Хубава миризма след пране...

  • 15 620
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 843
В момента ползвам Первол - доволна съм.

# 61
  • Мнения: 142
Ленор и Сано, като вторият ми е по- траен и приятен. Peace

# 62
  • Мнения: 1 897
Купих си 2л. розов Сано,само поларените дрехи ухаеха след изсъхване,а другите-нищо ConfusedЗащо така,а сложих пълна капачка... ThinkingМай ще се върна на Ленор.

# 63
  • Мнения: 2 498
Винаги ползвам кобинацията прах Ариел+ омекотииел Ленор....откакто имам сушилня в нея слагам от Курпите Ленор -прането ухае невероятно Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 11 692
Купих си 2л. розов Сано,само поларените дрехи ухаеха след изсъхване,а другите-нищо ConfusedЗащо така,а сложих пълна капачка... ThinkingМай ще се върна на Ленор.
С белия Сано вибаги ухаят дрехите,дори и да постоят в гардероба.

# 65
  • Мнения: 2 448
Ленор - зелен или черен са ми фаворитите на траен аромат.

# 66
  • Мнения: 3 294
Винаги комбинацията която правя е Ариел + Ленор или Персил + Ленор , като омекотителя горещо препоръчвам да е черния , според мен той е най-траен  Peace

# 67
  • Мнения: 2 759
Според различните дрехи за пране...
                          Видях, че ползваш няколко вида прах за пране, и мисля, че ще имаш наблюдения... Взимам си повече прах за пране, но ми се струва че с времето изветрява или нещо му прецаквам. Случвало ли ти се е? Купувам си за по 3 или 6 месеца наведнъж, отварям го и го прехвърлям в удобни кутии, които държа затворени. Но след около месец вече като че ли не е същия. Става ли му нещо според теб? Сега чакам да свърша наличния и започвам да пазарувам само на дребно  Tired.

# 68
  • Мнения: 3 360
Повечето са казали-Ленор Peace

# 69
Приятелката ми пере с Ленор и някакъв Гръцки прах ,който го купихме от там и прането наистина мишире супер...

# 70
  • Мнения: 327
Течен Ариел+омекотител Робайн Peace

# 71
  • Мнения: 1 650
Омекотител- розов сано.

# 72
  • Мнения: 572
ще следя темата ... Използвам Ленор, но и аз съм забелязала, е само при използването на ариел и някакъв омекотител, го има ефекта със запазване с миризмата...

# 73
  • у нас
  • Мнения: 5 710
семана - зелена  Peace

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Ленор - ароматерапи, лилав. Преди да започна да ползвам шишето (1л), пълня половин капачка от някой парфюм, който ми е омръзнал и добавям към омекотителя, като го разклащам добре. Това е трик, който практикувам от дълги години.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:57 от Pagocт

Общи условия

Активация на акаунт