Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 33

  • 11 142
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6
 Михайлова - честит празник на малкия батко, да ти е жив и здрав, да те слуша и уважава.  party023 newsm59 newsm59  party023  bigdance2  ura  bigdance2

# 241
  • Мнения: 9 814
slavena , сега из цялата страна върлува епидемия от варицела. В групата на дъщеря ми също има едно болно дете, а в съседната група са доста повечко.
Ако си я карала като малка опасност от повторна зараза няма.

# 242
  • Мнения: 35
Михайлова,честито ти пораснало момче.Да е жив и здрав  bouquet

За кола маската - на мен проблема ми е,че съм алергична от нея,а в деветия месец сигурно изобщо няма да мога да си виждам триъгълника за да се бръсна и затова смятам,че Пламен ще се справя отлично с тази задача Laughing

# 243
  • Мнения: 69
Михайлова , да е живо и здраво и да те радва малкото същество Simple Smile)  Gift  
evaki , добре дошла  bouquet
За присъствието на съпруга ми... беше една моя идея , когато разбрах, че съм бременна, но той ми заяви : "Ако искаш и за мен да търчи някой екип от лекари , добре "    Crazy  По - скоро ...не Simple Smile
За триъгълника  бях чела че не е добре да се прави кола маска - едно , заради контракциите и второ заради разтягането на кожата.... аз съм си с машинката по страничните места , но имам проблем и то голям - някои косъмчета ми се обръщат и растат подкожно... Много е болезнено и не знам как да се справя с този проблем. Може би е така, защото съм със светла и тънка козина  Thinking  Не знам...
За киселините ... вече взех да свиквам... от какво ли не ми се образуват, но съм твърдо убедена , че не зависи от косичката на бебчо!
slavena  пази се   , ако не си  изкарала като  малка шарка  bouquet
fresh_    пий чайчета и витаминки  , стискам палци да се оправиш бързо   bouquet

Момичета, някой да знае дали имат ефект тези лентички против хъркане , които рекламират ? .... Решила съм да купя на съпруга ми , че нещо е започнал много нагло и упорито   #Puppy dog към 5 часа да ми засвирва... Преди не хъркаше, но сега се занимава с разни прахоляци на работа... и му е трудно...

Дали мислите, че е време за   flower  засяването на някои цветенца... аз съм си понакупила няколко пакетчета със семенца... и ме сърбят пръстите....

И да се зарадвам и тук , че вече има  и от България възможност за поръчка на многократните пелени.... твърдо сме решили да бъдем с тях... Simple Smile)   http://www.ekomama.net    newsm68  

А какво мислите за слинг-а    ?

# 244
  • Мнения: 79
Еее,най после ви дочетох Grinning
За раждането в къщи аз съм против,мен ме е страх в болница та камо ли в нас,
за обезкосмяването аз съм с бръснача все още виждам
кола маска не съм си правила само махам с епилатора бикини зоната
Франческа, браво на теб "родила"си новина Laughing
Михайлова честит рожден ден на синчето ти,
да ти е жив и здрав  newsm59

# 245
  • Мнения: 1 475
Не искам да ви плаша, но прекаралите варицела, могат да се сдобият с херпес зостер, тъй като вирусът на варицелата остава в латентно състояние в организма и при повторна среща с  вируса на варицелата се активира под формата на херпес зостер/със сигурност обаче не можете да хванете варицела втори път/! Казвам го, защото преди три години бях потърпевша от херпеса, който ми се появи на челото/варицелата съм я карала като бях на 7/ , огромен  и с отоци на лицето, та бях 2 седмица на лекарства, защото ми тръгна  и към едното окото - така  и не разбрах тогава откъде съм го лепнала, появи ми се след като се върнах от едно море! Този херпес сам по себе си не е заразен т.е не можеш да се заразиш от човек, който го има, а само от човек с варицела, Андрей ме е и целувал и е спал нон стоп да мен, нищо му нямаше, просто той е нямал контакта с болния от варицела!

