се на хубавото време.  Вече ми отпускарско, ама няма. Чак август. Нищо, все пак си мечтая за Родопите  Laughing
Целувки и слънце!

# 166
  • Мнения: 2 282
A, това с китайския боклук ми е познато. Преди години избирахме, избирахме за Катето, взехме едно българско, което се оказа само сглобявано тук. Не просто боклук, но тежък и трудноподвижен боклук. Изобщо не и се сърдя, че не и е кеф... но всичко зависи от детето и стимула, нали ние сме се учили на балканчета, а те колко тежаха, не е истина...

# 167
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз ето това съм харесала на Кетлер:

http://www.borela.net/Avus-K3-Classic.php?showFeature=39829

На моя приятелка детето го има и е направо супер... ако имаше достатъчно широки места, където да се кара. Само това ме спира да не го купя.

# 168
  • Мнения: 391
Волтажче, ние такива колички караме в парка, много й харесват на Рали, но незнам дали е удачно да се купува, защото като не я кара ми се вижда трудно за носене, обемни са си. Ние взехме есента едно на Драг и веднага го подкара, много съм доволна. Ама сега е толкова дива, кара го права, с една ръка, без ръце ... абе отглеждаме си малко диваче.
Днес в градината ще им правят прегледи - на зъбките, на очите...всякакви.  Аз и без това исках да я водя на зъболекар профилактично, дано да нямаме зъбки за правене.

# 169
  • Мнения: 2 282
Прегледите са хубаво нещо. Обаче гледайте да не ви вкарат в старата схема - всички под строй за ремонт на зъбите към зъболекаря, избран от някой друг по незнайно какви критерии. Предупреждавам, защото съм във форума съм чела точно такива истории - водиш си детето на градина, взимаш си го с пломба и наплашено завинаги от зъболекари. И то в наше време, минава за благотворителна инициатива. Мина ми дори налудничавия спомен как ни ваксинираха в строй... Спомняте ли си? Някой някога да са го питали дали е болен или не? Или брат му, или сестра му? Не, въпроса беше само кой е по-страхлив и кой не се страхува от иглите. Аз гледах все да мина първа, че да гледаш как боцкат си е страшничко...

# 170
  • Мнения: 391
За щастие нямаме кариеси, иначе инициативата била с рекламна цел, раздали са им разни мостри на пасти и брошурки, но няма лошо да ги прегледат децата, предишния ден са искали подпис на родителите - дали са съгласни, така че инициативата не е била със задължителен характер. Само за очния преглед не ми става ясно, написали са някакви цифри, ама аз като не разбирам. Казали, са че са в нормите, но като ходя при личната ще я питам и нея.

# 171
  • Мнения: 1 046
Абе момичета нашто Рони днес е родила една прекрасна Мария !!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387645.msg10849134#new

# 172
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТО И ТУК,РОНКА!
ДА Е ЗДРАВА И ДА ТЕ РАДВА МНОГО!



# 173
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Лелееее че хубава новина!
Честито Ронка!
Да е здраво и слънчево момиче!
На теб бързо възстановяване!
На таткото голямо наздраве!

# 174
  • Мнения: 2 282
ех бях забравила какво е да се разплачеш от радост.... Да са живи и здрави малката Мария и мама Рони! Hug

# 175
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честит празник на всички носещи имена на цветя!
Да сте много здрави и усмихнати!

# 176
  • София
  • Мнения: 4 578
Мишленце, честит имен ден на теб и на Рали. Честит имен ден и на Невена на Миринда, и на Еличка на Облачка и на всички, които празнуват днес. Да сте здрави и винаги засмени.

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 19:32 от Спокойна

# 177
  • Мнения: 391
Честито на Рони и на таткото, да им е жива и здрава малката Мария!  bouquet

Танче мерси!
Честит празник на Невенка и на Еличка и на всички, които носят имена на цветя, храсти и дръвчета!

# 178
  • Мнения: 2 282
хехе Simple Smile пък аз да забравя да почерпя  Grinning
Да са ни живи и здрави именците! Heart Eyes
Аз щото напоследък съм диетична, току-що нагънах малко след закуската си вчерашното си парче. е, как да пропуснаш - собственоръчно правен трюфел... поради липса на снимка (пък и от човещина), оставям ви само да се чувствате почерпени!

# 179
  • Мнения: 56
Честита бебка на Рони, да й е жива и здрава  bouquet
Ех, че е хубаво като се раждат бебчета, човек се чувства подмладен Wink, а емоцията е толкова силна.

Общи условия

Активация на акаунт