Все по-фина 2008 МАЙска мама- сладурана.Ще забрави що е дебелана

  • 13 076
  • 248
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Ами така е,разсеяността на никой не прощава.
Днес не мога да си събера главата,нещо се нося като пияна.

Силванка,извинявай.Получих ти ЛС и те вписах в табличката,но после явно не съм запаметила промените.Сега ще се корегирам и няма да ставам от компа докато не е всичко наред

jeniqa ,аз съм прочела цитата и решавам,че си писала ти.Пак казвам,че днес хич ме няма.

Дано Мишка- моя да е получила достатъчно инфо,макар и адресирано до друг  Embarassed

Мушморок ,мерси за данните,ще ги сложа после към диетата.

# 31
  • Мнения: 7
Вече май  реших запазената марка най  ще ми допадне !
Като преценя каква ще бъде точно ще ви съобщя .Всъщност аз реших сутрин като стана медена водичка ще си пийна (това го правя на дъщеря ми всяка сутрин) после може и кафенце,а закуската ще е без масло или овесени ядки .На обяд месце и зеленчуци(може и готвени не е задължително да са печени ,но с много малко зехтин ). За следобедна закуска може ябълка (плод) да хапна. За вечеря нещо леко или супичка (мазнинки и кожичките ще забравя ,а така ги обожавам,но коремчето ми май от тах е),повечко вода ще пия през деня .

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
ехооооооооооо!
Къде сте се скрили всички?
Май тая събота и неделя позагърбихте диетките?
То не че и аз съм стриктна, ама рекох да ви видя, че от няколко дена не съм влизала и .... НЯМА НИКОЙ !?!?!

# 33
  • Мнения: 84
Аз всеки ден влизам и няма никой.

Папкате май.Аз пак си влизам в ритъм,че нещо много се охраних.Добре,че кантара не мърда на горе,но пък такова акне ме налегна с тоя шоколад.Аз се разпрах от месо ,шоколад,зеленчуци.Само е лошо ,че ги мешам всички,един след друг ги въртя.

Как изкарахте почивните дни,какво ядохте?

# 34
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
отпуснах му аз края, затова сега съм направила една бистра супа от замразени зеленчуци, с малко фиде и това ще ям. хем е разделно, хем да разтоваря малко, пък и супите са много полезни при отслабване.

# 35
  • Мнения: 50
В момента съм награбила 5-7 бисквити с шоколад и гъча...преди това изядох и една паста идеал....чудесна диетка   eat 
Като гледам, всички, прегрешили или изоставили диетките...
май следващата тема ще е "2008 майска мама-сладурана реши да си остане дебелана" newsm62

Утре ще има да  топя сланини със  newsm39

# 36
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
...
Като гледам, всички, прегрешили или изоставили диетките...
май следващата тема ще е "2008 майска мама-сладурана реши да си остане дебелана" newsm62


 hahaha smile3532

# 37
  • Мнения: 4 393
В момента съм награбила 5-7 бисквити с шоколад и гъча...преди това изядох и една паста идеал....чудесна диетка   eat 
Като гледам, всички, прегрешили или изоставили диетките...
май следващата тема ще е "2008 майска мама-сладурана реши да си остане дебелана" newsm62

Утре ще има да  топя сланини със  newsm39


Еееееееееее, момичета...не така де  Crossing Arms Тамън минавам към 66 и имам нужда от як стимул, а вие...ще се разсърдя  Naughty

# 38
  • Мнения: 1 792
аз съм гузна и несмея да се появя.Днес ги направих едни свободни съчинения и чак не ми се говори.Направо не бухалка ми незнам кво вадете и ме почвайте. Blush Blush Blush

# 39
  • Мнения: 84
 fight newsm29 newsm66  ЗА МУШМОРОК 341uu bambam,която си го търси и иска бой.

За мен ,за всички прегрешили,които си го признават.

А сега скачайте  animal085 jump  тичайте running  спортувайте newsm39 ,че си останахме  261uu    Animal Pig 


За следващата тема заглавието "2008 майска мама-сладурана реши да си остане дебелана".може и да го сложа ,за да имаме стимул.

