Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 33

  • 11 122
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 27
Хаиде на пролетна вълна! Ще е много свежо и приятно да се размечтаем за цъфнали дръвчета и пеещи птички.
Тая нощ отново будувах. #Crazy,луда работа.
И сега да се похваля-видяхме бебка на 4Д,имам си и диск с най красивите и снимки Mr. Green
Доктора я гледа много обстойно.По размери на главичката отговаря а 25,26гс,а по краче си е точно.Но най много ме очуди като каза че била към 900грама,на ръст 31см.Не е ли доста за този срок на бременноста.
Освен това е с главата надолу,каза че вече и "тежала" и така и било удобно.А аз се чудя защо все около пъпа ме сритва.
Като стана въпрос за обезкосмяването-на мен ми е много трудно вече.Триъгълника с бръсначка,но краката карам мъжа ми да ме епилира,защото е абсурд да стоя сгъната в тази поза.Тъпичко ми е но какво да направя.

# 256
  • Мнения: 91
Момичета в момента съм пред димела ... кокосов или дунапрев матрак за кошарката .... чух че много бебета получават алергия от кокосовите .... вие как мислите ...

# 257
  • Мнения: 0
kokitka, от миналата седмица и аз съм пред такава дилема и се чудя?............. ooooh!

# 258
  • Мнения: 91
 newsm78 аз купих кошарата преди месец и нагоре но не исках да избързвам с матрака, моя големия племеник беше с дунапрен ...  сега малкия мисля  че е с кокос ама при всеки е различно .... много е сложно Simple Smile

# 259
  • Мнения: 71
момичета търся да купя ПреНатал, обаче без успех...Някой да го е купувал скоро...става въпрос за Пловдив

# 260
  • Мнения: 96
момичета търся да купя ПреНатал, обаче без успех...Някой да го е купувал скоро...става въпрос за Пловдив

Ако не успееш да го намериш в Пловдив - в София единственото място където намерих ПреНатал беше в Мола срещу хотел Хемус, две нива надолу има супермаркет, срещу входа на супермаркета има щанд на Джеймисън и всичките продукти на фирмата, вкл. и ПреНатал.Дано го откриеш и в Пловдив.

# 261
  • Мнения: 27
Чудя се дали като ям лимони,на бебето му е неприятно? newsm78Нали вече усещат вкусове.

# 262
  • Мнения: 639
Продължавам  Simple Smile

Albena35 не е писала от 10дни, а Azvasi след пътуването онзи ден не се е включила. Момичета, дано да сте добре, пишете да не ви мислим!

Франческа, пак сътвори новина (Бареков може само да ти завижда  Laughing). Чудесна идея за пролетно настроение, предварителни благодарности!

Somebody, вярвам ти, то буквално пред носа ви е било. То наистина човещинка (на всеки може да случи), ама някой като е в центъра на медийното внимание, особено сам като се вре там, ще си носи кръста да се съобразява с това, че е разпознаваем и ще го разнасят после ...

Алиен, честито за билета! Да си изкарате страхотно! Как ме върна в спомени ... Бебчо сме го направили на концерта на Мадона в Черна гора и все ми трепва като чуя нещо за нея или нейна песен ... С таткото се шегуваме, че другият бебок пак на неин концерт ще правим, ама тя, пущината, взе, че много рано дойде! Да беше поне до догодина изчакала! Сега ще трябва пак някъде по света да я гоним  Laughing

За раждането в къщи - аз не бих, ще ме е страх без специалисти и апаратура. Все пак, всяко нещо е с времето си - ако се бях родила няколко века по-рано или по-късно, сигурно нямаше така да мисля, но за това време и това място - мисля, че болницата е подходящото място. Според мен  Peace

Dari_sari, дъщеричката ти е много чаровна и с красиво, екзотично име - като малка Принцеса е! Наистина, ако не сме прекалено любопитни (че и Катеринка те пита) - мъжът ти с каква националност е?

При нас продължава да вали и да духа - не може да се ходи навън направо, шляпа те по лицето, развява косите, влиза в очите ...

raia123, браво за прегледа! И на мен ми се струва големичко, но щом Докторът е казал и всичко е наред ... За лимоните - не мисля, че му е неприятно, хапвай си спокойно, изключително са полезни, особено в това грипаво-простудно време.

# 263
  • Мнения: 753
На мен пък ми липсва Lil Vixen и още някой беше  newsm78
Моят юнак е с кокосов, няма алергия, аз пък знам, че латексът алергизира....
Аз съм учила по итериор, че кокосовият е доре за гръбнака...защо ли не питам педиатъра за второто  newsm78
има май теми по въпроса в БГ мамма.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 16:08 от ayas

# 264
  • Мнения: 989
Михайлова, да ти е живо и здраво момчето!

Ayas, преди малко се връщам от пазар. Купих всичко необходимо и към 18.30 се захващам с рецептата ти. Благодаря за това, което си написала за половинката ми. С първото раждане, докато чакахме да ни изпишат с бебка, всяка сутрин правеше и ми носеше палачинки. Милият ми е ставал доста рано, защото все пак и на рабора ходи...

Гъди, и на мен днес докато пазарувах ми се приядоха мекици страшно много, та си купих едно тесто за утре  Grinning  А относно киселините - аз също нямах първия път, а пък малката се роди със страшно много коса. Но тя си имаше в излишък и по гърба и по раменцата. Беше като маймунка  Embarassed Слава богу, опадаха й доста бързо.

За обезкосмяването - кракат и ръцете ги епилирам. Иначе за отдолу си взимам едно огледалце, сядам на един стол в банята и действам. Бъдете много внимателни, момичета, защото с предната си бременност и аз на сляпо го правех. Но една вечер загубих равновесие и в устрема си да се хвана за нещо да не ви казвам как се разрязах долу.





# 265
  • Мнения: 165
Относно клюкарската тема за Венета един линк, ако не сте гледали-Венета срещу Люба Кулезич от 02.02.2009/много грозен скандал/:http://www.vbox7.com/play:614f4448
Мда... доста мами не са писали отдавна, дано да са добре и просто да нямат време за писания.
Сара е библейско име и с много красиво звучене.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 15:51 от vanny_76

# 266
  • Мнения: 9 814
Новата тема вече е готова.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374102.0

Пускам я, но нека първо допишем тази!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 15:38 от Франческа Салиери

# 267
  • Мнения: 143
Франческа много ти благодаря за ентусиазма да обновиш и разкрасиш темета  bouquet

само на мене ли ми се отваря "започни нова тема" ? newsm78

Пуснах снимки на количката в албумчето Peace

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 15:46 от Михайлова

# 268
  • Мнения: 6
Катеринка,  Amorevole  мъжът ми е арабин, но името на дъщеря ми аз го избрах. Исках да бъде международно. Сега пак аз избрах името на бебето и той пак се съгласи с мен.Само сега малко започнах да се колебая между Виктор и Мартин, но мисля че Виктор ще бъде, защото Сара не говори за бебето, а за Вики.
За обезкосмяването-аз съм с епилатор -ръце и крака, но триъгълника с бръсначка, но вече ми е много трудно и ще трябва мъжа ми да помага.И аз забелязах, че космите ми никнат по-бавно, по-меки са и са па-нарядко.
За раждането в къщи-просто не мога да си го представя.
За присъствието на мъжа ми  на раждането- и аз и той сме против.

# 269
  • Мнения: 9 814
За да не се раздвояват нещата, ето я новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374102.0

Общи условия

Активация на акаунт