Все по-фина 2008 МАЙска мама- сладурана.Ще забрави що е дебелана

  • 13 077
  • 248
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1
И аз се позагубих напоследък ......
режим нямам никакъв вече , килограмите ми са 52 , изглеждам доста слаба за мояата височина от 174см. , нооо сега съм в друга депресия , цялото ми тяло е слабо , меко и висящо.....за бюста да не ви казвам , започвам савсем сериозно да се замислям за силикон  Thinking
спряла съм диетите , като се съобразявам с това да се храня единственно с чисти храни , без излишни мазнини , без тесто , общо взето това е с храната , започнах да ходя на фитнес , но малко нередовно , през седмица по 2-3 тренировки заедно с мъж ми , който съвсем ме вкарва в депресия , той тренира всеки ден и е 90 кг. , твърд и с големи мускули...Но с малкото човече няма начин да ходя всеки ден , а и ми идва доста натоварено , малката не спи по цяла нощ , цял ден беснее и аз след нея и като влезна в залата имам чувството , че се разпадам......

Май....май свалянето на кг. си беше най-лесната част от оформянето на тялото...

И щях да забравя да ви попитам , някоя от вас ползва ли някакви кремове или нещо си за мазане на кожата да се свива , че то верно кг. изчезват ,ама тази кожа как се оправя после ? Моля споделете ако сте доволни от нещо  newsm78

Успех на всички !!! Hug

# 241
  • Мнения: 3 066
И аз се позагубих напоследък ......
режим нямам никакъв вече , килограмите ми са 52 , изглеждам доста слаба за мояата височина от 174см. , нооо сега съм в друга депресия , цялото ми тяло е слабо , меко и висящо.....за бюста да не ви казвам , започвам савсем сериозно да се замислям за силикон  Thinking
спряла съм диетите , като се съобразявам с това да се храня единственно с чисти храни , без излишни мазнини , без тесто , общо взето това е с храната , започнах да ходя на фитнес , но малко нередовно , през седмица по 2-3 тренировки заедно с мъж ми , който съвсем ме вкарва в депресия , той тренира всеки ден и е 90 кг. , твърд и с големи мускули...Но с малкото човече няма начин да ходя всеки ден , а и ми идва доста натоварено , малката не спи по цяла нощ , цял ден беснее и аз след нея и като влезна в залата имам чувството , че се разпадам......

Май....май свалянето на кг. си беше най-лесната част от оформянето на тялото...

И щях да забравя да ви попитам , някоя от вас ползва ли някакви кремове или нещо си за мазане на кожата да се свива , че то верно кг. изчезват ,ама тази кожа как се оправя после ? Моля споделете ако сте доволни от нещо  newsm78

Успех на всички !!! Hug

Здравей! Мога да ти кажа,че съм се мазала през целия си живот с кремове за стягане и прочие,но с този режим на хранене нямам мека и отпусната кожа =грам!Моята свеки свали 65 кг за година на същия и няма никъде отпуснати месца!А за фитнеса-години съм ходила всеки ден и бях тонизирана и стегната и много помага ,но сега ми липсва и не мога да отида защото малката е с мен а след 7.30 когато заспива вечер има много малко класове в Пловдив!Но не унивай опитай с повече протеини и ще запазиш еластичността на кожата си ,а кремовете вдигат самочувствието!:)Успех!

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 13:30 от tanyatais

# 242
  • Мнения: 84
Здравейтеее.

Браво на имащите резултати и стискам силно палци на заелите да спазват режим.

Аз немога да сиобясна защо така се отпуснах и съмс трашно подута,върнах си кг скойтозапочнах в тази тема.
 #2gunfire

# 243
  • Мнения: 50
И аз се позагубих напоследък ......
режим нямам никакъв вече , килограмите ми са 52 , изглеждам доста слаба за мояата височина от 174см. , нооо сега съм в друга депресия , цялото ми тяло е слабо , меко и висящо.....за бюста да не ви казвам , започвам савсем сериозно да се замислям за силикон  Thinking
спряла съм диетите , като се съобразявам с това да се храня единственно с чисти храни , без излишни мазнини , без тесто , общо взето това е с храната , започнах да ходя на фитнес , но малко нередовно , през седмица по 2-3 тренировки заедно с мъж ми , който съвсем ме вкарва в депресия , той тренира всеки ден и е 90 кг. , твърд и с големи мускули...Но с малкото човече няма начин да ходя всеки ден , а и ми идва доста натоварено , малката не спи по цяла нощ , цял ден беснее и аз след нея и като влезна в залата имам чувството , че се разпадам......

Май....май свалянето на кг. си беше най-лесната част от оформянето на тялото...

И щях да забравя да ви попитам , някоя от вас ползва ли някакви кремове или нещо си за мазане на кожата да се свива , че то верно кг. изчезват ,ама тази кожа как се оправя после ? Моля споделете ако сте доволни от нещо  newsm78

Успех на всички !!! Hug


да....заедно с диетите трябваше и тренировки!!!!не е само да се правят диети!на avon  и oriflame съм ползвала и ползвам антицилулитните кремове и стягащи лосиони.аз съм доволна от тях.но и само кремчета не помагат.движение,движение,който има възможност фитнес.може и каланетика докато спи детето.една жена която иска да изглеждо добре винаги може да си намери време за себе си.

# 244
  • Мнения: 84
Здравейте момичета.

То тук не пише никой с дни,но аз все пак да попитам

Някой правил ли си е ВЕГА ТЕСТ?

Аз мисля от любопитство да го направя.Малко е скъпичко иии незнам.

вега тест 1

вега тест 2

вега тест 3

# 245
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мои приятели са си правили такъв тест. Мисля, че останаха доволни, но трябва да се спазва. А те не госпазваха дълго време.

# 246
  • Мнения: 84
И какво стана с тях Лейди?
Отслабнаха ли,имаше ли видим резултат?

То това не било за "цял живот",това е моментното състояние наорганизма и когато не ядеш нещо от "забранените храни"организма се очиствал и в последствие пак може да го приемаш.
На приятелката ми встудио Релакс са й казали,да отиде пак след 3мес.
Тя се изцъклила  Shocked
На всеки 3 месеца по 75лв.
Тя даже мислеше през ден да иде,да не я забравят и кафенце да пие с тая мацка  Mr. Green
Колко е вярно.........аз лично ако имам пари бих си направила теста на 2 различни места един след друг и да сраяня дали ще излезе абсолютно едно и също.Приусловие че измерва полето на организма в момента,към днешна дата.
Наумила съм си да го правя,но ако кажат че най-любимите ми неща за момента са не желани за употреба.........незнам(мляко,кафе,шоколад,месо,сирене,кашкавал)
На въпросната приятелка всички тези са й забранени,но добре й действа на организма ЦИГАРКИТЕ.
Ще ги разгради и не са й вредни.
Направо припаднах като го чух.
Да тестват тогава й за тревица и кока  #2gunfire Mr. Green

А ето тук,черно на бяло си пишат,че изследват алкохол,цигари.

http://vegatest.net/testedSubs.html

# 247
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ефект имаше, но повече им се хапваха гадории, отколкото да искат да отслабнат и се отказаха да спазват този режим. Повече не съм се интересувала.

# 248

Общи условия

Активация на акаунт