Хубава миризма след пране...

  • 15 666
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 117
Нашата педиатърка ме посъветва да не ползвам омекотител за прането на дъщеря ми - на /2г. и 3 мес е/,на мъжа ми също му забраниха преди година,заради алергия/уж беше временно,но му казали,че и сега не му препоръчват/,та с две думи справям се само с трикчето на Pagocт - парфюм при изплакването...не си е работа,ама по-добре от нищо Wink
Иначе преди време и аз Ленор ползвах.А съм чувала,че гръцките прахове по -хубаво миришат от нашите... newsm78

# 76
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Купувам си прах "Скип" - гръцки.
Допълнителни омекотители и миризми не са ми нужни.
След пране ухае цялата къща.

Наистина мирише страхотно Peace
Къде го намирате този прах? Има ли го в Бг?

# 77
  • София
  • Мнения: 11 728
Купувам си прах "Скип" - гръцки.
Допълнителни омекотители и миризми не са ми нужни.
След пране ухае цялата къща.

Наистина мирише страхотно Peace
Къде го намирате този прах? Има ли го в Бг?

Има го в специализираните магазини за перилни препарати.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 007
Ленор, редувам различните да не ми омръзват.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Черен Ленор.  Peace
Трябва да го пробвам този "Скип" -  много добри отзиви чувам напоследък за него.

# 80
  • Мнения: 5 393
И мен ме заинтиргува този "Скип". Ще го потърся и ще пробвам. А иначе като цяло не съм доволна от омекотителите в България. Страшно бързо изчезва миризмата в сравнение със същите марки омекотител, които съм ползвала в Англия.

# 81
  • Мнения: 157
Ленор - ароматерапи, лилав. Преди да започна да ползвам шишето (1л), пълня половин капачка от някой парфюм, който ми е омръзнал и добавям към омекотителя, като го разклащам добре. Това е трик, който практикувам от дълги години.
Това наистина е хитро.Омекотителят разреждате ли го предварително с вода? И защо на опаковката пише 500мл=2л newsm78

# 82
  • Мнения: 1 149
Белият Силан сензитив Peace

# 83
  • Мнения: 1 305
Това наистина е хитро.Омекотителят разреждате ли го предварително с вода? И защо на опаковката пише 500мл=2л newsm78

Търговски трик. И пълна лъжа, поне в бг. Ползвала съм и нормални омекотители и такива, които се водят концентрирани и слагам едно и също количество и от двата. Ако сложиш от "концентрирания" по-малко не върши никаква работа.

# 84
  • Мнения: 1 650
И това спарфюма не ми звучи логично? Като взаимодейств с водата ефекта не е ли нулев?

# 85
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Това наистина е хитро.Омекотителят разреждате ли го предварително с вода? И защо на опаковката пише 500мл=2л newsm78

Търговски трик. И пълна лъжа, поне в бг. Ползвала съм и нормални омекотители и такива, които се водят концентрирани и слагам едно и също количество и от двата. Ако сложиш от "концентрирания" по-малко не върши никаква работа.

това не е ли същото както при праховете Еврокомпакт - например прах 4 кг стана 2 кг  и уж се слага по-малко количество. Аз си слагам същото количество, щото иначе не се изпират хубаво. Какъв беше смисъла на това да са концентрирани, като си слагаме същото количество прах и омекотител? Може би да купуваме по- често Laughing

# 86
  • Мнения: 1 632
Аз май само на Сано съм виждала наистина концентриран прах! newsm78

# 87
  • Мнения: 4 434
Ариел и Ленор Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 650
Аз май само на Сано съм виждала наистина концентриран прах! newsm78
Няма такова нещо- по- хубавите марки като ариел и персил( не турски обаче) имат концентрати.

# 89
  • Мнения: 1 632
Аз говоря за препаратите на БГ пазара!
Май голяма част от препаратите които съм ползвала са концентрирани, а на БГ пазара почти не съм виждала такива освен на Сано!

Общи условия

Активация на акаунт