Който разбира..тук се спира - или мама над 35 години - 4 тема

  • 15 212
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 485
*Pukanka* ,освен да кажа първа Честито!!! preggo  ylinfant 1stroller
Лека бременност и едно здраво и красово бебе!!!

Ех,каква хубава новина за днес!!! newsm44
Нека да има оща такива!!! Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 419
Привет, мили дами и господа!  Simple Smile
Я, да видя дали е останало от кафенцето на Фиорчето?!? Аз и вчерашно го пия – студено против бръчки...  Wink
Амаааа, то имало страхотна новина! Пуканкчице, мила ЧЕСТИТО! От сърце ти желая всичко да е наред и пълна къща с пуканчета!

Тези дни и мен ме понатисна работата, но не мога без вас, чета ви, макар и по диагонал. Хубавото е, че предстоят повечко почивни дни, дано да е хубаво времето за разходка, защото определено благородно завидях на  ARGHT... за тази екскурзия. Нашето семейство обича да пътува и почти не се спираме. Това е чудесна идея за посока, чакаме още снимки и пролетта, разбира се!  travel
Катринка, не знам ти дали ще стоиш далеч от някои зодии в следващия живот, но аз със сигурност ще си сменя зодията. Рачешката душа не е за този свят!  Sad
Топли прегръдки на всички!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 08:47 от .:.Demi.:.

# 92
  • Мнения: 1 485
.:.Demi.:. ,специално за теб-топличко кафенце!!! Wink

 
И за всички останали(да не се сърдите) Wink

# 93
  • Мнения: 1 586
Добро утро!
Ето ви гледка от верандата към сутрешното кафенце   bouquet


Ало, Pukanka-та...Няма да ти отмъщаваме и да се правим, че не сме забелязали радостната вест цяла седмица, както ти ни мъчи с тестовете  Crossing Arms
Пожелавам ти като минат първоначалните притеснения и когато лекарите кажат, че всичко е наред(вече съм ги уговорил) да се наскачаш от радост, като истинска "пуканка в тиган"   moresmile Стискаме палци!
От нас много  sun

# 94
  • Мнения: 419
Фиорче, страхотна си!  bouquet  /грижовна като типичен рак/ Много ти благодаря, с удоволствие ще го споделя с всички от темата!
ARGHT..., ха си пуснал още една снимка  photo и съм зарязала офиса, стегнала багажа и ...  family newsm41
Наистина е прекрасна природата в България!
Настроението ми е страхотно - колко малко ни трябва понякога ...  Heart Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, как му завиждам на ARGHT... И ние много обичаме да пътуваме, но май отдавна не сме го правили. То с тези мои процедури...  Close Ама сега като се постопли... заканвам се аз, ама трябва и половинката да се поосвободи малко. ARGHT, предполагам ще се покатерите и на Перперикон. Ние ходихме миналата година и много ме е яд, че забравихме фотоапарата....
Пуканка, миличка, с цялото си сърце се моля докторът да ти даде зелена светлина.  Praynig Викаш, след ин-витро стана ей така, от първия път.... Мисля си, че Господ се опитва да те компенсира..... Как е детенце, ще трябва ли да влизате в болница? Дано оздравеете по-бързо!  Hug
_re_ge , доста Дуфастон съм изпила, но такъв страничен ефект не съм имала. От нещо друго ще да е.  Tired
Днес е крайно време да купя мартеници. Баба Марта чука на вратата....   Hands Clap

# 96
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Привет от Манчестер   Heart Eyes  

Фиорче, супер ароматно кафенце  Hug

Специален поздрав за мъжката аудитория  Laughing



Мили другарчета, заповядайте на вкусна Английска закуска  Hug



ARGHT , България има страхотна природа. Това и тук (в Англия) го знаят. Да не говорим за климата. Че тук всичко мирише на мухъл  Joy . Цяла зима пролети есен само дъжд вали   umbrella . Преди две - три седмици малко сняг. Какъв сняг  ooooh! то пудра захар, и ти да видиш, та то затвориха пътища, затвориха училища  ooooh! обявено бе бедствено положение , в някои райони  cold .

Пуканка  Hug Честито мила   bouquet . Не се притеснявай , една приятелка забременя точно като теб, след секцио и нямаше проблем за руптури и темподобни ... Е, с разликата че тя е в Америка. В БГ винаги нещата стоят по-различно . . . Тя имаше същите притеснения, но докторите й казали , че няма проблем . Как е малкия ? Борите ли бактериите ?  Hug
Дано и при теб да е така  Praynig Praynig Praynig

Аз тази дни съм в страстен лов  #2gunfire .... luvbed пък да видим дали сме уцелили момента  fertilization

Хубав петък и слънчев ден от мен  Hug Hug Hug  !

# 97
  • Варна
  • Мнения: 756
Pukanka честито мила  Hug.Много се радваме за теб.Дано нещата се наредят в положителна за теб насока. PraynigТака да се радваме скоро и ние Hug

# 98
  • Мнения: 337
   Ох, чудя се от кафето на Фиорчето ли да отпия или да се наредя на масата за англйската закуска, че аз преди малко се надигнах. Тази седмица съм си дала почивка и най-активно си мързелувам в къщи newsm62. Иначе и за бих прдпочела една екскурзийка сред природата и ARGHT много ме дразни с тези сномки, ама на този етап не ми е до пътуване.
 На Пуканка честито за EFP   bouquet. Вярвам че няма да има проблем и доки ще даде зелана светлина. А малкия как е? Надявам се вече да е по-добре.
milly76 ами успешен лов ти желая  Kissing Heart и fingerscrossed да ни се похвалиш с добър улов newsm30  smile3521
   На всички желая всико най-добро. Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 150
Гъбите ми взеха ума!Тъй като съм баир будала-обожавам такива места.Лошото е,че кръшната половинка е талкоз мързелива,че няма накъде....Обаче малката ни душа снощи успя да ме уговори догодина живот и здраве да идем на ски Hug
Безкрайно се зарадвах и на Пуканка-ще видиш,че и с бебчо и с проектчо всичко ще е наред!!!!Само дишай дълбоко и пак,и пак... newsm32 smile3517убих се да търся стиснатите палци и.......загубих търпение вече,да знаеш,че следват и стиснати палци много и от сърце.
А за спама......обожавам такъв спам.Понеже творих близо месец един проект на ауто кад,за отмора на подутите си очи ползувам първо него! Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet

# 100
Записвам и аз при вас. Харесва ми настроението тук и членовете на темичката  Grinning
само какви спомени имам от каменните гъби Simple Smile, дано имам скоро възможност отново да попътувам на воля............ Heart Eyes
Честито на Пуканка, която доказа, че чудеса се случват. Дано няма проблеми и задържи бебчо. Praynig
Приятен ден на всички. Ще се включвам по-активно вече при вас. Hug

# 101
  • Мнения: 7 263
Eeeeeeeeee знаех си аз, че първо тук трябва да вляза!!!!

*Pukanka* честито ти малко пуканче !!!!
  Hug Hug Hug

Така ме зарадва с новината, макар да се надявах на нея. Нали ти казах, че вече имам една такава позната - след инвитро още на другата година бебе. При това, тя има близнаци от инвитрото и раждането беше секцио!
Така че - спокойно мила  Peace Peace Peace
С повече почивка и пазене - всичко ще е наред!

ARGHT - човече, къде си отседнал - на земята ли е това райско кътче?! Хубаво да си починете Peace
На всички огромна  Hug Hug Hug и чакам още хубави новини  Heart Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 5 576
Пуканка, каква страхотна новина!  Hug Честито, миличка!   bouquet Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Heart Eyes И изгони всички негативни мисли, всичко ще бъде наред, ще видиш!

АРГХТ, да си заредите батериите с кеф! Ние също не сме пътували от отдавна, въпреки че това ни е страст... Така се стекоха обстоятелствата просто... Но време за всичко има! Само да сме живи и здрави!  Praynig

Волейбол, радвам се, че се присъединяваш официално!  Hug Наистина е хубава темичката, с много хубави хора в нея! Убедена съм, че ще ни донесе късмет!   Grinning

Лени, Бъни, Ванхорн, Кюбит, Фиорче, Зазолинка,  Hug Heart Eyes Hug

Хубав петък и прекрасен уикенд на всички!   bouquet

Аз си мързелувам у дома и всъщност уикенда ми е почнал още от вчера...  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 14 009
Ей че ни е хубава темичката, никога не знаеш откъде ще подскочи новината.
За Пуканка много е радвам, радвам се на пуканчето , радвам се и начина по който е станало, ето това ако не "божа работа" пък пак добре ( да ме оплюят неверущите ама как да не повярваш че чудеса се случват защото енергията, ПОЛОЖИТЕЛНАТА ЕНЕРГИЯ...  - нали помните - няма да се повтарям ).

Ненагледни мои. Аз съм май едниствената в този форум на която НЕ й се ходи никъде. Като си представя че трябва да готвя багаж за 4-ма ( всичко всичко всичко аз и само аз - каката само си готви забавленията и книжките, любимия не пипва нищо защото той карал ...малкия и да иска не може да приготви нищо ) освен това  да уреждам кой ще храни и чисти надомашните любимци и ще полива цветята, направи ми изпушва главата ... Милия се тръшка, че така не било човешко. Казах му да ме заведе на околосветско без багаж и от всяка спирка да ми купва каквото ми трябва, тогава тръгвам ...Така че красотите ще ги следам от вашите снимки - снимайте снимайте...

Ванхорне- това за снега в пустинята и неподготвеността ме разсмя. Напомни и за един сняг който гледахме преди години по новините че паднал в Индия. Там обаче имало измръзнали, защото хората не нзаели какво е сняг пък и имали само по един потник на гърба си ...

Аз понеже пия кафе след обяд, ще пийна от това на Фиорчето, но няма да откажа малко и от англиската закуска ( поздрави на Манчестър ) Пусти англичани , не им е провървяли с георграфската ширина, ама пък за сметка на това разбират какво е порцелан и изискано сервиране ...

Зазолинче мерси за инфото за дуфастона. И аз си мислех че повредата е в моя телевизор.

Добре дошла на Волейбол.

На Бъни  - да се стяга и да поства рецепта за гъбена супа ( тук искат ) .Тя ни е най-добрата кулинарка сред едночертичковете. За кафето Фиорчето е ненадмината.

На всички приятно прекарване на почивните и празнични дни.
Ако сте избрали да сте сред природата прекрасно,  ако пък ли сте в къщи защо да не е приятно също -  няма нищо по хубаво и от милото родно вкъщи...

Целувки на всички.
П.С.Липсва ми Кюбит
П.П.С. Лени , прегръдки на цигането.



# 104
  • Мнения: 1 152
Eх, че хубава новина Hug.
Честито и от мен на Пуканчица newsm18. Това си е благословия, истинска благословия. Леко и спокойно бременеене. Всичко ще бъде наред newsm10

Реге, поне не си единствената, която НЯМА да ходи никъде. На мен само ми дай направление и мога багажа на целия квартал да приготвя за пътешествие. Обаче колата не ни слуша и щем не щем ще си стоим вкъщи. Но-о-о при първа възможност вече съм набелязала дестинация- за Лас Вегас или Манчестър няма да имаме време, че сме много ангажирани напоследък tooth, ама гъбите на ARGHT са ми вписани в тефтерчето с маршрути.

Хубава вечер на цялата тайфа  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт