Не вярвам в приказката за Пепеляшка...

  • 4 449
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 71
Обикновено съжаляваме много повече за нещата, които не сме направили, отколкото за тези, които сме, макар и някои от тях да са били грешки. От написаното от теб съдя, че и ти ще съжаляваш повече, ако не си дадеш шанс, не рискуваш, не направиш опит. Освен това, средата в която живее и работи въпросният мъж днес е такава, но утре може да се промени. Ако мислиш и чувстваш, че това е свестен човек, съветвам те горещо да не го изпускаш и да не пропиляваш шанса си заради едното ниско самочувствие и неясни страхове, които са те обладали. Бъди по-смела и по-решителна! Какво толкова имаш да губиш?! Животът е кратък! Успех! Peace

# 46
  • Мнения: 2 175
Мистрал,
какви са тия неуверени мисли?
Ако ти го обичаш и си сигурна в това - трябва да изпитваш единствено и само щастие..не защото е еди-кой-си, а защото е взаимно и има сериозни намерения.

Да, няма да е лесно.. И какво от това?
Тъкмо ще имате възможност двамата заедно да се справите и да изградите нещо ново..
Повярвай, усещането е прекрасно..(от личен и идентичен опит то го казвам)

# 47
  • Мнения: 2 448
Бъзикна ни някой и ни гледа сеира да види дали още някой се връзва на приказки.   Mr. Green
Никва не се включи авторката повече, или може би авторът.  Thinking

# 48
  • Мнения: 12 674
Всъщност къде  е Пепеляшка. Отговори май само на единственото отрицателно мнение. И с много жар. Иска да убеди себе си.
Основен въпрос - мнението на хората или твоето? Ако се чустваш недостойна, не го прави.

# 49
Тук съм,момичета...Просто нямам време и възможност да чета всичко и да пиша често...
  Някой попита за отношението му към детето-ами прекрасно е,те се познават от около година,на първата ни среща ми донесе подарък и за нея-много прецизно подбран,без да е прекалено показен,нито пък за отбиване на номера...
  Страховете ми са породени от факта,че съм си чувствителна-съзнавам го,но на 30+ човек трудно се променя,колкото и да се старае...А като чета тук за караници и неразбирателство със свекъри и зълви...това оказва влияние и в/у отношенията м/у партньорите...Знам,че няма да му е лесно да изтърпи изострената ми чувствителност на тема коя и каква съм...Знам,че го обичам,и не искам да го поставям в положение м/у чука и наковалнята...затова засега съм склонна да оставя нещата както досега-безкрайни телефонни разговори, пътуване...Може би наистина ще му погостуваме,ще се опитаме постепенно да опознаем средата му,пък тогава пак ще умуваме докъде сме я докарали...

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 13:55 от mistral

# 50
  • Мнения: 12 674
Тук съм,момичета...Просто нямам врене и възможност да чета всичко и да пиша често...
 

Хм, ние имаме време да ти отговряме.

# 51
 Joy Joy Joy
аз като ви казах да не се вързвате толкова сериозно на тази несериозна пусканица... Joy

# 52
Тук съм,момичета...Просто нямам врене и възможност да чета всичко и да пиша често...
 

Хм, ние имаме време да ти отговряме.
 Аз не искам да ми отговаряте на всяка цена и да прахосвам времето ви...Който когато има възможност.
  Просто обясних защо се бавя...Отделно компютърът ми ми прави врътки- плаче за нов...

# 53
  • Мнения: 1 322
Опитай и най-вероятно няма да сбъркаш - това е моят съвет.

# 54
  • Мнения: 118
Ако обичаш човека бъди по-смела и отивай при него.

# 55
  • София
  • Мнения: 399
 Отиди, но без подпис. И не заради средата, а защото за 18мес. телефонна любов и инцидентни виждания, не мисля, че се познавате достатъчно добре. Тъкмо ще разбереш, дали наистина това е твоя човек, едно е да си Пепеляшка на бала, съвсем друго- Пепеляшка пред печката.

# 56
  
ТЯ Е ПЕПЕЛЯШКА  И ПО ДУША

само ще се измъчва

# 57
  • Мнения: 2 448
 
ТЯ Е ПЕПЕЛЯШКА  И ПО ДУША

само ще се измъчва

Така е, но пък принцовете по такива си падат.  Laughing

# 58
  • Мнения: 884
Мистрал-харесва ли "твоя" свят? От първите изречения на първия ти пост-вероятно "не". "Неговият" свят сигурно е различен, но може би е време да потърсиш щастието някъде другаде, щом то в момента не е при теб.
Честно, аз бих приела.Успех!

# 59
  • Мнения: 35
Който го е страх от мечки не ходи в гората Naughty

Общи условия

Активация на акаунт