Mona-balona, тази нощ се събудих от киселини в 4.30 и си пуснах ТВ и при липса на каквото  ида е си пуснах Дързост  и Красота Mr. Green/съвсем нови герои, изпуснала съм го още преди години/, та защо ти го казвам, намалила съм звука, за да не се събуди моя човек, обаче как пък реши точно в този момент да захърка и аз знаеш ли кво направих, почнах да го гъделичкам по врата, че нищо не чувах от това хъркане Mr. Green и той се събуди и ми вика "що ме гъделичкаш по врата"  и пак си заспа без да дочака отговора и после не е хъркал! Peace

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 13:55 от somebody

# 246
  • Мнения: 69
somebody е права, съпругът ми разви зостер преди 2 години , по челото и по главата . Мен не ме хвана   Whistling  , както и на скоро съседите бяха заразени от шарка всичките - 3 броя , заразиха се от детенцето... аз си ходих в тях и пак ми няма нищо... малко глупаво от моя страна...

# 247
  • София
  • Мнения: 597
И аз се надявам някой да сподели за тези лепенки, че май ще се наложи и аз да купувам, но за мен  Embarassed Милото каза, че не го будя, но леко му прихърквам на рамото, докато се приспивам. То наистина не е ясно вече, къде ми е стомахът, къде са ми червата, но направо....  ConfusedСега остава и да започна да се изпускам в гащите и ще стана аскет до раждането  Tired

Тази сутрин пуснах телевизора след будилника и също попаднах на Дързост и красота. Та като видях, че една от героините Тейлър възкръснала, и окончателно се отказах от този филм. Тези сценаристи май ги хапе кучето.

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте, не съм писала от 100 години. Simple Smile
Много работа ми се събра. Гледам поне да ви изчитам.
За хъркането - май и аз си похърквамEmbarassedПламен ме събуди снощи че не могъл да заспи.
За обезкосмяването - аз все още съм с бръснача. Страх ме е да ходя на кола маска. Като порасна още ще видим.
За присъствието на татото на ражданео аз лично съм против,а  пък и той няма желание.
Киселините - това е нещо ужасно. Незнам вече какво да пия, нищо не помага.
Михайлова честит рожден ден на синчето ти да ти е жив и здрав и много да те радва.

# 249
  • Мнения: 69
somebody   Laughing
Аз как се изцепих една вечер... започна да хърка и аз го посритвам ... млъкне...след малко пак и аз - един ритник... и след малко, точно да започне пак  (пое си въздух) , аз го сритвам ... а той :"Мони защо ме риташ? " А аз се правя на заспала... дебнел ме е ... на сутринта му правя кафе и виновно обяснявам ...  Laughing
toni_81    "  Здравейте, не съм писала от 100 години " недей така, мисля , че сме наборки  Crazy 

# 250
  • Мнения: 639
Най-после да се включа! Още снощи сума ти работи си бях наумила да пиша, ама нали нямаше нет, а сега толкова нови неща - доста трябва да насмогна  Simple Smile

Михайлова, честит ти рожденик! Да е жив и здрав, много усмихнат и щастлив батко!

Evaki, добре дошла! Леко бременеене и сладък бебок на финала!

Славена, пази се! Дано да ти се размине!

Fresh, взимай мерки от сега - аз бях споделила - ако не те е тръшнало - лежане на топличко в къщи, чайове с мед (да не са врели), плодове, витамин С или Цитросепт, чесън и лимон - при мен помогна!

Somebody, вярно, че ти я беше пуснала тази клюка за тризначките - добре помня темата  Laughing

Mona Balona, за цветенцата погледни в цветарската тема - чест посетител съм там, момичетата  вече дискутираха темата за семената. А за слинга - и аз писах, че скоро ще питам за него  Wink

Малка пауза и пак ще пиша  Sunglasses

# 251
  • Мнения: 9 814
Момичета, искате ли да си направим ново оформление на темата.
Нещо пролетно?

# 252
  • Мнения: 165
Slavena дано ви подмине варицелата и по-бързо да се оправя от другия проблем твоята принцеса. Praynig
Моят съпруг вече спи на леглото на каката, а аз се разполагам самичка, но сега пък не мога лесно да го сръчкам като захърка и ми се налага специално да ставам и за това. Twisted Evil
Mona balona и аз вече искам да си засадя пролетни цветенца, но засега ще поизчакам, че е студено на терасата още, а вътре няма да имат достатъчно светлина. Flowers Sunflower flower
Evaki, добре дошла!  welcome

# 253
  • Мнения: 1 475
Amorevole- то клюка, клюка ,ама си беше самата истина, не съм си го измислила- бяхме 4.ма приятели, които го видяхме и имаше още 15 души на опашката, ама ние бяхме точно зад тях!

Франческа аз съм за!! Peace

# 254
  • Мнения: 9 814
Ами започвам тогава да правя пролетната тема.

Общи условия

Активация на акаунт