Кой разбира - тук се спира ... Чехия - 10.та тема

  • 14 094
  • 288
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 521
Мерси много за подкрепата от всички. Вярвам, че всичко е наред  Hug Амниоцентезата мина, сега остава само да чакаме добрите резултати. Ани - пълна ти е кутията  Hug
Взех си два дни почивка и сега лежа и гледам да мисля само положителни неща  Heart Eyes

Марти, честит рожден ден малко на патерици и от мен. Всичко най - най - най ти желая.

Супер много се радвам за Деси, хайде да се появява скоро и да разказва.

# 256
  • Мнения: 26
Момичета, къде сте newsm78

Дезззз..... айде похвали се  Hug

При нас 3 ден вали за по 2-3 мин град Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 521
Момичетаааааа, невероятно щастлива съм. Току що звънях за експресните резултати.
Всичко е наред, няма опасност от Даун  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Благодаря на всички ви за подкрепата  Hug Hug newsm51 newsm51 smile3525 smile3525

# 258
  • Мнения: 6 390
Еееееееееееееееееееееееееее най-послееееееееее
имаше такова затишие.... всички в очакване  Hug Hug Hug Hug
Айде честито душо  Hug Hug Hug Hug Hug
Олекна ми  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 26
Поздравления Трейси  bouquet Hug  bouquet
Видя ли, че нямяше за какво да се тормозиш, сега ще се наспиш едно хубавооооо и сладкооооооооо Joy

# 260
  • Мнения: 521
Е сега вече започвам да ям, че се теглих и две кила вече съм долу. А аз толкова бях качила от началото. Но сега вече зверски глад ме гони.  Laughing Laughing Ох, нямате представа какво е успокоение.
Хайде сега Дез да разправя вече как е минало раждането  Hug

# 261
  • Мнения: 55
Трейси, радваме се заедно с теб  Party  Hug Сега почивай и релаксирай   Hug

Момичета, искам да ви питам как мерите температурата на малките юнаци. Софи вече не дава да и меря температурата в дупето. И секунда мирна не стои + рев. Имаме вкъщи и термометър от тези, който мери температурата в ухото, но и там трябва няколко секунди да стои мирна. С него е хубаво да се измери 3 пъти температурата и да се вземе средна стойност, но аз дори веднъж не упявам. Май ще се наложи да купя от термометрите, които са като лепенка. За сега меря с целувка по челото Blush и се успоявам, че не е висока. В сряда бяхме на ваксина и температурата е реакция от нея. Обаче е хубаво да знам колко е все пак  newsm78

# 262
  • Мнения: 6 390
Ами аз ползвам дигитален, хващам и меря ... Mr. Green иначе за дупето и свещички и мерения и всякакви процедури съм чувала че не е желателно вече да се правят, тъй като вече са големи  Blush

# 263
  • Мнения: 6 390
Трейси
а пола не видяха ли  Whistling

# 264
  • Мнения: 17
 Трейси, браво миличка, да знаеш само как се радвам  Hug Нали ти казах Hug Hug Hug Браво за хубавите резултати.  newsm68 newsm44 newsm44 Hugsssss

# 265
  • Мнения: 17
 Наай-накрая се регистрирах в Apolinář. Пишеше, че всичко до 14.09 е заето, моя термин е 15.09, голям късмет. Поне се поуспокоих мъничко Simple Smile Ох, малко да поработя, че ще заспя след малко.  Hug Hug

# 266
  • Мнения: 2
Трейси, ох, олекна ми, че и теб те мислех... Hug
Знаех си аз, че е подозрително...такава голяма опасност, толкова млада и въобще, много вярвах, че всичко ще е наред  Peace

Ние днеска бяхме с К на худебка, много сме доволни, вече ще ходим всяка седмица  Peace

Цунки от нас

# 267
  • Мнения: 521
Ели, не сме, не са ни казали. Но предполагам, че при пълните резултати ще пише. Те излизат точно в деня когато съм на този подробния ултразвук, на 3.04, така че се надявам тогава да ни кажат. За мен е без значение, стига бебчо да е ок.

Бебешоци, супер е че си успяла. Какво съвпадение, и аз като отидох да се запиша, за два -три дена преди термина ми всичко беше заето. Това е късмет за нас. Аз съм доволна от Аполинарж, там ми правиха сега амниото и всички ми се сториха много сърдечни и внимателни  Hug Мерси още веднъж на всички за подкрепата  newsm51 имам да ви черпя кафе с тортичка  smile3510

# 268
  • Мнения: 84
Трейси, страшно се радвам за теб. Flowers Sunflower newsm44  bouquet
Хипноза ,къде ходите на худебка?
Ели ,намерих сайт за детските градини ,но никъде не пише в колко градини мога да подам молба?Дали само в една или в повече?

# 269
  • Мнения: 2
На худебка ходим в училища YAMAHA:  http://www.yamahaskola.cz/, те имат на много места, не само в Прага, ние ходим на Кампа. Много е хубаво, препоръчвам, защото не става дума за обикновено пеене на песнички от рода на вечните Скакал пес и Пец нам спадла, а си е много повече  Peace

Общи условия

Активация на акаунт