АПРИЛчета красиви ритат вече майчици щастливи!

  • 13 329
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
Яна голяма смелост имаш да тръгнеш в това време  Hug пожелавам ти да стигнеш и да се върнеш Praynig.
Дано Съни остиска още малко,милата!
Деси мъжа ти ще стигне на време  Peace ще стискаме палци!
princessa raia на 18 год пък малка  #Crazy newsm78,много не съобразително от тяхна страна,да ти пратят болно дете

# 16
  • Мнения: 343
Хайде и аз в чудната темичка приготвена специално за нас от Дея.   bouquet Благодарности и за кръсницата на темичката ssillvvi.
yana наистина ако можеш да го отложиш това пътуване, ще е най-добре. Има страхотни навявания по пътя и както винаги Пътно поддържане едва ли има необходимата готовност за такава извънредна ситуация.
 princessa raia наистина някои хора не се съобразяват, че могат да ти навредят. Аз на 18 г. вече бях в друг град да уча и сама се оправях.

И аз имах подобна ситуация. Миналата събота бях на детски рожден ден. Оказа се, че рожденника сутринат се обринал, но никой не ми казва. Чак като отидохме на място и аз видях. Но майката ми каза, че обрива бил някаква алергия и не е нищо притеснително. Току що разбрах, че детето не е на градина заради варицела.  Shocked Това също е безотговорно отношение. Аз не съм сигурна дали като малка съм я карала.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 347
Радвам се, че за сега положението е удържано, Съни 777 е малко след мен по термин и като знам, че и тя беше с проблеми все до сега ... Стискам палци  Praynig
Rdimitrova, знам че често се случва защото бебоците нали все се въртят, не се притесявай и да остане така до края, докторите си знаят работата и ще вземат мерки  Hug
yana, времето и пътя е ужасен наистина, дано всичко мине наред, така както си го запланувала...
На мамичките с оплаквания и болежки  Hug Както и за всички с притеснения  Hug
Благодаря на Дея, за новата темичка   bouquet
Още не мога да се съвзема от пътя онзи ден до Сливен... поне сега спя повече... будя се рано, но после след хапване пак лягам... Тъкмо малко да се наспя Simple Smile
Бебчо си шавка и ме радва много, всички болежки са си същите, като от време на време и екстри имаме, но няма да се оплаквам  Simple Smile
Гушки на всички коремчета и дано устискаме още време, че е раничко  Praynig

# 18
  • Мнения: 309
Момичета, благодаря ви за съчувствието! HugПоуспокоих се малко, вече бях почнала да си мисля, че аз нещо не съм в ред и съм нервна заради бременността и затова съм кисела!Не знам какво да правя, не искам да се карам с мъжа ми и да го настройвам с/у близките му!Те много са ни помагали и аз си ги уважавам и обичам, добри хора са и все гледат както могат да ни помагат, ама понякога са си малко странни и не знам как да реагирам в такива ситуации.То, поне да идваше само, за да преспива примерно, ама тя си е тук почти по цял ден, ако не е на училище или на курс.Тя нито е ходила на купон, или да излиза вечер с приятели или нещо от сорта. Иначе мъжа ми напълно ме разбира и е на моето мнение, и той се дразни и се опитва да им обесни деликатно, че вече не е никак малка да се гледа сама и да е по-самостоятелна!Ама засега, без резултат, иначе не им е казвал директно - не, не я водете вкъщи, то човек да се чуди как да реагира в подобна ситуация, ама при всички случаи се надявам скоро това да приключи със или без наша намеса! Praynig Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 794
Дея, знам, че пусна набързо темата и още неси я дооправила. Моля те да ме добавиш в списъка с термин 29 април, от Пловдив съм, втора бременност, чакам момче.
Другите нови мами:
anel23 от София, термин 12 април, момиченце, първа бременност.
Radina_S, София, 6 април.
petiana пък си заслужава розовия щъркел вече!

Благодаря ти предварително, не давам зор, само напомням... Hug

# 20
  • Мнения: 7 112
Деичка,   bouquet! Темата си е чудна, макар че според теб е недовършена.
Преди като влязох, информацията за Съни 777 доста ме изненада въпреки, че тя от доста време споменава за разни предсрочни развития. Да я задържат колкото им е възможно 2 в едно.
Деси,  Hug Hug Hug. Едва ли щеше да ти бъде по-спокойно, ако времето навън беше приятно. Дано мъжът ти да пътува леко и безпроблемно и да успява да се свързва с теб доста честичко. Иначе информацията от сутринта беше, че двете магистрали са разчистени. Той би трябвало вече да е на Хемус. На теб сега ще ти се отвори още една причина да си гушкаш и целуваш Саши - като лекарство ще ти бъде.  Heart Eyes
Олче, оздравявай. Много тъпанарски е този вирус. Гадна кашлица, запушени дупки по главата - нос, уши ... И не минава бързо гадината.
Атлантика,  Hug Hug Hug за младия ти герой.
Мария, да отминават контракциите ти. Нищо им няма на шашкащите се бременни. Всяка защитна реакция е добра.  Hug
Яна, няма университет, който да е отказал промяна на изпитни дати. Премисли още веднъж преди да тръгнеш по друмите родни.
Принцеса Рая, ти хубаво  че ни се оттъжи на нас за натрапената болна гостенка, но много по-добре е да откажеш гостоприемството си на глас. Както и да повдигнеш въпроса пред роднините. За твое добро е. Тук не става въпрос за компромиси или за неуважение. Може би те самите не са преценили добре ситуацията. Hug

