Който разбира..тук се спира - или мама над 35 години - 4 тема

  • 15 181
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро и от мен! newsm03
Фиорче, що така лаконично? Иначе кафенцето ти е добро.... Макар че аз напоследък не си позволявам повече от едно на ден, само сутрин, колкото да се събудя   food010
ARGHT... , много ми харесаха емотиконите за тъща ти...  newsm68
Иначе за нашето здравеопазване не искам да коментирам.  Close
Айде хубав ден на всички, по-късно пак може да се включа.  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 586
ARGHT... , много ми харесаха емотиконите за тъща ти...  newsm68
Мда...макар че не успях да кажа с тях всичко, което исках. Човека, който ги е измислял не е имал достатъчно въображение или... опит Laughing
Ние "изчезваме" за няколко дни. Предстои ни представително посещение на някоя и други забележителности из Кърджалийския край. Със сигурност ще се включвам от време на време да ви дразня с картинки от красиви места.
Пожелаваме ви слънчеви и усмихнати почивни дни! И де що има работни, макар че е грях да се работи в такова временце  newsm78
Най-вече здраве за малкото "пуканче" и за всички вас Hug

# 77
  • Мнения: 4 358
ARGHT...  дано да сте попаднали вече на вашите лекари Hug.Това което казваш ако е вярно е чудесно колкото и невероятно да звучи.Явно все още има и истински хора сред тях Peace Peace
Фиорке що така кафенце само и зачезна.Едно парценче тортичка  Wink Wink да беше отпуснала тука за гладни душици Hug
По празниците да се отдадете на любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а аз яко торти ще плескам hahaha hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 150
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРИ!!!
От наторяването не съм писала,не че съм голям писач,ноооо пък вие..........Три деня изчитам всичко докато стигна края!Смях се през сълзи и скачах от радостдобре,че съм сама в моя си "офис"
Забъркала съм ги едни такива............Как да кажа.....Искам бебе ама без бебеправене!Бреее,такова чудо не ми се беше случвало!
С две думи-нещо съм се гипсирала.Дано мине!
Много се зарадвах на двучертичковите и да споделя,че и аз съм от суеверните-ама от по-.....може да се разходя из квартала,ако мине пред мен черна котка!Та се сетих,че като забременях,бях забранила категорично на другарчето да казва ...поне до третия месец!Обаче един ден,той се връща от село ииииииииии изглежда гузно....Че като се насърдих.... Joy Joy JoyЕ,при нас ...си е весело...
По повод зодиите-в следващия си живот ЩЕ СТОЯ МНОООГО ДАЛЕМ ОТ СКОРПИОН И СТРЕЛЕЦ!Защо ли?Защото сега си живея с два скорпиона и възпитавам стрелецвъзпитавам,когато ми е светло пред очите но пък да си кажа честно,не бих пропуснала или сменила моменти...
Много спаматично,като че ли стана ,но това е-целувки на всички!Стоплихте рачешката ми душа!

# 79
  • Мнения: 1 169
Ето ме и мен, само че с Добър Ден за вас и Добро Утро за мен (май само аз останах тук от зад океана).

Зази относно здравеопазването: Това ми е трън в очите тук. Не е само в БГ. Всъщност в БГ са тръгнали по тази система, която е тук. Жалко.
Като пример ще ти дам последното ми преживяване. Както знаеш правиха ми биопсия. Седмица по- късно се обадих да проверя дали е готов резултата. Да, беше готов. Питах добър ли е- "не можем да ви кажем" беше отговора. ОК мога ли да говоря с асистентката "да". Питам и нея: "ами, не мога да ви кажа, трябва да дойдете". Ако имаш нерви да издържиш. Добре, след 300 зора да намерят час отивам и чакам 40 мин. Влиза докторката и казва "Всичко е наред. Ще проверя някои хормони". Питах за стимулацията "Ще видим хормоните и ще ти изпиша Кломид". Излязоха и хормоните, пак питах какво ще правим сега "Ами, ще изчакаме още малко". Целта е да отида пак и да вземе пари от застраховката, защото е лекарска визита. Та така със здравеопазването. Влачат ме мамо, носят ме. Не им пука, че времето минава. Последния ПАП погледнах, колко струва, ако нямаш застраховка  ooooh! $ 432, но в крайна сметка са взели 89 долара от застрахователната компания. Игра на пари е здравето тук.
Вярно имат всички условия и техника, внимателни са, но зад вниманието се крие пълен непукизъм.

Утре е петък момичета- кокичета. Празници идват при вас. Ура.

