тест за бременост престо

  • 24 304
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 372
На тестовете пише, че резултатът след 10-тата минута е невалиден. Това не пречи да си бременна

# 16
  • Мнения: 79
Направи си още един тест за по сигурно
макар че ако не си едва ли ще излезе втора чертичка

# 17
  • Мнения: 9 441
Щом има втора чертичка по-вероятно е да си,от колкото да не си бременна.

# 18
  • Мнения: 4 070
При мен както и при др жени с който съм говорила чертатасе появи  на момента, в някои тестове пише, ако се появи малко по-късно да се тества наново жената. Ако съм на твое място ще направя поне още един тест.

# 19
  • Мнения: 8 999
Просто след 2-3 дни направи нов тест, а после отиди на гинеколог.

# 20
  • Мнения: 1 354
И при мен беше така- след 10 мин се появи много бледа втора черта!
След няколко дни можеш да направиш нов тест.
Късмет Hug

# 21
  • Мнения: 9 973
може да.Повтори теста след 1-2 дни

# 22
  • Мнения: 2 495
Втората чертичка никога не лъже макар и бледа, но за по голяма сигурност повтори теста и дано резултата е такъв какъвто очакваш.
Peace

# 23
  • Мнения: 21
направих си още един тест същата работа ,ще изчакам няколко дена и ще повторя теста

# 24
  • Мнения: 5 026
Купи си друг тест. Аз с такъв установих,че съм бременна сега, дават го ранен, но не ми отчете 3 дни преди предполагаемия МЦ, а на 1 ден от закъснението отчете.
Пише-да се отчита след 5-та, не по-късно от 10-та минута.

# 25
  • Мнения: 239
по принцип след 10-тата минута теста се счита за невалиден, трябва да покаже втората черта между 5-та и 10-та минута. И аз правих тест Престо, 3 дни преди закъснението и ми показа втора бледа черта, но даже малко преди 5-тата минута. Е, бременна съм. Дано и при теб е така, но направи задължително още един тест.Успех Hug

# 26
  • Мнения: 3 294
Уффф , съжалявам че ще го напиша , но тези тестове Престо често отчитат невярно . А щом се е появила втора черта след времето за отчитане , не мисля че може да разчиташ на този резултат . Вземи си шуър чек , изчакай закъснение и тогава се тествай , ако не ти се чака пусни кръвен тест , в почти всяка лаборатория се прави . Успех  Peace

# 27
  • Мнения: 528
Преди няколко месеца и на мен ми показа и то на 2 пъти втора чертичка след 10-тата минута , но не съм бременна и не съм била, де, защото бях на АГ  Peace Според мен резултат , отчетен след посоченото време , е невалиден  Peace По-добре отиди направо на Аг, ако ти закъснява  Peace
Успех! Дано да е това, което искаш  Hug

# 28
  • Мнения: 494
Според мен може, но все пак по- добре си направи кръвен тест

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Защо най-добре не отидеш на гинеколог!

Общи условия

Активация на акаунт