Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 613
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря ви, за пожеланията! Hug

Честит Pожден Ден на Виктория, Илияна, Анелия, Виктор и Георги !!!
Да са живи и здpави!  bouquet  bouquet  bouquet
Весело изкарване!

Много хубав РД и Йоан беше много доволен. Grinning

# 256
  • Мнения: 919
Стам,благодаря! Hug
А,така няма да минеш. NaughtyЧакаме фото. Laughing

# 257
  • София
  • Мнения: 123
Честит рожден ден на сладката Ани,Виктория,Илияна,Виктор и Георги  newsm59 newsm59 nbirthday nbirthday newsm67 newsm67  Gift  bigdance2

Ще чакаме фото от всички Grinning

Аз бях на път да отложа на Марио празника,защото Боби е с Варицела.Днес разпитвах майките на децата,които са канени дали са я изкарали и почти всички са изкарали шарката,та в крайна сметка май ще има парти.Утре като за последно ще вземем решение,че в четвъртък ще ходя да поръчвам тортата.В същото време чакам и Марио в най-скоро време да се изрине,защото той все още не е карал нито една шарка...Ама ако я прихване дано леко я изкара,че Богомил доста тежко я кара в момента,нощно време съм като сомнамбул.

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честити рожденни дни на всички днешни и не само днешни рожденници още веднъж и от мен. Бъдете живи и здрави, послушни и не толкова послушни деца, много да ви обичат и да ви глезят родителите ви - а вие да ги ядосвате по по малко  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 919
Мерси,момичетаааааааааааааа!  love001  love001
Опитвам се да кача снимки,ноооооооо ...В момента снимката не може да бъде качена. Моля, опитайте след малко.
newsm61 newsm62
Не ми остава нищо друго,освен да опитам по-късно Joy

успях да кача малко http://www.snimka.bg/album.php?album_id=390262&pid=12971655

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 11:55 от Крaси

# 260
  • Мнения: 0
Хей привет от мен. Покрай разходките с бебока много много време не ми остава за компа. Утре моя батко има рожден ден. От днес ме е подхванала суетнята около празника. Ама нали ми е юбиляр. Искаше торта със снимка на Скуби Ду, а цеха не предлагаха, че търсих снимка да има дам да я прекопират отгоре ooooh! ама нали трябва да го зарадвам на мама златото.
 
 Хайде останете си със здраве и честито на всички рожденници.

# 261
  • Мнения: 919
Честито и на днешните ни рожденници!Много игри и щастливо детство им пожелавам! nbirthday  bigdance2  ura

Ние днес минахме и детска консултация.Станали сме 24кг. Laughing
Иначе нищо ново .Вчера една съседка я пита"Кой подарък ти хареса най-много?"Анелия отговаря:"Паричките"
Тя се смее,вика "И аз тоз подарък го харесвам най-много" Joy

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Майко мила Митко ми е 14 кг. Краси браво възхищавам ви се!!!  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 123
Леле майко Слънце какви са тези 14 кг.,Марио е 26кг.,а Боби 12кг. Joy

# 264
  • Мнения: 919
Майко мила Митко ми е 14 кг. Краси браво възхищавам ви се!!!  Hug
Ами аз пък взех да се притеснявам ,ако продължава така да не напълнее доста. newsm78Вече от доста места получих комплименти че добре си я храня... hahahaТя иначе е висока-114см
Хайде да отивам да я събуждам,че пак закъсняхме.А и нямаме вода,какво ще я правя в къщи! ooooh!

Направо така ми писна с тая вода,че се чудя дали да не си стягам багажа за село!

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Офф момичета това ми е болна тема още от как беше бебе. Такъв злояд не сте виждали. Плакала съм му да яде и не ще и неще. Като беше на 6 м. му открихме желязодефицитна анемия която потиска апетита и може би и това повлия лоша шега. Незнам - казвам ви нямам нерви. Като беше бебе много ми ставаше гадно някой като го видеше и ми викаше "Ти на това дете даваш ли му да яде". Баща му е същият хърбалет и може би е ген. Висок е 1 метър и тежи 14 кг. и 200 гр.  Mr. Green много са важни грамовете. Точно преди 1 час докато хранех Симона си говорихме с моя мъж и той ми вика, че на този етап тя яде повече отколкото Митко като беше колкото нея. Но ще видим с времето - само се моля и се кръстя и тя да не е такава злояда, че тогава ще се побъркам!

# 266
  • Мнения: 371
Здравейте Simple Smile
Краси, честита рожденничка  bouquet
Аз Вики незнам колко точно кг. е, скоро ги бяха мерили в градината и беше около 21кг. на 116см. мисля
Малкия е 14кг Whistling
А новите ни зъбчета вече са налице, първото е излязло наполовина, второто е пробило, направо ме хвърля в тъч това дете Shocked Сега се настройвам каква ще е гледката като паднат и горните hahaha Добре, че бързо растат новите, че да не зеят дупки много време Sick
Ние сме рожденници в четвъртък Wink

# 267
  • Мнения: 919
Офф момичета това ми е болна тема още от как беше бебе. Такъв злояд не сте виждали. Плакала съм му да яде и не ще и неще. Като беше на 6 м. му открихме желязодефицитна анемия която потиска апетита и може би и това повлия лоша шега. Незнам - казвам ви нямам нерви. Като беше бебе много ми ставаше гадно някой като го видеше и ми викаше "Ти на това дете даваш ли му да яде". Баща му е същият хърбалет и може би е ген. Висок е 1 метър и тежи 14 кг. и 200 гр.  Mr. Green много са важни грамовете. Точно преди 1 час докато хранех Симона си говорихме с моя мъж и той ми вика, че на този етап тя яде повече отколкото Митко като беше колкото нея. Но ще видим с времето - само се моля и се кръстя и тя да не е такава злояда, че тогава ще се побъркам!
Слънцееееееееее,знам точно как се чувстваш!На моя позната детенцето е така.Все се надява че един ден ще прояде и ще напълнее малко.

Дианче,мерсииии! Hug

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Офф Краси и аз все си мисля, че още 2-3 години и ще "дръпне" изведнъж нагоре туй мойто дете!  ooooh!

# 269
  • Мнения: 1 237
И моята е от злоядите  Sad А така хубаво ядеше до преди около 2 год.Понякога направо се чудя от какво живее това дете.

Честит рожден ден на Калоян и Марио! bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт