ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 583
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за Алекс!

# 241
  • Мнения: 48
 Flowers Rose   за Алекс!

......не мога да кажа как се почувствах, когато прочетох за Алекс    Cry   Нина...много съжалявам...аз си мислех, че Алекс вече е устойчива и предполагах, че скоро ще си я вземете......много тъжно е така....много съжалявам....когато прочетох ми настръхнаха гърдите...все едно - едно от нашите деца си замина. Остава ми да вярвам силно, че сега Бог се грижи за нея и я обича. Ние също ще си я обичаме...Ние си я обичаме, тази малка, но силна душичка.

.....аз сега нямам желание да чета или пиша повече....   

# 242
  • Мнения: 58
 smile3518 милата ми Алекс

# 243
  • Мнения: 154
 newsm45 newsm45 newsm45
и аз нямам сили да пиша.................

# 244
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 774
Ах Ники.........постоянно мисля за вас и мъката ви! smile3518

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
 smile3518 smile3518 smile3518

# 246
  • Мнения: 0
Толкова мъка има по този свят! Много съжалявам за Алекс! Нина, бъдете силни!
Почивай в мир малка Алекс!   

# 247
  • Мнения: 616
На никоя от нас не и се пише, всички много страдаме за загубата тя си беше нашето талисманче и винаги ще си остане такова....

# 248
  • Мнения: 515
Нина съжелявам  Cry знам ,че боли много ,знам и че в този момент нито една дума неможе да ти даде утеха ,болката е ужасна и разкъсваща ,единственото което може да ти предложа е виртуална прегръдка и ако ти се говори с някой аз съм насреща Hug

# 249
  • Мнения: 1
Ники, моите съболезнования!Ужасно е !Непоносимо е!

# 250
  • Мнения: 56
 smile3518толкова много страдам и не спирам да мисля. smile3518

# 251
  • Мнения: 2 013
Аз също!
Гледах клипчето,което е сложила в подписа си няколко пъти и не спирам да плача!
Някаква буца е заседнала в гърлото ми!
Малката душица,поне не се мъчи вече,толкова се моля за Ники  smile3518 newsm17

# 252
  • Мнения: 349
Здравейте момичета, извинявайте, че така нахлувам във вашата тема, но заглавието ме натъжи и искам да изкажа своите съболезнования на Нина  Hug... много е тежко и много боли  smile3518 , намам думи с които да опиша мъката си.  Нина бъди силна  Hug

 Flowers Rose Flowers Rose за малката борбена Алекс !!! Почивай в мир малко ангелче !!!

# 253
  • Мнения: 33
За звездичката Алекс вече няма болка... Болката е за тези, които се бориха заедно с нея с цялата си обич. Мили майчице и татко на Алекс, няма думи на утеха... Много хора обичаха и ще продължават да обичат ангелчетата ви. Аз съм от Октомврийки, следях и немската тема, в която се търсеше вариант за болница; много се надявах Алекс да се излекува. Плача и се моля за вас - да запазите силата и куража си, с усмивките на малката ви звездичка в сърцето.  Hug Поклон!

# 254
  • София
  • Мнения: 141
Не съм влизала отдавна и сега виждам тъжната новина Cry Толкова много съжалявам. Моите съболезнования за загубата на милото мъниче  Cry Ники, възхищавам се на силата ти. Не знам дали има някой, който да не се е разплакал.
Прегръщам те  Hug

Общи условия

Активация на акаунт