1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 38 186
  • 455
  •   1
Отговори
# 375
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Eeeee, бабка много несправедлива!Значи за моето гардже може,а за чуждото-не!А сега анкета:Ако бяхте на мястото на Фюсун,дали ще си тръгнете или ще се борите за децата?Ама как ще си остави децата,ужас!  Cry

# 376
  • Мнения: 7 914
Не съдете толкова строго Надиде. Много ясно, че мери с двоен аршин, коя майка не го прави спрямо детето си?
Плюс това момента наистина беше удобен да изгони змията от дома си, просто се възползва максимално от ситуацията.
всяка майка е пристрастно по отношение на детето си, но  да си жестока към същите грешки.. на човек, на който си казвал досега "дъще" Rolling Eyes... не мога да приема Rolling Eyes

# 377
  • Русе
  • Мнения: 299
Ама сина кротко си изневеряваше,а змията що змии избълва и ги правеше на нищо.Към никого нямаше уважение,та мисля,че на бабка и преля чашата просто.Толкова години е търпяла злия характер на Фюсун...

# 378
  • Мнения: 6
Момичета аз не го гледам в момента филма но чета вие какво пишете не я съдете Надиде аз мисля че те отдавна търсят причина да се отърват от нея или поне да й набият канчето за тази нейна лошотия и злоба и затова че тормози синът им те са му я натресли те ще го отърват от нея аз така мисля и с удоволствие ще гледам довечера малко съм жестока ама и тя е такава

# 379
  • София
  • Мнения: 6 009
Абе ще си пишем пак след 30 години, във форум БГ-баба, и ще видим на коя от нас змията...пардон - снахата, е най-читава.  Joy

# 380
  • Мнения: 267
Абе ще си пишем пак след 30 години, във форум БГ-баба, и ще видим на коя от нас змията...пардон - снахата, е най-читава.  Joy
Хаха хихи много весело

# 381
  • Мнения: 7 914
за последните думи на Надиде дори и в Библията е казано -  който е безгрешен нека пръв хвърли камък...... Rolling Eyes

Има ли безгрешни...


 и хората се учат от грешките си... а затова сме и хора да прощаваме -  как да е..  това са мои мисли Peace

# 382
  • Мнения: 267
за последните думи на Надиде дори и в Библията е казано -  който е безгрешен нека пръв хвърли камък...... Rolling Eyes

Има ли безгрешни...


 и хората се учат от грешките си... а затова сме и хора да прощаваме -  как да е..  това са мои мисли Peace
Напълно съм съгласна Peace.

# 383
  • Мнения: 794
Тая бабка голяма злоба излезе! Значи нейният можеше да си развява байряка, да напусне семейството си и да направи дете на друга жена, а Фюсюн преспа два пъти с друг мъж и вече стана най-голямата грешница. Тоя турски манталитет! Не ги е срам да карат Фюсюн да приеме детето на любовницата на мъжа й, но да изгонят Фюсюн не се замислиха. То не че Фюсюн е стока, но пък Али-Кемал е такъв охлюв, направо е цяло наказание да си му жена!

# 384
  • Мнения: 267
Ама и на Али Кемал аршина му е двоен за Бурчин и за сина му!

# 385
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами с такъв мъж като Али Кемал, аз пък евала ще кажа на жената дето няма да му изневери  Whistling, а и той и дете направи, а тя тихо и кротко си изневеряваше  Whistling Mr. Green

# 386
  • Мнения: 7 914
Фюсун трябва да помоли  Али Кемал да си целуне щерката no

# 387
  • Мнения: 422
 e,тоя пльоч Али Кемал никакво внимание не им обърна,добре че му втъкна Борчин в ръцете,че от кумова срама да се сбогува с него,ама той сега е силен-нали ще си има син,кво му пука Sick

# 388
  • София
  • Мнения: 6 009
Все пак говорим за филм, нали? Турски филм при това, имайте предвид различния манталитет.
Ако Фюсун ми беше снаха на мен щях да се чудя как да се отърва от нея, това са моите мисли.

# 389
  • Мнения: 267
Според мен за цялата ситуация са виновни Надиде и Бурхан,защото са ги омъжили без любов!

Общи условия

Активация на акаунт