За разсейване нещо - докато спя, имам страхотни прозрения. Снощи в просъница реших да си говоря с МиУото. Питам го дали вече е натрупал сняг и понеже получих утвърдителен отговор, започнах да го убеждавам колко добре би му дошло да отиде с килима пред блока да го поосвежи. Със сигурност беше след полунощ.  Crazy
    

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 347
За разсейване нещо - докато спя, имам страхотни прозрения. Снощи в просъница реших да си говоря с МиУото. Питам го дали вече е натрупал сняг и понеже получих утвърдителен отговор, започнах да го убеждавам колко добре би му дошло да отиде с килима пред блока да го поосвежи. Със сигурност беше след полунощ.  Crazy    
Пак ме разсмя  Laughing Laughing Laughing Много добре ми идват такива неочаквани усмивки, благодаря ти  Hug  bouquet

# 22
  • Враца
  • Мнения: 2 229
yana

съветвам те ако можете да пътувате днес
в момента поне има движение по пътищата и ако не дай си боже се наложи да ви се помогне, все ще се намери кой
4 ч през нощтта е тъмно и много заледено, няма и коли...
не рискувай
разбирам те напълно че не искаш да изпуснеш изпита, но просто промени часа на пътуване

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Добро утро!  Hug

Стискам палци на Съни да задържат нещата още малко.  Praynig Има жени с месеци си ходят с разкритие, но зависи как е моментното положение. Тя отдавна се оплаква от контракции и неразположения, беше на лекарства, а и първото и раждане е било в 8ми месец. Иначе е с моя термин...

На мен Док снощи ми каза да си приготвям чантичката вече, че наближи.  Crazy Той е спокоен, че всичко ще е наред - бебките са големки, биха ми Флостерон.
Тази нощ сънувах, че съм родила... момче, един брой.  Shocked Докато се чудех как така хем е момче, хем е само едно и някоя от бебките започна да ме побутва. И аз се чудя какво става - хем съм родила, хем ме рита бебе в корема. Взех та се събудих накрая и си реших дилемата.  Joy

Яна, вижда ми се много лошо времето за да тръгваш на път.  Confused Ако все пак твърдо си решила - дано мине леко и безпроблемно.

Болните да оздравяват, а всички пътуващи половинки да се приберат безаварийно вкъщи.  Hug
Деси, гуш!  Hug

# 24
  • Мнения: 6
Здравейте момичета  bouquet
Деичка,благодаря за страхотната темичка   Hands Clap newsm74 newsm51
Добре дошли на новите мами welcome
Моят син е роден на 29.04. и е много послушен и много срамежлив.Не съм разбрала че имам дете .Но май бебка ще ми покаже  babydust7 още в корема ме подлудява пък после . . . . newsm77
Деси,миличка всичко ще е наред  fingerscrossedСашко ще те гушка и радва ,а после и бебка lovekiss
Моля се за Съни777 newsm17и за бебчето.Дано и двамата да са добре  fingerscrossed
Днес бях при доктора ми да ми напише болничния  за 45 дена.Гледа ме и на видеозон и направо ме шашна  newsm09 каза че е близо 3 кг. и че ще е много едра ако се роди април.Иначе е добре Peace
Приятен ден от нас  love001 Hug

# 25
  • Мнения: 309
qnika , сега като видях поста ти, се поуспокоих, и моята мадама е вече 2800г, ох, не сме единствени!И аз бях ей така Shockedкато бях онзи ден на лекар!Пухкави ще са нашите бебоци! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6
Радвам се princessa raia  Hug Моят син се роди 4 кг.и 54 см. и двамата ми племенника - на сестричката ми дечицата и те се родиха по 4 кг. и 52-53 см. Така че аз го очаквах ,но се надявах мацката да е по-елегантна. Heart Eyes Joy Само да се родят живи и здрави  Praynig пък нека да са пухкави baby_neutral

# 27
  • Мнения: 1
Дея, благодарим за новата тема.
Аsja -  Hug че мислиш и за нас, другите нови мамчета.
Да ви попитам - увитата около врата пъпна връв само на 3Д ли се вижда или може и на обикновен апарат. ние ходихме на 3Д в 21 седмица и след това не съм ходила, а апарата на моя доктор е малко допотопен, та се чудя трябва ли да ходим пак на 3Д, все пак май овързаната връв е предпоставка за секцио, а аз се надявам на нормално, че имам много алергии и е сложно с упойките при мен.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 46
Стискам палци на Съни и дано всичко при нея мине възможно най-добре.
Дея на мен доки ми каза, че бебчето е момченце, ако можеш ми сложи едно синьо вързопче  Simple Smile . Можеш да ме запишеш, че съм в Майчин дом - Варна при доктор Анна Атанасова.
Ако не е много нахално от моя страна ще ми пуснете ли паролката за албумчето!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 46
Ами да ти кажа на моята приятелка лекарката /тя е и моята лекарка/ до последно и препоръчваше нормално раждане, но тя пожела секцио и се оказа, че не е видяла увитата пъпна връв. Не зная дали се вижда на обикновен ехограф, или е неин пропуск, но е факт, че не я видя.

Общи условия

Активация на акаунт