Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 33

  • 11 129
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 91
Пазела Датата в тайна била добре родила лесно Simple Smile не иска да каже колко е голямо бебето по телефона  Simple Smile  и се мъчела да кърми Simple Smile това в общи линии

# 226
  • Мнения: 1 475
Нали само и рекламират предаването за Майките, ама така и не мога да разбера кога ще го дават??!!! newsm78

# 227
  • Мнения: 91
а каза че сега почвало явно тази събота

# 228
  • Мнения: 753
Аз пък на един от първите прегледи в Първа АГ видях Кали да излиза от един кабинет ухилена до уши с една приятелка. 2 седмици след това четох, че чакала дете през май Simple Smile
А когато бях в началото на 9ти месец Крум и Мая Савови също шетаха там. А Крум уплашено гледаше моя корем Simple Smile Simple Smile какво ли си е мислел, че ще стане слабичката му половинка, защото аз си бях надолу слаба, но ми стърчеше един корем.......Тогава неговата се пада да е била съвсем в началото на бременността.

След ражадането може да направим статистика кой кого от известните /" "/ е засякал по родилните домове и дали найстина е понесъл геройски болките  newsm78 дълбоко се съмнявам, и за Емилия така бяха писали, май за всички Simple Smile

# 229
  • Мнения: 9 814
Оооо аз и дата и часа знам.
Нали с тази новина санитарките събудиха цялата болница в 6 часа.
"Амаааа, знаеш ли ма, Венета Райкоооова току-що роди момче, ма!", а другата санитарка подава:"Мъжко ли ма?Еееее, разбрахте ли бе, Венетка от Горещо роди момче!" ooooh!
Е, глух да си ще разбереш.
Оф, чакайте да ви разкажа- изписват ме от болницата и на първия етаж виждам следната гледка- една девойка тип мутреска, много бременна с една супер къса, тясна рокля. Отзад добре, ама отпред коремът й я повдига и буквално й се виждат гащите. Говори по телефона с една приятелка"Ауу, сега докторът ме гледа за....а мише /обръща се към приятеля си/ за к`в о беше, а да разкритие. Аууу и ме бърничка отдолу, божеее с тея дебели пръсти...."
И ей такива работи поне 15 минути говореше по телефона и висок глас, хората я гледат, едни се смеят, други се възмущават Laughing

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 11:28 от Франческа Салиери

# 230
  • Мнения: 1 475
Вчера Кали беше гост в Шоуто на Слави, бая е надебеляла, та се успокоих и тя беше доста слабичка преди - както каза,ще   използвам за в бъдеще нейния израз Сега, съм кат Киндер Сюрприз  Mr. Green-много цапната в устата, кефи!!

# 231
  • Мнения: 91
Франческа ссега е момента да го разгуеш  Joy

# 232
  • Мнения: 753
Франческа, то си е било голямо шоу, голям екшън... Joy
ей, днес хубава приказка заформихме...
Приятен следобяд, отивам да приспивам малкия инцидентно, че е станал в ранни зори. Май още му доизлиза един последен зъб на горкия.

# 233
  • Мнения: 310
И аз съм така само един стърчащ корем,глъгнала топка.Но защо все се зазяпват хората не виждали бременна??? newsm78

А що се отнася за това койq какво издал за Венета,та нали, като родиш всички ще разберат,дали малко по-късно или няколко часа по- рано,все тая.Още повече,като работиш там,няма да си запушиш ушите яяяя.
Пазете се мами да няма паднали в това време!!!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:18 от bellaa

# 234
  • Мнения: 136
Хахаха, ние пък нали сме абонирани за в. "Уикенд", та досега го преглеждах и само цъках за щяло и нещяло. Най-много цъках за написаното на псоледната страница:

Венета Райкова е родила тайно в нощта срещу четвъртък - 18 февруари, научи пръв "Уикенд" от свой източник минути преди редакционното приключване на вестника. Според информацията ни водещата на "Горещо" се е сдобила с дете в частна клиника.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 235
  • Мнения: 91
Направо почвам да я съжалявам женицата сега толкова глупости ще се изпишат

# 236
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен в този хубав бял ден !!!
Като чета за имената.... чак ми става спокоино, че никои до сега не ми е обяснявал как ще се кръщаваме, дори не се бях сещала докато не прочетох тук, че някои може да ни се меси.
За запознаването.... сложна история се оказа  Rolling Eyes ние живеем заедно от 9 години, родителите ни не се познават.... имаше за малко идеята да ги събираме, но не видяхме от никоя страна особенно голям ентусиазъм и оставихме идеята да отшуми! само майка ми горката иска, ама заради нея няма да правим циркове... някои ден все ще се наложи.
Кои писа за кола маска пръв? в никакав случай не сега !!! аз в началото се стреснах дали ще мога да си правя кола маска, от 15 години си правя, не че ми е особенно приятно, но не мога да се бръсна... изривам се страхотно. и като отидох на лекар още на първия преглед питах дали може или не, лекарката ми каза че ако съм свикнала с болката само тогава може, а ако ме боли много (сега наистина боли повечко...) да не се правя на герои "за да не стане беля" !!!
За присъствието на таткото, много би ми се искало !! той нищо не може да види защото не седи между краката (а и никои няма да го пусне да се бута там), а при главата на майката, поне доколкото знам, но тук още не било прието и е възможно екипа които те изражда да откаже... поне така каза мойта лекарка. Моят в началото беше много сигурен че ще присъства каквото и да се случва... дори щял тои да накара лекаря да го пусне, но ентусиазъма някак си намалява, та ще видим накрая Thinking
  Nature Partly Sunny  Nature Partly Sunny  Nature Partly Sunny

# 237
  • Мнения: 2 113
Ох, при мен от няколко дни само "хубави" новини - сега ми звъннаха от детската градина на Елица, че детенце от тяхната група е болно от варицела, да ме предупредят, нали съм бременна - детенцето спи на съседното легло до дъщеря ми. По спомени на майка ми съм карала варицела заедно с баща ми, което е обнадеждаващо  Grinning, дано ни прескочи!
Михайлова, да ти е жив и здрав Алекс, безгрижно детство му желая!!!

# 238
  • Мнения: 96
Направо почвам да я съжалявам женицата сега толкова глупости ще се изпишат

Не е за съжаление, като се прави на интересна  и бърка в личния живот на хората си заслужава да се изпишат глупости и за нея Grinning

# 239
  • Мнения: 143
Благодаря ви момичета за поздравите  Hug при мен от сутринта едни емоции преди малко ходих до градината на детето да му щракна няколко снимки с приятелчетата му и толкова хубаво беше поздравиха го с песни и няколко деца изявиха желание да го поздравят със  песничка или стихче а той ще се пръсне от гордост  Laughing Големи сладури от сега се учат на уважение и създават приятелства  Peace

Еее това за Венета много ме разсмя  Laughing ама това сме си ние жените клюкарки че то иначе без нас ще си е цяла скука  Mr. Green Joy

Аз отивам да си помогна малко с подготовката че утре ще е големия купон Crazy

Общи условия

Активация на акаунт