Все по-фина 2008 МАЙска мама- сладурана.Ще забрави що е дебелана

  • 13 081
  • 248
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 84
аууууууууууу зарязахте темичката.тц тц тц
Да считам ли, че всички са удовлетворени от минусовите си резултати и затова не влизате в темичката???

Амиииии,не мисля така.

Просто всеки щъка на някъде.

Слънцето ни отприщи по улиците на разходки.

Рожденни дни на децата,Великден,Гергьов ден,някой ще кумуват............КАКВИ ТИ ДИЕТИ?

Дано резултатите са задоволителни за по бански на морето,че да не го изплискаме и да има на пазара големи номера бански  hahaha

# 196
  • Мнения: 200
Дайте ми сега вие на мене стимул да слабея, нямам толкова силна воля да не ям  Rolling Eyes

# 197
  • Мнения: 389
Ами аз за 1 мес. съм свалила 3-4 кг.Точно като по учебник.Иска ми се повечко да са,но не бива.Хубавите работи стават бавно Mr. Green.Затрила съм си листчето с мерките ми преди да почна диетата и не си спомням точно всичко.Като го намеря ще ви кажа разликите.Видимо има промяна,но пустия ми корем и паласки, без упражнения няма да изчезнат.А през деня нямам време(оправдание Rolling Eyes), а вечер съм труп Tired

# 198
  • Мнения: 50
моята цел е постигната, то и без това никой не влиза тук

# 199
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
и моята също почти. имам още две килца, но се колебая дали да ги свалям...

# 200
  • Мнения: 389
Как ви завидяяяях Angry
ето малко упражнения за корем  http://www.bgvip.tv/play.php?vid=50295
Вярно никой не влиза в темата.Ама то както писах бавно стават хубавите работи.

# 201
  • Мнения: 4 393
Аз не влизам, защото съм в нещо като трета фаза и си държа 65 кг.с вариращо кило и половина  Embarassed Като се измотивирам да преборя и последните 5 ще се включа пак.Стискайте ми палци да е по-скоро  Praynig

# 202
  • Мнения: 258
Аз също не влизах, защото бях позарязаля всякакво режимстване. Дано не ми се е отразило много на килограмите.
От 4 дни съм отново с Дюкан, да видим този път колко ще издържа. Като мине малко време и започва да ми се повдига от месото. Това ми е проблемът!
Като се измеря утре сутринта ще докладвам, въпреки че сигурно ще ме е срам да го направя. Ама така е, хората са си казали ГГЗ /гъз глава затрива/

 lapence, mishka_mоja, jeniqa smile3501  smile3501 smile3501. Благородно ви завидях!
Много искам и аз едни ден да се похваля така.

# 203
  • Мнения: X
Хайде най-после поправете правописната грешка в заглавието, моля !

ФИНА

# 204
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
ама ние сме фиНЕН-и  hahaha
хайде рени, не бъди груба!

# 205
  • Мнения: X
Не съм груба, както виждате изречението ми завършва с " моля"!
Нека просто има стил!!!  Peace

# 206
  • Мнения: 200
Аз пък като не ям хляб също не слабея, но не се и старая кой знае колко че да отслабна, така че няма кво да пиша, то не че и другите имат  Wink
Другарката певица Рени , тя темата свърши, няма за кога да я оправя Ончето.

# 207
  • Мнения: 236
Брейййййй от кога не съм се разписвала и аз  Rolling Eyes
И спирам с всякакви режими ,вече сън 52 кг и се чувствам идеално ,а и сега лятото има толкова плодове ,че и да не искаш пак се слабее,поне аз съм така   Peace....
Браво на всички свалили килцата   bowuu.......
А на другите успех  Peace

# 208
  • Мнения: 4 393
Е, аз все още съм си в трета фаза, като гледам какво става, а и имайки предвид, че сезона на черешите идва, най-вероятно ще минавам пак във втора от септември...че то и праскови и дини и какво ли не ни чака  Whistling А пък и морето ще бъде в началото на юни, така че няма време за последните 5 кг.дотогава, а после мотивацията съвсем ще изчезне...така че от септември с нови сили във втора, дотогава задържам...и това не е лесно да знаете  smile3514

# 209
  • Мнения: 3 066
На Дюкан отново след 6 месеца депресия и качени кг !Дано този път всичко е ОК!Успешни минусчета майски мами !А и рожденичка на 28/05 имаме,какво ли ще облека?Май тоалета от изписването само става!!!!!! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт