ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 583
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз за първи път като и дадох АМ / тогава бях с Фризолак / някъде около три дни повръщаше не на всяко ядене обаче и след това го прие.После и марката като смених не е повръщала.Според мен Ками или не е свикнала да е на АМ или марката мляко не и допада.

# 271
  • Мнения: 4
Нинка мила толкова съжалявам за загубата на това прекрасно дете.
Знам че в момента няма думи който да те утешът,но приеми мойте искренни съболезнования.  newsm45 newsm45 newsm45
От 2 дни чета и постоянно плача,просто не намирам думи какво да кажа.

Мамчета днес привим 2 месеца и реших да ви почерпя с по нещо.


# 272
  • Мнения: 53
Mig12,да ти е жива и здрава принцеската.Много да ви радва и да спинка без да плачка.
Момичета и аз реших да дам НАН преди  седмица на Катерина ,защото ми се налага от време на време да ходя до работата си та тати да я храни,но тя категорично отказа да яде от АМ.С какво друго да опитам?






# 273
  • Мнения: 15
Ками, и ние много повръщахме от АМ. Тогава му дадох Аптамил и цял ден повръщаше. После, една вечер се опитах да дохраня с него.Изпи само 10мл и отново същият проблем.Не знам защо така се получава.Сега се въздържам от дохранване.
Mig12, Честита втора месечинка!
milen4eto78, Втората възможност е да пробваш с размразена кърма.При нас и това не приема.

# 274
  • Мнения: 468
Когато сме й правили друг път АМ още като го близне и започва да се мръщи и го плюе, ама този път явно беше много гладна и не отбираше.  Иначе аз имам много кърма и замразявам, но решихме да я дохраним с татко й че иначе яде през 3 часа и то направо си е убийствено. Вече 3 месеца не сме виждали сън. Броят се на пръсти случаите в които се е будила през 5-6 часа и ние ходим да я гледаме в кошаарат дали диша , че не се буди.
Данитка и от Нан-а и от Фризолака повърна.
Иначе случайно или не когато е гладна всеки път започва да реве и вика амамамам и не знам дали е случайно или детето вече знае какво е ам-ам.

# 275
  • Мнения: 472
milen4eto78 опитай с Милумил  Peace
mig12
Честита 2-ра месечинка   bouquet

kamelia ilieva е това по-скоро е случайно,ако питаш мен  Rolling Eyes за ам-амто  Laughing а ВИЕ още ли се храните нощем?То няма лошо  на 3 часа да се храни детето,но разбира се ако почива нощем де.Ние почти отказахме това в 12.Опитай с Милумил и на теб да кажа

Нас ни мъчат зъби колкото и невероятно да звучи  #Crazy #Crazy #Crazy Това се оказва май,но днес ще видим ще я заведа до педи и да видим какво ще ми каже  ooooh! Отказваме да ядем мрънкаме,чешем си венците,дъвчем бибата вместо да ядем,абе все простотии

# 276
  • Мнения: 53
Данитка,и ние имаме май проблем с венците...ръката в устата,хвърля бибата....Кажи какво ти  каза педито като се върнеш.Иначе аз не виждам никакви подутинки по венчетата,ама знам ли....
А иначе мерси за АМ ,това Милумил,даже не съм го и чувала...Ще пробвам да го потърся и да го купя.По-различно ли е на вкус от НАН и Фризолак,защото те не са особено приятни на вкус...






# 277
  • Мнения: 53
velizara_82 ,и кърма не иска да яде,освен от мен....От извора си е най-добре Grinning






# 278
  • Мнения: 472
Миленче погледни ето тук,показвам ти само за инфо да знаеш как изглежда,това мляко в за злояди деца,абе такива,които и трудно наддават,но не само,по-сладко е и се харесва на бебоците  И ДА КАто се върна ще докладвам   Peace http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=307

# 279
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте,

покрай тези тъжни новини не ми се пишеше и на мен. И наистина явно бебка усеща, защото снощи хич не спа- тя досега вече повече от 2 месеца най-много 2-3 пъти да ми е правила проблем през нощта. ама снощи беше ужас- Първо от 1 до 2 не искаше да спи, после стана в 5.30 и край. та я люшках в шезлонга до 7.30... голяма мъка, днес съм като болна, а терористчето пак мрънка. какво й стана- толкова ми е кротка по принцип...

# 280
  • Мнения: 187
Миленче,защо не пробваш със ХИП,ние пробвахме какво ли не,и всичко или го повръщаше или се запичаше,но в момента,в който дадох ХИП спря и повръщането,и запека.много пъти съм казвала че освен хип,никакво друго мляко не признавам Peace

# 281
  • Мнения: 166
Steil и ние бяхме така,само че в количката се бутахме по цял дени цяла нощ.И по кафетата и в къщи...Бях станала като зомби.Направо не си усещах ръцете #CrazyНакрая ми писна и го оставих да реве.Плака 7 часа,наду ми главата,обаче от тогава се отказа от бутането.
Няма начин,понякога трябва да поплаква иначе ако му давам винаги всичко,за което ревне ще ме побърква

# 282
  • Мнения: 19
Здравейте, гледам, че коментирате АМ. Ние минахме през няколко млека. Включително и Нан сенситив, което казват, че е точно за бебенца с проблеми при акането и повръщане на храна. Да хапваше си го, не повръщаше, но проблема с акането не се оправи. Аз от моя кратък опит съм убедена, че ако на едно дете му понася супер добре дадено мляко, няма гаранция, че на другото дете ще му действа по същия начин. Така че мами, пробвайте, след като се консултирате с вашето педи. Защото има и друго, не е много хубаво да сменяте често млякото. Въпреки че ние минахме през Аптамил, Нан хипоалергенно, Нан сенситив и сега сме на Нутрилон.

# 283
  • Мнения: 65
Привет беб4ета и мамчета.Ние от начало дохранвахме с Фризолак но много ни запичаше и повръща от него ,после дадох Фризовом като се отпуши да ака мале мале ,но пак повръщането поспря.От една седмица я дохранвам с Аптамил АR,и засега е доре и с акането и с повръщането .Засега сме нямали проблеми с АМ не подбираме изобщо,гладни ли сме вси4ко папкаме.
Милумила  мирише на ванилия по добре се приема от децата които подбират АМ.
mig12   честито втора месечинка ,да растете и да папкате много   bouquet  bouquet
Нина  Hug Hug

# 284
  • Мнения: 79
Сега прочетох за ужасната загуба на семейството на Ники  newsm45 newsm45 newsm45
Мисля, че каквото и да кажа ще е малко и няма да намали болката, но все пак моите най-искрени съболезнования.

Почивай в мир малка Алекс  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Ники, възхищавам се на силата, която притежаваш  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт