ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 569
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 53
Мерси  Миленче,ще пробвам и с ХИП и с Милумил,да видим кое ще иска...






# 286
Здравейте!

Ники, просто не знам какво да напиша, много ми е мъчно за теб и таткото ... Милата малка душичка няма да страда повече, но за вас е огромна мъка! Не се познаваме, но силно те прегръщам! С цялото си сърце ще се моля господ или каквото е там да ви дари с друго бебенце, когато съберете сили да опитате отново!

Алекс, малко борбено момиченце, ти ни показа какво е смелост и жажда за живот! Бди над мама и татко! Flowers Rose

По-късно ще опитам да пиша пак ... Не мога да повярвам още ... такива неща просто не бива да се случват!

# 287
  • Мнения: 616
Здравейте

Кристиан също прави номера с ваденето на бибата и ръцете в устата, незнам вече даже понякога не я иска и се притеснявам да не почне да си смуче пръста.
Иначе от няколко дни е супер кисел, незнам дали защото усеща моите емоции или защото май са се върнали коките...сега почнахме нов курс с Бактробан и ще отложим Пентаксима, писна ми с тия гадини.

Миленче има деца които категорично отказват АМ, да тези млека са по вкусни и с тях вероятно ще стане, ако не има един Милумил ванилия него 100% ще го иска обаче ако някога искаш да го смениш едва ли ще приеме друго.

Честити месечинки на всички бебета които празнуват днес, да бъдат здрави макар и непослушни и много да радват всички около тях bouquet

# 288
  • Мнения: 53
Ох,Invisible,съгласна съм на всичко ,само и само да го яде....Наистина много спешно ми се налага да се върна за малко на работа,не по цял ден,ама....поне 2 хранения ще пропускам...






# 289
  • Мнения: 616
а да ти си преценяваш ако нямаш избор давай от него  Hug аз само ти казвам да го имаш в предвид

# 290
  • Мнения: 2
Здравейте отново!

Ние се дохранваме с Аптамил AR, тъй като и малката повръщаше и ни понася добре. То е по-гъстичко и малко трудно се разтваря, но е специално за деца, които имат проблем с повръщането. Доста е гадно на вкус, но бебка си го яде, май се оказва, че не подбира много.

Да ви попитам нещо - на нас са ни се образували корички по главата - т.нар. крустички или бебешка кел. Някои от вас имат ли подобен проблем и с какво ги мажете?

# 291

Общи условия

Активация на акаунт