Отговори
# 150
  • Мнения: 3 537
Това Заимов не го знам къде е, иначе ми е удобно и на НДК, Борисовата градина също, но ми е малко по далечко.

# 151
  • Мнения: 2 255
ей девойки ...докато ме няма направо сте се разприказвали БРАВО !!!!
ние се прибрахме снощи ...и от днес сме на работа и на градина ...естествено  Joy

ТЕДООООО   bouquet браво  Hug нави се най-накрая  Peace много се радвам  Kissing Heart желая ти лека, безпроблемна и усмихната бременност  newsm10 и да се глезиш повечко сега...че после няма дореждане  Joy

# 152
  • Мнения: 3 537
Верчо, и ти не се ослушвай за среща Laughing

# 153
  • Мнения: 2 255
Верчо, и ти не се ослушвай за среща Laughing
става ама събота/неделя  Peace ...че сега ще ми изкарат отпуската през носа и няма мърдане от работа  Sick

# 154
  • Мнения: 1 403
Събота немога, аз в петък си потеглям,, няма да зимувам тука  hahaha
Ми Мимис ако искаш може да се срещнем на ндк , предполагам 4е има къде да се паркирам  newsm78 Кажи кога ти е удобно вторник, сряда, 4етвъртък  newsm78 и към колко???
Ама ти от къде идваш??? Около НДК ли живееш???
Вяра ти не се прави на приятно разсеяна #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 155
  • Мнения: 3 537
Ида от Борово, не ми е чак толкова далече, зависи от автобусите.Може и още утре,но към 18.30,защото дакато го взема от градина и зависи колко ще чакаме автобус...

# 156
  • Мнения: 2 255
....
Вяра ти не се прави на приятно разсеяна #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Теди с тебе може утре да се видим из нашия район ако искаш, че довечера трябва да стягам пак багаж   #Crazy  .... големия утре заминава на приключенски лагер  Mr. Green
имам чувство, че напоследък само пълня и празня сакове  #Shocked ....тъкмо изпера  wash hangи изгладя   1ironingвсичко ...и айде пак отново .... bye
 Joy ама сега ще си седна на д... за 1-2 месеца...че трябва да поработя ...докато другите почиват  Sick

# 157
  • Мнения: 1 403
Еми дръннете то егати времето само вали  #Cussing out

# 158
  • Мнения: 1 089
Момичета, имам си вече още една принцеса - Моника. Родихме се на 5 юли, сутринта в 10,43. Беше малко екшън, защото се роди само за 13 мин., от момента в който влязох в предродилна.  Но важното е че вече сме си в къщи. Днес сме трите сами и вече лудницата е пълна. Ето малко снимки да я видите:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=283797&pid=13424343

# 159
  • София
  • Мнения: 2 181
Тан,да ти е жива и здрава  bouquet
Каката изглежда много щаслива Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 2 255
ТАН да ви е жива и здрава малката принцеска и много да ви радва   lovekiss
дано и "голямата" кака да те слуша  Wink и да не ревнува много  Praynig

.....видя ли, че не е страшно ...всяко чудо ...за 13 минути  Joy

# 161
  • София
  • Мнения: 1 511
 Party Party Party
  bouquet  bouquet  bouquet
Честито!!!!!
Много щастие и късмет!
Страхотна новина!

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тан, честито   bouquet

Голяма да порасне и много радост да ви носи!

Ние събираме багаж,  събота отиваме до морето за малко и после на село до края на месеца.

# 163
  • Мнения: 3 537
Аууууу, стархотно бебонче Grinning
Тан  Hug , да ви е жива и здрава, пу,пу ,пу  Heart Eyes
Оу, това си е чист късмет толкова бързо раждане, така най-добре Grinning
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 164
  • Мнения: 1 403
Ал... много красива тая маймунка  Hug Hug Да ти е жива и здрава и много, много да ви радва   bouquet
Оле 13 мин, ти си ги разбила направо бе smile3532 А, каката за колко време я роди newsm78

Общи условия

Активация на акаунт