ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 572
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399
Току-що видях,че снимките и на моето бебе ги няма... Tired А сутринта си бяха там... Rolling Eyes

п.с.Грешката е моя...снимките са си там!Сори за прибързана реакция! Embarassed

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 16:30 от мимина

# 46
  • Мнения: 277
Относно сайта ей сега влезнах и невиждам албума само с бебчетата. Аз ли нещо немога да се отиентирам или го няма

# 47
Аз пак с един въпрос - от кога кърменето трябва да е на 4 часа. Ние в последно време ядем по 5 пъти на ден - последно в 20-21 часа, сутрин в 5-6 часа и след това на 4 часа. newsm78
На преглед сме чак на 6 март,  май ще званя на педито, но първо искам да се допитам до вас.
Иначе си наддаваме, спинкаме мнооого, акаме си... Странна работа newsm78


verita76, моята мома от малка (не че сега много е порастнала, де  hahaha) все прави големи паузи между храненията. Ние от половин месец може би сме с 5 хранения на ден, а някои дни са даже 4  #Crazy ! Педиатърката на последната консултация доста се зачуди като й казах, че ядем по около 170 мл на едно ядене. Тъкмо щеше да ми се скара, но аз като уточних броя на храненията, тя се успокои. Даже каза, че ще ми е по-удобно така, тъй като ще имаме повече време за разходка!

# 48
  • Мнения: 277
сутринта бяха там да. Много неприятно така

# 49
  • Мнения: 46
Sun, доколково виждам снимките на бебетата са разделени на принцове и принцески. Преди това бяха общи.

# 50
  • Мнения: 399
Там са!  Grinning Някой  Wink се е постарал и е направил отделни албумчета на принцовете и принцеските! Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 472
Аз,аз  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Не ме бийте  Peace

# 52
# 53
  • Мнения: 399
Душица!  Hug Благодарим ти!   bouquet А ти ни извини... Embarassed

# 54
  • Мнения: 472
Да уточня и за разместванията ги правя аз ! Нареждам ги по дати ,тоест страничката автоматично го прави,и всеки път дечицата ще са на различно място,вие няма как да ги сложите най-отпред или отзад  Hug

Гевитоооо
забавена ,но най-накрая добавена  newsm53 smile3525

# 55
  • Мнения: 399
Ок,шефе! Laughing  bouquet

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
Еми   bouquet!
Честит рожден ден на Гевито!  bouquet
Честити месечинки на всички бебоци!
И на нас вчера не ни биха противохепатитната,но доки каза,че до края на месеца ще я получат!
Лек ден!

# 57
  • Мнения: 472
Ей Мимина аз не съм шеф  Embarassed Rolling Eyes
Недей така .....моля те ....аз лично нямам нищо против твоя прекрасен младеж да е най-отпред smile3534

# 58
  • Мнения: 2 013
Little_Dreamer благодаря ти за комплиментите!  Embarassed

# 59
  • Мнения: 42
Относно храненията - ние от 1 седмица се храним вече на 4 часа, а както споменах вече през нощта правим - часова пауза.
Но иначе сме много трудни с яденето, какви ли не хватки не прилагам , докато почне да яде #Crazy
а като почне е много докачлив- ако кажа нещо или някой направи някое рязко движение- с храненето е свършено, много е специален #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт