Венета Райкова роди син

  • 14 001
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46
да еjavascript:void(0); живо и здраво бебчето,само по себе си името е красиво,но не звучи никак хармонично с българска фамилия,

# 76
  • Мнения: 6 417
Аз преди време си намерих едно кученце, улично и си го кръстих Патрик (на един футболист). После се оказа, че Патрик е кучка  Blush, а се имам за познавач. Но дайте да не се хващаме за името, харесва си им на родителите. Давайте по същество...............Шушон Flutter.

И аз съм руса 4470.
Вие пък в Холандия какво се интересувате толкова от Венетиния Патрик?   Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 6 569
Днес във вестник телеграф пише, че тя яростно пазела датата на събитието от медиите, но в кр. сметка била разкрита от домакините от форумите на бг-мамма, които я засекли в Шейново. Whistling

# 78
  • Мнения: 103
Честито да им е, да са живи и здрави!

http://www.bliasak.bg/news/p3_1343_0.html

# 79
  • Мнения: 6 417
Днес във вестник телеграф пише, че тя яростно пазела датата на събитието от медиите, но в кр. сметка била разкрита от домакините от форумите на бг-мамма, които я засекли в Шейново. Whistling
Joy О, тя е очаквала тълпи папараци да увиснат пред вратата на болницата  Tired  "Блясък" дали още висят пред Шейново или са си легнали  Thinking

# 80
  • Мнения: 3 315
да и е жив и здрав малкия Патрик  Hug

# 81
  • Мнения: 27 524
Да е живо и здраво детенцето. И дано стане поне малко по-умно от изключително кухата си майка  Tired

# 82
  • Мнения: 202
да еjavascript:void(0); живо и здраво бебчето,само по себе си името е красиво,но не звучи никак хармонично с българска фамилия,
Патрик Тихомир ,се казвало бебчето.За фамилията не чух.

# 83
  • Мнения: 80
Живо и здраво да им е детенцето Heart Eyes много да ги радва

# 84
  • Мнения: 948
Да им е живо и здраво синчето!

# 85
  • София
  • Мнения: 19 253
Да е живо и здраво !

Но ме смущава подзаглавието:

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_341958387

Цитат: Въпреки всичко водещата е продала снимките на бебето си на родно списание

Впреки кое ? То се знаеше  Money !! За мен поне не е изненада !  Sunglasses
Въпреки че отричаше категорично в "Здравей, България". Нали помните как непрекъснато питаше Кулезич как точно е продала детето си. Ето ти на - само фактура не сме видели, но нищо чудно и това да дстане.
Досега фаворитка ми беше Софка Маринова с Лоренцо, но Венета грабна жълтата фанелка с Патрик Тихомир Георгиев. Ричард Груев пасти да яде... #Crazy

# 86
  • Мнения: 334
Да им е живо и здраво детенцето!
Няма да се изненадам ако Венета смени името му:thinking:

# 87
  • Мнения: 2 821
Да споделя относно имената...днес, четейки 24часа попаднах на по-екзотично име...Не знаех, че на Юлияна Дончева сина се казва Йоан-Дако  Crazy...Звучи ми почти като Лоренцо Joy

Няма да се изненадам ако Венета смени името му:thinking:
А, пускайте мухи вие Laughing

# 88
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Ама откъде ги вадят тези имена ooooh! То бива бива префърцунена история, ама чак пък толкова Whistling

# 89
  • Мнения: 3 886
Да е живо и здраво детенцето. И дано стане поне малко по-умно от изключително кухата си майка  Tired
подкрепям но нека им е много здраво и да е весело

Общи условия

Активация на акаунт