Тея дни ,около Великден,ще се затопли и лелите от квартала пак ще ме видят със сланините  doh

# 40
  • Мнения: 260
Здравейте фиданки  Laughing.
Аз малко като бавноразвиващите, ама нещо не мога да я схвана тая лунна диета, пък се чудя дали да не я започна. Ако може някой да ми обясни  Embarassed. Доколкото разбрах довечера от 20:00ч. до утре до 20:00ч. не трябва да ям, ами после  newsm78?! Аз ли съм тъпа, диетата ли е сложна и аз не мога да разбера  Mr. Green. Не ми се смейте много  Praynig.
А пък за см. на mu6morok, направо се опулих като ги видях. Браво бе жена, ти ще вземеш да се стопиш до края. Като ги гледам и се надъхвам.
Аз първо почнах със "запазена марка", както му викате тука и свалих цели 2 кг.  newsm44 иии ... до там. Затова ся си мисля дали да не почна някоя регламентирана диета, щото инъче я карам яко през просото и зациклих на 58,6кг. /ама поне си ги задържам де/, пък искам да стана поне 50кг. Ако ме светне някой за тая лунната и ако се реша да я почна, ще се запиша и аз при вас, че то тука весело било  Heart Eyes.

# 41
  • Мнения: 84
Здравейте фиданки и от мен

Какадака добре ме подсети

Сряда: 25 Февруари 2009 - 03:36 - новолуние

Какадака,лунуването започва от 3;36 (посред нощ Sad ) на 25-ти,до 26-ти в 3;36 само течности приемаш-вода,чай,кафе без захар.Не както аз наторален сок,пих на корем и после защо няма резултат.
След определения час ядеш и пиеш каквото искаш.Няма да ти се яде много,може да се захраниш със салата,или някоя по-лека храна.

Това е.

в диетата има часовете и 24 часа си само на течности от часа до другия ден в толкова часа.После скачаш на кантара и се кефиш.

Ако не ти е ясно питай пак.

# 42
  • Мнения: 200
Еееех момичетааа, да ви се оплача, свекъра взел един кантар качвам се на него и кво да гледам 89 кг   #Cussing out  , слизам аз , пак се качвам пак толкова еееее как може, уж това не ям, онова не ям шест кила отгоре ми показва-мъка голяма   Cry  . Отивам на гости в съседката качвам се на нейния и праааз 87 кг   Party  и викам 'Кви са тия кантари " пък тя ми казва  нашия с четири килца повече показва  ooooh!  Party  Party  Party  Party камък ми падна от сърцето, та все кит си седя де, вече си мисля да си купя едно ренде малко да рендосам оттук -оттам, че иначе нямам шанс да поотслабна  Laughing

# 43
  • Мнения: 236
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaЕх мацки ще ме уморите от смях
Аз да си призная също нещо лабаво го давах тея дни  Embarassed,ама вече съм на линия   Naughty
Онче тъй кат си почнала давай по ред ,да ти кажа и аз трябва да ям бой май  Sick
Поотпуснах си душата .....
Гери мнояго яко си го измислила заглавието  hahaha
Какадака ,Ончето хубаво ти го е обяснила лунуването,пият се само течности,вода ,чай ,аз пия и фрешове от портокали,лимони и грейпфорти,после се захранвам
Довечера и аз ще мина на лунуване че дето прегреших тр да си помъча малко душичката  Crazy
Колко ще сваля нз,сега съм и в цикъл ..ама важното е че ще се пречистя  Party
Айде пожелавам ви един лек ден и много да не се отпускате Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 1 809
Ехооо  Party
Що така бе мацки се отказвате  Shocked Кой сега ще ме подкрепя  Cry Аз също си имам прегрешения, но това съм го приела, като част от ограничаващото ми хранене  Mr. Green Просто всеки ден си ям шоколад. Това е положението. Казах на инструктора ми и той каза, че няма проблем, но да го ям преди обяд. И вече имам минусчета. Сега съм 62 кг. (т.е. минус 2 кг.). Като обиколки е доста добре,предполагам, че ако не ядях шоколад щеше да е още по-добре. С фитнеса продължавам с пълна сила, ходя по 3 пъти седмично и бая тренирам. Само пътеката накрая ми е 40 мин. Много съм доволна, защото преди много мразех пътеките и сега това си е постижение направо.
veni_04 фрешовете са абсолютно забранени при лунуване. Може само вода, чай, кафе без захар. Ще направиш, като ончето, както беше пила натурални сокове. Да не се чудиш после, като нямаш ефект от лунуването. Да не говорим, че в плодовете има много фруктоза.
Онче не се отказвай, виж какви добри резултати имаш. Я мини на мойта запазена марка. Проблема при диетите е, че в един момент организма си иска своето. Аз затова не мога да спазвам драстични диети. Ако пробвам Дюкан например сигурно ще умра. Но нали казват, че той е за тези, които имат да свалят повече от 20 килограма.
Айде отивам да пия кафе, че много дълго стана.

Общи условия

Активация на акаунт