Отговори
# 180
  • Мнения: 2 255
Тедо, и ти си "виден" представител на морските жители  Mr. Green хич не ви пука май за моренцето дето ви е под носа  Sick а ние дето сме далече само мечтаем за него  newsm45 утре да ми каже някой "айде"  и тръгвам да плажувам пак  Joy ...ама нееееммммааа  newsm62

# 181
  • Мнения: 1 403
Ол аз една една седмица ходих всеки ден и сега неща да го вида  ooooh!

# 182
  • Мнения: 3 537
Уф,днес беше голяма жега. sweating Докато бях в офиса горе долу бива,че си имам вентилатор, ма после 20 мин пеш докат се прибера якооо пек.
А трябва и да готвя, но в такива моменти добрата стара тенджера под налягане ми върши супер работа, бух всичко и след 40 мин е готово, няма да бъркам и да се опичам на котлона.
А и нещо съм се разяла на манджи, само това ми се яде Crazy
А Жори на Плевен ги пече яко, щом свекърва ми разправяше ,че преди малко още пекло слънце там........никакво излизане ,нито днес, нито пък утре.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте,момичета?
Как сте? Сигурно вече ви е хладно....поне такива са прогнозите.  Hug

Как ще почиват детските градини? Мимис, Жори ще има ли ваканция?

# 184
  • Мнения: 2 255
Здравейте,момичета?
Как сте? Сигурно вече ви е хладно....поне такива са прогнозите.  Hug

Как ще почиват детските градини? Мимис, Жори ще има ли ваканция?
A да ...днес се диша навън  Hug ама вътре още не  Joy много гот подухва в София вече  Peace

Нашата градина е ваканция август от 1-ви до 31-ви  Rolling Eyes питам аз какво толкоз за 1 ден /31.08 е понеделник/ ....та ще почват от вторник...а те ми викат ами не можело иначе - така трябвало 1 календарен месец поне да са затворени  Sick абе изобщо щура работа  #Crazy

Добре, че свекърва ми вече се пооправя ...та някак ще се гледат август от понеделник до петък ...пък уикендите у нас ...и така  Thinking Само се надявам навън да се справят, че ако малкия хукне ...бабата с таз патерица ще го стигне ама друг път  Joy
Сега му "наливаме" в тиквата зелена, че трябва много да слуша баба си и...да я пази /много сме чувствителни в момента на тема помощ  Mr. Green/ защото  е "счупена"  Wink ...пък дано нещо му остане в главата  Praynig

# 185
  • София
  • Мнения: 1 511
Свеки да не си е чупила крака? Пропуснала съм...по-бързо да се възстановява.  bouquet

# 186
  • Мнения: 2 255
Свеки да не си е чупила крака? Пропуснала съм...по-бързо да се възстановява.  bouquet
счупи се тазобедрената става и й "турнаха чистак нова"  #Crazy .... оправя се вече  Peace ...ама си е с патерица  Rolling Eyes и то май повече от страх да не падне пак  Thinking

# 187
  • Мнения: 3 537
Е, Жори е ваканция от 10 юли и живот и здраве чак на 15 септември на градинка ще ходи, та ще има 2 месеца ваканция. Sunglasses В момента е на Плевен при свекърва ми и ще поседи още 1-2 седмици,после при нашите отива, пък като излезна отпуска ще си го взема.

Вярка,дано бързо се възстанови жената,че при по възрастните счупванията се оправят по бавно.Трябва си време.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелелееее,това е много тежка операция. Да се пази жената....
Бързо възстановяване.  bouquet

# 189
  • Мнения: 3 537
Кате, адаша ходи ли вече стабилно или още не Laughing

# 190
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,мацки,
ние бяхме на моренце.Естествено изкарахме страхотно,но нещо малко ми се видя 1 седмица.Прибрахме се да изперем багажите и стегнем куфарите за балкана и отплаваме пак Laughing

# 191
  • Мнения: 1 403
Ох искам и аз на балкан newsm45

# 192
  • София
  • Мнения: 1 511
Кате, адаша ходи ли вече стабилно или още не Laughing
Ходи,това магаре. Mr. Green
Ще кача снимки след малко.
  bouquet

И на мен ми се ходи на балкан. Нашия Балкан е най-хубавият....язовири колкото щеш,борове....ееех,последно ходихме на Сърница и така си починах и наспах. Толкова свеж въздух...

Добавям Созополски снимки.

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 12:59 от Gwen

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Привет.
ние днес се върнахме от Рилските езера, спахме в Сапарева баня, в събота сутринта преход от хижата до Бъбрека и обратно, Никол геройски се държа, хич не вярвях че ще върви толкова път. Само дето казва, че не иска да ходи повече на планина  . Случихме на топло и ясно време. Снимки скоро Simple Smile.

НИкол утре е на градина след 3 седмично отсъствие, миналата седмица й беше мъчно за децата, но сега не казва че й се ходи ще видим как ще е.

Гвен, децата много са пораснали Simple Smile

# 194
  • Мнения: 3 537
Кате,голям сладур е малкия,пу пу Sunglasses , ама и ти си все едно на 20 години Flutter

Танче, вие с кола ли се качихте нагоре или с лифта, щото разбрах,че вече имало лифт.
И аз се чудех да се разходим до там,ама Жори както не обича много да ходи, незнам...то не ,че и аз сега ще съм от много ходещите де, ама все пак Crazy

Общи условия

Активация на акаунт