ДЕКЕМВРИйката тъгува, с ангелчето Алекс се сбогува

  • 13 580
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 26
Привет мами:) До сега гледах принцеските - много хубави мацки си имаме в отбора Simple Smile) Нали съм мама на момче вече - от сега почнах да оглеждам Laughing

Ние сме добре - здрави сме да чука на дърво, храни се и расте. За настроението и плача - един ден така, друг иначе  - бебешка му работа. Вчера и аз ходих до офиса по работа - мислех че ще се натоваря, но се разтоварих страшно много психически, нищо че поработих:) Но никак не ми се връща за сега де.

Да ви питам мами които имате шезлонг на fisher price - вчера ни подариха нашия  - голям кеф защото малчо стои в него - даже сега заспа, което за пръв път се случва - да не заспи на ръце.. обаче явно има проблем защото не свири... цъках всички копчета но преди да се размрънкам на колегите които му го подариха - срам не срам - ще ми кажете ли как пускате музиката... Simple Smile

# 61
  • Мнения: 399
siseto84 ,и на мен така ми казаха! Peace


Sun.,пробвай с емолиента Екзомега на А-дерма...безобидно е затова си позволявам да давам съвет,а и все пак съм мед.сестра при най-добрия дерматолог във Варна-той ми го препоръча! Peace И моята дъщеря така се белеше,а от първия й ден я мажех с Мустела...истината е,че не всичките им продукти си струват... Rolling Eyes

За часовете и кърменето...моя беБ яде последно в 21:30 и спи до 6-6:30! Grinning Но през деня папкането е твърдо на 3 часа! Peace

Данитка,голяма си скица! Hug

# 62
  • Мнения: 46
Момичета,

Днес честваме 136 години от обесването на Васил Левски, но това просто се споменава много назад в новините. Дали ще запазим националната си памет и ще успеем ли след време да научим децата си на родолюбие? Дали ще осъзнават кой е Васил Левски и с какво е допринесъл за България? Ще ми се да вярвам, но как? При положение, че от сега са затрупани от вещи, коя от коя по-красиви и накъдето и да се огледаш всичко в нашия живот е комерсиално, което само по себе си значи и по-достъпно.

Такива мисли са ме споходили.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 326
Захира, страшно много се радвам за теб. Пожелавам ти лека и вълшебна бременност. Heart Eyes
Steil , само от едната гърда на хранене. Като се засили пак минаваш на 3 часа, ние сме на поискване. Четох, че като се хранят от 2 гърди може да им стане тежко, тъй като изсукват необходимото за 5-10 мин., а после задоволяват сукателния рефлекс, когато почти не тече мляко.
orlina, имам торба космонавт жт ЛаРедут и съм доволна. Дойде за десетина дни.
tanya.peeva, и нашия така много рева, ама вече си харесва кошарката и си спи в нея. Големи са лигавенца. Hug
Ние вече пети ден не сме излизали и направо ще издивея. Ама е студено и духа.

# 64
  • Мнения: 1 152
Много е гадно това време - поне да не духаше така...

Точно си мисля, че имаме режим и хайдеее....ето вече прави повече от 3 часа пауза от последното хранене и спи от 15 часа... baby_neutral

# 65
  • Мнения: 1
здравейтв момичета виждам че за 3 дни много сте напреднали в темите!
 Heart EyesЧестит рожден ден на Гевито много здраве и щастие!!!
Честито и на бебоците които са празнували и празнуват месечинки!!!
[color=red]Invizible извинявай че те притеснявам но би ли могла да добавиш на първа страница данните на моята красавица бебе Ивайла родена на 5.12.2008г. тежеше 2.850 с ръст 46 см. Бях пратила снимка за колажа моля ако трябва друга пиши ми. Благодаря ти предварително.[/color]  bouquet Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 308
И аз съм доволна от Ла Редут-а. Но досега съм пазарувала само детски неща. Малее Didi* вярно ли месец го няма? Последните пъти ми пристигнаха много бързо и сега чакам от две седмици и вчера се чудех що се бави, а ти сега с тоя месец...направо ми увяхнаха надеждите  Tired

Svetlanka, по-принцип идват бързо, но сега с тези намаления е голяма лудница. Даже митницата е работила извънредно в събота, за да може да обработват колетите Simple Smile Луда работа! Ама така ще е, като нямаме един свестен и евтин сайт за онлайн пазаруване.