# 80
  • Мнения: 1 485
Zazolinka,Бъни, не се сърдете момичета! Praynig
Просто минах само на бързо,да не си помислите,че съм се загубила.Не се включвам,защото малката ми беше много болна(и още е,но е по- добре Peace) и просто не ми беше до нищо.А какво остава до бебеправене #Crazy
Лека вечер на всички от мен!!! Hug

# 81
  • Мнения: 1 169
Ето, аз дойдох и вие се скрихте.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 756
Здравейте на всички. Hug Hug  Да ви кажа честно малко ви изпуснах ,но надявам се не съм липсвала на никой.И така да ви кажа, че съм добре и резултата от цитонамазката е повече от добър-PAP1.Това което пише Vanhorne за здравеопазването, аз си мислих че само в БГ нехаят ,но щом и другаде е така да се поуспокоя.И тук не ги интересува как си, а дали имаш пари.Е може някой ден нещата да се променят, но кога ли ще е newsm78

# 83
  • Мнения: 13 876
Ванхорне кажи как да се обръщаме към теб, че това е просто нетърпимо   bouquet
Не сме се скрили аз лично цял ден съм онлайн но това е защото ми е включен компа и аз съм логната. Колко пъти наистина мога да чета и пиша е друг въпрос ...
Влизам да къпя децата , след малко се включвам ...

# 84
  • Мнения: 1 169
Ванхорне кажи как да се обръщаме към теб, че това е просто нетърпимо   bouquet

Регенце, ако ти е трудно Ванхорн, ще взема да го сменя с нещо по- лесно, ако това имаш в предвид слънце.

# 85
  • Мнения: 13 876
В никой случай не сменяй този неповторим ник.
Дай идея за нещо по кратко като за обръщение...

# 86
  • Мнения: 13 876
Ненагледни мои,днес и на мен не ми беше от най-леките дни.
Поне записах час за гинеколожката и в средата на другата седмица съм при нея. Тогава ще имам резултати от цитонамазката както и ще чакам от нея идея защо така първите два дена от МЦ ме боля ужасно далака. Мислех че е от дуфастона но не прочетох никъде подобни странични действия. Може да е от кръвозагуба... Някой да е имал подобни симптоми. Не ми се е случвало от дете да ме боли така адски далака специално. Верно че се справих без лекарства, но си и полежах малко ...

Бъни за днешното кафе на Фиорчето ще коментирам, че кафето е от нея ама сладкото трябва да е от теб ... Joy вие нали сте комбина ..
Никол много хубаво е цитото е ПАП1. По-добре беше да е никакъв ПАП но и 1 е по добре от другите. Дано и аз съм в твоята партия с моята цитонамазка.
Зазолинче и ти беше кратка днес и не се включи повече.
За здравеопазването мога да кажа, че сякаш и аз, като много от вас съм минала през всякакви доктори. Има 2 има и 200. Най-боли когато разчиташ на някой и се оказва че всъщност си се лъгал. Ако плесницата която си получил е ужасяваща, тогава много боли, особено ако става въпрос за важни неща. Така че с лекарите е малко като онази система- тука има тука нема...
Катринка- включвай се от средата- без да четеш писаното, иначе никога няма да наваксаш всичкия СПАМ който се излива тук ...
На ALGHT и семейство- приятни почивни дни далеч от сивото ежедневие.
Всички други- пишете как сте.

Целувки на всички от различни времеви зони и континенти
  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 586
Здравейте!
Че това което съм написал за лекарите е вярно, вярно е, но ще видим по-нататък newsm78
Ние пристигнахме на време и само за 20 лева, като изключим горивото - ей тия КАТ-аджии са навсякъде Mr. Green Успяхме дори да посетим едно от набелязаните местенца - Скалните гъби до с.Бели пласт. Хайде рецептата за гъбена супа от вас, продуктите от нас  Hug
           
Иначе един туземец ни откри тайната на едно тракийско светилище наблизо, което е много подходящо за целите на хората събрани в темичката. Утре ще  ви пиша за него и се надявам да имам и убедителен снимков материал, макар че доста трябвало да се походи до там  Crossing Arms
Лека нощ!
И приятен работен ден утре  Hug

# 88
  • Мнения: 1 169
Малее ARGHT... искам и аз. Господи, каква красота.
Браво на вас. Аз също обожавам да пътувам.
Тук да ви споделя една известна тайна: По- красива природа от Българската няма. Дано само повече хора се погрижат за запазването и. Аз живея в Лас Вегас. Пустиня. Преди години някой  бил казал (майка ми ме осведомява)- във Вегас от пустиня са направили рай, а в България от рай се опитваме да направим пустиня.
Каквото и да направят това, което Майката-Природа може - не могат да го постигнат. Все пустиня ще си остане. Ама какъв сняг ни засипа тази година не е истина.
Хората не виждали сняг. Голям смях беше. Не могат да карат, задръствания, "трагедия" Joy

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Влизам само да ви кажа че тази сутрин направих тест и съм бременна. Тези дни ще говоря с лекарката си мога ли да го задържа и какви са рисковете.В главата ми е каша.Не съм очаквала че може да се случи след стерилитета и инвитрото ми, и то буквално от един път, без следене на овулации и подобни. ShockedЩе ви пиша повече като си събера мислите и след разговор с лекар.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 08:36 от *Pukanka*

Общи условия

Активация на акаунт