Димитровград - 7

  • 18 020
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 201
Честита Баба Марта!
Да сте живи и здрави,бели и червени!

# 76
  • Мнения: 530
По кафенце дами.

# 77
  • Мнения: 568
Добро утро и от мен!
yanakr благодарности за кафето!
Хайде днес дано е топло и по парковете Simple Smile

# 78
  • Мнения: 530
Добро утро.

# 79
  • Мнения: 568
Честит празник bg
Момичета ще започна с една страхотна новина:До колкото разбрах dideta90 е родила,баба Марта и е донесла едно сладко момиченце с красивото име Зорница.Да им е живо и здраво и много да ги радва!Аз не я познавам лично ,но от това което тя каза за себе си и от това което ми казаха снощи съм почти сигурна ,че е тя.Дано скоро тя самата да се похвали.
yanakr новия ти аватар те издаде Simple Smile разпознах коя си Simple Smile
Искам да споделя едни красоти с вас от една тема за базарите http://picasaweb.google.bg/vstlis/2009?authkey=EmV8E50IC3I# 
Много нежни картички ,но на мен лично техниката не ми е позната.
Хубав празничен ден ,въпреки намръщеното време!

# 80
  • Мнения: 648
    Честит празник, земляци  bouquet

# 81
  • Мнения: 530
Здравейте.
Да е живо и здраво малкото слънце на dideta90.
dena_klv разпознала си мойте диванета Grinning.Сигурно сме се засичали по парковете. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 568
Здравейте  и от мен!
Какво е това затишие ?Да не би всички да са заети с приготовления за базара Simple Smile
yanakr не само по парковете,няколко пъти сме били на маса -аз съм на Радост приятелката.

# 83
  • Мнения: 403
  bouquetЗдравейте и от мен Дени. Аз съм от Велико Търново и от декември живея при половинката в Димитровград. Още не съм станала мама но се надявам че това няма да пречи да си пишем във форума.  bouquet

# 84
  • Мнения: 568
Здравей vtvt !
Добре си дошла както в града ни така и в темата!Тук има още куп приказливи момичета ,които се позагубиха тези дни ,но ще се появят и срещи даже се организират Wink
Ако имаш желание можеш да кажеш повече за себе си и снимки даже да покажеш.
Хубав ден от мен!

# 85
  • Мнения: 403
О много мило от твоя страна. С удоволствие бих дошла на някоя среща с момичетата. Аз сега съм свободна защото съм на борсата напуснах старата си работа в Търново и тук не познавам почти никой, затова и се ровя в нета повечко. То сега се рових за да открия за бебето на една позната дали ще мога да открия нещо за феронат сироп че то бебето е със ниско желязо нещо като анемия мисля и са им казали че вече не го произвеждат аз си мисля че вече не го внасят за да могат да си продават заместителите само дето не са толкова ефективни за малките бебета и това адски ме възмущава. Аз излизам на кафе с единствената си приятелка тук чао за сега ще се включа слетобяд пак.

# 86
# 87
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честито на dideta90.   bouquet

Добре дошла на vtvt!
Утре смятам да ходя до Хасково до директорката, желаещи?

# 88
  • Мнения: 4 784
Привет на vtvt! В кой квартал живеете? Между другото, В.Търново е любимият ми бг град!
Честито и на dideta90! Здраво и послушно бебче!

# 89
  • Мнения: 403
В Търново живея до стадиона почти на центъра.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт