Отговори
# 240
  • Мнения: 1 768
А ние ще ходим юни на Депеш, август на Мадона  и септември на Розенщолц.    newsm44

# 241
  • Мнения: 9 052
Мадона и таzи година ще пропусна zа сметка на други. Нещо ме драzни доста напоследък.
Виж zа Металика доста се тъкмя, но още не съм вzела билети. АCDC ще пропусна ... но Скорпионс ако пеят няма да пропусна  Wink Да видим  дали  Wink
 Патриция Каас също иzобщо не е zа иzпускане  Hug

# 242
  • UK
  • Мнения: 3 959
България тръпне в очакване на концерта на Мадона. Радиостанциите подгряват отдалеч, вестниците пишат за това като че ли очакваме посещение от краля на всички извънземни с предложение за правене на ново сметище за софийския боклук на обратната страна на Луната, а дори форумите за Барби и любителите на декоративни рибки отдавна организираха групички за ходене на въпросния концерт и броят дните с трепетно вълнение. Не харесвам Мадона. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 434
Къде в България ще е концертът на Мадона? Помня, че имаше преди години преговори за концерт на някоя от големите звезди на "Васил Левски" в София, обаче след гоУемия ремонт нещо не бяха помислили за широки входове и звездата не можа да си внесе Хапаратурата. Та или Мадона ще трябва да се свие, или стадион "Локомотив" пак ще се пука по шевовете.

Лоши отзиви за No Line on the Horizon чета. За мен това е добър знак. Преди десетина години критиката унищожи Pop, а за мен това си бяха най-железните им концерти. Три пъти ходих да ги гледам - във Виена, Прага и Сараево. Не ме питайте колко частни урока допълнително трябваше да дам, за да си покрия разноските...

# 244
  • Мнения: 3 521
Аз харесвам Мадона, и Тина, и АСДС, но цените им поне в момента са главозамайващи и установих, че не съм им май чак такъв фен какъвто си мислех.

Депеш вече ги гледахме няколко пъти т.е. и при тях съм пас.

Дебна У2, Лени Кравитц в Щутгарт, Лимп Бизкит, Металика и Майкъл Джексън за Лондон Mr. Green

# 245
  • Мнения: X
Веч, слагам ги, макар хич да не ми е до тях.

Бибит, споко. Следродилни ли, носталгия ли, трудна адаптация ли, умора от нещата напоследък ли... или всичко накуп.
Не е задължително и теб да те погне, бъди щастлива сега, гали си тумбака и си мечтай.

# 246
  • Мнения: 9 052
харесвах   Мадона. Сега, освен че не ми харесват особено последните и постижения и zадника и е доста увиснал и краката и не са вече zа толкова покаz, а тя акцентира яко на тях. Товасъщо ме драzни.
Майкъл Джексън за Лондон и него ще вzема да дебна. Не zнаех, че ще има концерт. супер. 

# 247
  • Мнения: 7 605
Къде виждате 4е У2 Ще правят турне?  newsm78

# 248
  • Мнения: 1 768
Къде в България ще е концертът на Мадона?

В София на стадион "Васил Левски".

# 249
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Едно конкретно въпросче от мен- знаете ли кога човек трябва да се запише, ако иска да посещава подготвителни курсове за раждане? Плащат ли се; към болницата, към която искаш да раждаш ли се провеждат? Светнете ме малко по темата, bitte!

# 250
  • Мнения: 434
Къде виждате 4е У2 Ще правят турне?  newsm78

NEW @U2 U2.COM RELAUNCHES, MEMBERSHIP INCLUDES TICKET PRE-SALE
February 23, 2009


това на www.atu2.com.

значи нещо се пече... и чавето го усети, щото от миналата седмица ме навива да го взема.

# 251
  • Мнения: 1 610
Бибтке, назад си с материала, Лили е пременената принцеса и пипилота.На Дивото цвете големия дзвяр!
Баси, ша ка'иш във фоума живея.
Моите деца , барабар с таткото, спят, а трябва да сме на карнавал.  Cry
Мамун, какви тъжни вести?
Татянски каква работа? Ако не е свързана с немския език, давай да помагам  Joy Па и с немски да е, да се оправят другите. Гоблен, туй онуй, ще офъка Биба, плетки на ася, ще ти сготвя една мусака и една тортичка за половин час. Абе сговорна дружина!

Аз имам за утре документи за Арбайтсамта да подготвям. Бъктън!

# 252
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Лили е пременената принцеса и пипилота.На Дивото цвете големия дзвяр!
Аз съм виждала щерката на Дивото цвете на снимки, но то не прилича въобще на показаното дете на снимките.  Thinking

# 253
  • Мнения: 1 692
Бибтке, назад си с материала, Лили е пременената принцеса и пипилота.На Дивото цвете големия дзвяр!
Баси, ша ка'иш във фоума живея.
Я се разгледай по внимателно кой се крие зад Котаракът в чизми  Peace  Joy
Това дете на снимката стоеше под аватара ми
http://media.snimka.bg/1883/010021845.jpg

# 254
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Котарако, значи съм права, че не е Лилито.
Само че кой тогава? Не ми го ражда главата...
Не бях обърнала внимание преди на аватара.

Общи условия

Активация на акаунт