ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 581
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 180
Ники приеми моите съболезнования.Много кураж за теб, малката душичка на Алекс е на по-добро и спокойно място.

# 256
  • Мнения: 255
Мила Нина, искрени съболезнования за Алекс Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
И аз си мислех, че скоро ще си я вземете в къщи, че щом минаха толкова месеци в борба, сте по-близо до оздравяване...

Вярвам че ще запомниш не мъките и тревогите, а радостните моменти през тези 5 месеца, и великото усещане да си майка.

Пожелавам ти скоро да имаш още деца, и с тях да продължиш прекрасното пътешествие да си майка! Вярвам, че Алекс ще ти е помощничка от небето.
Успех!!!

# 257
  • Мнения: 14
Мила Ники Hug.....  Тя е на по-добро място Praynig

# 258
  • Мнения: 9
Току що прочетох и се задавих от сълзи, нямам думи просто, а и те са излишни  newsm45 newsm45 newsm45 Rose Rose Rose Rose Rose Rose
Мило семейство обичайте се и бъдете силни Hug
Почивай в мир малко ангелче !!!

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 326
Ники, много съжалявам за Алекс. Така се надявах скоро да си е в къщи при вас. Думите са излишни. Бъдете силни и се обичайте. Прегръщам те! Hug

# 260
  • Мнения: 42
И аз се присъединявам към момичетата!
Ники, приеми искрените ми съболезнования, няма по- силна болка, от тази, която ти и семейството ти изпитаха!Толкова надежди възлагахте!Бях сигурна, че ще се преборите!
Дано Господ ви даде сили да продължите да се борите и да ви дари със здраво детенце!
Целувам те!

# 261
# 262
  • София
  • Мнения: 438
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за малкото ангелче Алекс.
Просто не знам какво друго кажа...  Cry

# 263
  • София
  • Мнения: 4
Сега виждам...не искам да повярвам! Бях сигурна, че ще се оправи и ще се прибере вкъщи...

Нина, моите съболезнования! Не знам какво да ти напиша, сигурно нищо не може да облекчи мъката ви в момента. Подкрепяйте се и се обичайте, за да вървите напред!   

# 264
  • Мнения: 30
Момичета... Баси гадната работа. Още не мога да спра да плача, вече трети ден е това. Добре че пиша сутрин и детето спинка не ме гледа колко съм слаба в момента...

# 265
  • Мнения: 472
Здравейте как сте в тази снежна сутрин ?!
Бих искала да ви почерпя с малко кафе и плодове,но уви незная как става  Rolling Eyes Иска ми се всички мъничко да се разсеем,защото сълзите  не спират .Аз все си мисля,че там горе на небето му е по0-добре на детенцето,не се мъчи вече и спокойно.Опитвам се винаги така да представям нещата,защото иначе мъката е голяма  Cry Cry Cry
 
 Ние с Йоаннка не сме добре,това дете както не плачеше и взе тези дни да ни побърква,вие как сте?



 Flowers Rose Flowers Rose За малка Алекс!

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ние с Йоаннка не сме добре,това дете както не плачеше и взе тези дни да ни побърква,вие как сте?
 Flowers Rose Flowers Rose За малка Алекс!

Дани и децата усещат емоциите ни и те тъгуват по загубата на борбеното талисманче Алекс !
Почивай в мир мило детенце  Flowers Rose Flowers Rose

# 267
  • Мнения: 468
Иаз го забелязах това че децата ни усещат. От както съм разбрала за Алекс съм една тъжна и мълчалива и Галина ме гледа в очите и не смее да се усмихне.
Ние тази нош имахме пртежиърма и се будим да ядем на всеки 3 часа в 24, 03 и 06 часа и с таткото решихме да й направим Фризолак, за да се напапка добре и да спи по-дълго, че и ние с нея. Забъркахме го в 24 часа и я нахраних. Последва едно пъшкане и мъркане до 03 часа и изведнъж както я люлеех да заспи в кошарата взе да повръща ама като фонтан (по принцип тя изобщо не повръща). Повърнадетето  и му олекна. Пи малко водичка и заспа. Сега се събуди сукна си малко и пак заспа, а аз  #Crazy
От какво може да е това?  newsm78
Дали не й е станало тежко или е алергична към млякото, защото това го прави за втори път. Бяхме пробвали предо месец и половина пак да я нахраним с Нан

# 268
  • Мнения: 472
kamelia ilieva  може на детенце да не му понася АМ,но това трябва да се провери,ако досега не е пила може и от това да е  newsm78 Но и от Нан-а и Фризолака ли повръща?

# 269
  • Мнения: 2
Нямаше ме два дни и като взех да ви чета, направо се ужасих от новината за малката Алекс!!!

Нина, миличка, толкова съжалявам, няма думи, с които бих могла да те утеша, мъката ти е безкрайна. Бъди силна, аз вярвам, че ще го преодолеете и много скоро ще се радвате на други бебчета, а малката Алекс ще бди над вас! Прегръщам те силно.

Снощи докато се хранехме с бебка в 3 ч. отворих лаптопа, за да наваксам с четенето и направо се потресох от новината. После след като приспах малката, не можах да спя повече, само за това си мислех. По едно време съм се унесла и сънувах някакви глупости, от които само си спомням, че пътувахме с бебка в някакъв автобус и хората много й се радваха и подмятаха на ръце, докато в един момент тя се изгуби някъде. Аз я търсих, но никъде я нямаше. Стреснах се насън и се събудих обляна в студена пот, надникнах в кошарата - мъничето си беше спокойно. Направо тръпки ме побиха какво бих правила, ако нещо й се случи или я изгубя...

Не спирам да мисля за малкото ангелче...

Общи условия

Активация на акаунт