Секс в къща с родители

  • 17 207
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вярно, неможе човек да се отпусне при наличието на две поколения  Stop пък и трябва да се внимава , че стават засечки в банята по нощите...защото "младите" нали незабравят, че "старите" не са всъщност толкова стари  Flutter

# 16
  • Мнения: 400
Пораснали деца,или родители-все тая Laughing
Родителите  поне няма опасност да нахлуят в стаята Joy

# 17
  • Мнения: 1 447
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
rotfImbo rotfImbo
Ех тези майки  Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 897
отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?
Казват, че много зле се отразява-не само върху сексуалния живот.

# 19
  • Мнения: 212
Най-добре семейството да си живее само,но като няма тази възможност,няма да стоят без секс хората Crossing Arms шумно,не шумно, това е положението.Като те чуят или видят Rolling Eyes на сутринта береш срам и така...

# 20
  • София
  • Мнения: 395
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
rotfImbo rotfImbo
Ех тези майки  Mr. Green Mr. Green

 newsm62 newsm62
Да не се наложи после да мерят температурата по "онзи" начин Mr. Green

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Sick извращения

# 22
  • Мнения: 370
Никога не ни е пречило,но не можем да се развихрим достатъчно  Laughing
Peace и ние така ама кво да се прави аре сега да седиме на сухо..... Laughing

# 23
  • Мнения: 411
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green

страШен е.
свекито никога не ни е сварвала въпреки 4е би ми се искало,белкем се засрами,4е като бях бременна моя мъж се прибираШе къстно от втора смяна,тя нахълта в стаята в 2,30 без да 4ука и светка лампата да пита дали е заклиу4ил вратата .живеехме в апартамент а тя беШе на гости.представете си само дето не припаднах от уплаха,разтреперах се и като рукнаха онези ти ми сълзи,хълцах цяла ноЩ не можах да заспя

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
не! само секс извън къща без родители!

# 25
Мерси за споделеното, ама мен все пак силно продължава да ме притеснява този въпрос. Ще ходим да живеем при майка му, защото трябва да освободим сегашния си апартамент. Тръпки ме побиват като знам колко се вихрим и колко съм креслива. Много ме е страх връзката ни да не отиде на кино заради сексуален проблем. Страх ме е и от самото съжителство с Нея. Моля ви, помогнете, дайти съвет и как да си улесня отношенията с г-жа Свеки.....

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
... Моля ви, помогнете, дайти съвет и как да си улесня отношенията с г-жа Свеки.....

Викай "Да, добре", свиркай си и си прави, каквото знаеш.

# 27
  • Мнения: 118
не че не правим, но най-готино е когато сме сами в нашия си дом.

# 28
  • Мнения: 6 993
По принцип ние си живеем сами, но често ходим на гости.
У тях дори ми е по-отпускащо и готино, от колкото като сме в София. Там има едно голямо легло, едно тихо и спокойно. Романтика.
Не че веднъж свеки не се провикна от долния етаж "Какво правитеееее" и той не и кресна "секс!".... Mr. Green Та тогава ми идеше да си остана 3 дни на горния етаж от срам  Blush
У нас обаче хич не обичам. Апартаментът е малък и имам чувството, че нашите всичко ще чуят Blush

# 29
  • Мнения: 194
Преди да се преместим с приятеля ми /вече съпруг/ в тях,живеехме в нас.По въпроса-не,не сме чакали нашите да се махнат,просто се съобразавахме да не сме шумни или  ги изчаквахме да заспят.

Общи условия

Активация на акаунт