Не вярвам в приказката за Пепеляшка...

  • 4 442
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ако смяташ, че това е твоят човек - давай Peace
Останалото са подробности.

# 16
  • Мнения: 2 448
 Страхувам се,че това ще се окаже пагубно за любовта ни...Посъветвайте ме-да се откажа ли още сега,или да рискувам?

Няма по пагубно нещо за любовта от страха. Ако ти се страхуваш със сигурност ще изгубиш.
Ако си смела и рискуваш и истински се обичате, само ще спечелиш.
Лошо е когато човек не случи в живота си с любов, която заслужава, но и е лошо когато сам смята, че любовта,която има е незаслужена. Тъжно, много тъжно ... Копнеем за нещо хубаво и когато ни се случи, бягаме и се страхуваме.

Прочети първата мисъл от подписа ми, тя е точно за такива като теб.

# 17
  • Мнения: 22 436
Човек трябва да приема шансовете, които му поднася съдбата.
И ако единственото ти колебание е заради това на какъв пост е и в каква среда се движи - то това смятам, че е глупаво. Не маловажно, но глупаво.
Ако обичаш този човек и желаеш да си с него - направи го тогава. )

# 18
  • Мнения: 804
Разбира се,че го обичам...но ужасно ме е страх,че ще бъда обвинена в интересчийство-и от моите, и от неговите познати...А него ще го поднасят-"какво пък намери в нея"...Няма да е никак лесно...
Миличка, какво ти пука за хорските приказки. Щом искаш да бъдеш с този човек - бъди!
Нямаш представа колко бързо минават годините...
По-добре е да съжаляваш за нещо, което си направила, отколкото да живееш с мисълта, че си пропуснала нещо истинско.

# 19
  • Мнения: 12 665
Приказките винаги свършват със сватбата. Както се казва в един мой любим филм - никъде не се говори как Пепеляшка е побърквала принца с манията си да чисти замъка.
Наранена си, страх те е - ако не опиташ, няма да бъдеш наранена отново. Избираш - който не рискува , не пичели.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Мистрал повече кураж мила!!!
Хората нека си дрънкат. Нали знаеш, че никой не може да ги накара да спрат.
Защо пък да не си една съвременно Пепеляшка Peace
По добре опитай, защото е много гадно когато съжаляваш, че не си се опитал да направиш нещо.
Една друга съвременна Пепеляшка ти пожелава -Късмет- и да ни се обадиш пак тука еййй, да се радваме и ние Hug

# 21

разбирам страха ти - чичкото като си намри - момиче от неговата среда да не те изрита

а и доста несериозно и съмнително човек с неговото пложение да виси в сайтове за запознанства и да си търси жена от там

направо за повръщане

# 22
  • Мнения: 2 388

разбирам страха ти - чичкото като си намри - момиче от неговата среда да не те изрита

а и доста несериозно и съмнително човек с неговото пложение да виси в сайтове за запознанства и да си търси жена от там

направо за повръщане

Как разбра, че е чичко?
И откъде знаеш кой точно в сайтовете за запознаства?
Кое точно е за повръщане?

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Може пък и той да не си харесва средата, а да си харесва работата. И да иска нормални човешки взаимоотношения в къщи , а не такива, които са задължителни и по протокол.
отпусни се и се забавлявай  с любимия човек- заслужаваш го  Peace

# 24
  • Мнения: 764
Аз се запознах с моя съпруг в сайт за запознанства.Ве4е 5 години сме заедно.В сайтовете,всеки си има разли4ни мотиви да се вклЮ4и,но едно е сигурно,тези същите после излизат навън да си пият кафето.Т.е.хората не се делят на 2,онези от нета и онези навън.Няма никакво зна4ение кой,къде и как се е запознал с бъдещата си половинка.Голяма 4аст от моми4етата в 4ужбинския Форум то4но така сме се запознали и омъжили.Не съм 4увала на някой да са се подигравали.
Отговорът дали ТИ искаш то4но НЕГО можеш само сама да си дадеш...

# 25
  • Мнения: 40
Май много се подценяваш. Какво значение има каква е неговата среда сега. В крайна сметка като заживеете заедно ще си създадете ваша си среда. Ако толкова се обичате, колкото казваш, не би трябвало да има проблем със средата.

# 26

разбирам страха ти - чичкото като си намри - момиче от неговата среда да не те изрита

а и доста несериозно и съмнително човек с неговото пложение да виси в сайтове за запознанства и да си търси жена от там

направо за повръщане
  Eto за какво отношение става дума...Тук го чета,а ако го чуя зад гърба ми казано...сигурно ще се разстроя за месеци напред...
 Благодаря ви,момичета, за подкрепата и куража-толкова сте мили!

# 27
  • Мнения: 804
Eеее Мistral ,
Ако обръщаш внимание на всеки, който дърдори, трябва да спреш да живееш.
Важното е самата ти да решиш какво искаш, а не да се вслушваш в съскането зад гърба си.

# 28
  • Мнения: 2 388
  Eto за какво отношение става дума...Тук го чета,а ако го чуя зад гърба ми казано...сигурно ще се разстроя за месеци напред...
 Благодаря ви,момичета, за подкрепата и куража-толкова сте мили!

Абе жена, ти луда ли си?
Винаги ще има някой да говори дори при перфектни обстоятелства.
Хорската простотия и злоба край нямат.
Вземи се в ръце. Hug

# 29
  • Мнения: 494
Ами повярвай бе момиче!
Ти собствения ли си живот  живееш или този на останалите?

Общи условия

Активация на акаунт