# 67
  • Мнения: 22
Руми, спокойно мила! Ние ще ги възпитаваме както трябва, пък то си зависи и от интересите на децата и от обкръжението им по-нататък. Но кой не знае Васил Левски! Що се отнася за материалните неща нека си ги имат!  Hug

Моята Алекс всеки път се дави докато се храни! Всеки път ми изкарва акъла! Докато яде обаче, нищо друго не я интересува и не може да я разсее. Ние си имаме установен режим, но гледам че от два дни яде по 6 пъти вместо по 7. Сигурно в нещо моментно.

Чаена, къде си бе момиче? Липсват ми постовете ти!

# 68
  • Мнения: 616

а като почне е много докачлив- ако кажа нещо или някой направи някое рязко движение- с храненето е свършено, много е специален #Cussing out

напомня ми на един негов познат  ooooh! #Cussing out

Лати какъв точно е шезлонга дай снимка да го видим ако е като нашия ще ти обясня как се пуска Peace

Мира на датичката ще ви добавя, а за колажа ако си ми пратила снимка със закъснение както вече казах ще трява да почакате защото изчаквам и други мами да пратят за да добавя цял ред иначе ми е голяма играчка да добавям постоянно.
И за следващия колаж нека има дата на пращане защото наистина е кофти постоянно да преправям, все пак и моя младеж иска
внимание  Simple Smile

не искам да обидя никого но просто ви моля и вие да ме разберете нямам възможност да съм постоянно да го правя



П.П Мира в колажа сте включени сега го разгледах
  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 17:57 от Invisible

# 69
  • София
  • Мнения: 26
Току - що го пуснах шезлонга. Оказа се че колконките трябва да са плътно нагоре - а аз ги бях сложила на едно положение което мислех за крайно и ме беше страх да натискам Simple Smile) Запя - таткото не е очарован - подозирам че тайно се надяваше да не тръгне музиката Simple Smile)

# 70
  • Мнения: 67
Здравейте мамчета Stop
Днес за първи ден от много време не сме излезли и сме полудели и двете, много ми е скучно, а на малката ревливо Cry
С нетърпение чакам събота тати да я гледа , а ние с баткото да се пързаляме, и да отида на фризьор, че започнах трудно да се познавам Joy
Много искам и аз да кача снимки, ама не мога да се справя, та ще си ни представяте -красавици неземни сме Wink особено аз
За темата с родолюбието изобщо не ми се започва, че се ядосвам много.
Елмина ние каквото и да им казваме на децата си и да ги възпитаваме, те ще се чувстват като извънземни сред съучениците си, даже ще им се смеят....../казвам го от собствени наблюдения нали работя с деца и виждам колко им е трудно на децата, които растат в нормално семейство /
Ох отнесох се простете Embarassed
Много целувки на всички и лека вечер  love001 newsm51

# 71
  • Мнения: 616
значи е като нашия шезлонг и аз така първия път до стрелката само а то трябвало да покрие и точката  Laughing

Мира и в прозорчетата ви имаше просто не беше пълна информацията, а пък от толкова мами просто не помня коя къде е вклъчена за да извадя от майла информацията и да я допълня.

Моля ви преди да сте сигурни че не съм добавила някого някъде хубаво вижте защото така и на мен ми е притеснено гледам да няма някой забравен или ощететен  Confused

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 18:13 от Invisible

# 72
  • Мнения: 19
И аз да сложа най-после снимки на Димитър. Heart Eyes Инвизибъл, много сме благодарни за труда, който полагаш. Напълно наясно съм колко много време поглъща компютъра, а сега и бебчо все повече внимание иска, не се притеснявай, когато можеш украсявай и попълвай темичките, ние ще бъдем търпеливи и ще се радваме, когато се видим в колажа. Blush Hug  bouquet

# 73
  • Мнения: 166
 Invisible ,извинавай,че те притеснявам,но на лични ли трябва да пратя снимка за колажа?

# 74
  • Мнения: 616
на майла ми estanoeva@mail.bg  Simple Smile с данните за бебето и твоя ник във форума  Peace

Общи условия

Активация на акаунт