Баба Марта бързала на АВГУСТинчето мартеничка вързала!

  • 10 194
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 564
ЧРД на Ира и Бате Жоро, пожелавам ви да сте много здрави, весели и щастливи  Hug  bouquet

Фр тони и аз ви стискам много палци  Praynig Hug

Моя хубавец пак пусна сопол...надявам се да го овладея, сложих му р-р цитросепт в нослето, витамини взех, ама да видим... Един ден в яслата и ето резултата не закъсняяя....  Tired

Аз днес съм малко разочарована от "шегаджийката" баба ви Марта  Crossing Arms Вчера беше лято, а днес едно мрачно и лепкаво  Tired Бягам да полегна.

Лек следобед на всички  Hug

# 271
  • Мнения: 525
Честита Баба Марта, девойки! Heart Eyes

Ира, Честит празник и на теб! Wink
Бъди слънчево усмихната, весела и влюбена.../и аз знам:)))/
Късмет !

Ето нещо весело и вкусно от мен:



Благодаря Ви за пожеланията!  bouquet

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 13:53 от BateJoro

# 272
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Гледам пак има напуснали форума,за кой ли път...,както ида е.Здраво си вдигнах нервите вчера,но е за последно.Рядко може някой да ме изкара извън нерви и то не лице в лице,но тук си имаме специалист.Аз не се извинявам,защото не мисля,че сбърках в нещо.Няма да слагам Емотикони,че после ще бъдат натирени.На никоя майка не пожелавам да страда детето й,но не мисля,че някой тук е заслужил такова отношение и мелодрами.Френско Тони,не мисля,че проблема е в теб,а й да беше,понеже проблема ви е сходен,каквото и да кажеше,нямаше да бъде отчетено..Спирам,че се ядосвам.


Ирка,Жоре(дето се  newsm78губиш),да сте живи и здрави.Много обичани,красиви и щастливи  bouquet

Ирка,ха дано не е нещо сериозно с главичката.Ама голям е бесник Алекс,да е жив и здрав Hug

Френско Тони Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМного,много се надявам всичко да е наред и съм сигурна,че ще е така.Малкият плювчо няма да ни предаде отбора Peace

# 273
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Мдаа, времето днес определено е мартенско. Сутринта аха да завали, сега пък се кани слънчице да ни огрее.  Grinning Ние ходихме днес на детски клуб и падна щура веселба. Сашундера не слезе от една голяма кола и само на камиони и МПС-та залиташе. А Теди се вживя в ролята на домакиня. Абе наиграха се на воля. И сега са се цопнали в креватите, вече без сили.  Grinning След малко и аз отивам да лягам, че ние снощи пак будувахме.  Tired Ама този път не беше весело, а по стария начин - с писъци и вопли.  ooooh! Последният предкътник го мъчи вече над два месеца, издул е до спукване венеца и все не пробива. Явно оттам идат терзанията. А и вторият кучешки се кани и той да излиза, та множко му се събира.  Tired Хайде, до после.

Стикам палци и чакам хубави новини от Ира и Алекс и от Тони и Тотончо.  fingerscrossed

# 274
  • Видин
  • Мнения: 685
Сега погледнах началната страница на форума и забелязах, че Ира и Бояна са астрални близначки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 3 916
Честит рожден ден на Ира и Бате Жоре!
Да сте живи, здрави и много щастливи!




Утре ще пиша повече, че сега децата спят, а аз ще излизам на кафе с приятелки Party.
Тони, силно се надявам всичко да е наред с Тотончо  Praynig.
Адиnewsm10.

# 276
  • Мнения: 223
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! зДРАВИ ДЕЧИЦА, СУХИ НОСЛЕТА, БЪРЗИ КРАЧЕТА!
Ирра, Бояна, Честит Рожден ден! Желая ви да сте много обичани, защото знам, че стеSimple Smile)) Интересно е, че сте астрални близнаци, а никога не сте ми "звучали" като приличащи си хора. Т.е. "звучите" различно една от друга. Май имате и нещо общо - витални и бързи сте. Да сте здрави - а бонбона и бонбон да ви помагат да посрещате пролетта!

Не мога да се включа по темите, защото не мога да разплета началото и края на никой казус, обсъждан тук (нередовна съм в четенето).  А и въпреки, че обичам четенето и писането, знам, че думите са изневерник - капнали на листа, вече звучат различно от това, което сме искали да кажем и става заплетено. Епистоларна може да е само любовта, не и споровете. Само знам, че вече познавам децата ви и ги обичам. Сигурна съм, че и вие обичате моето и се радвам да съм сред вас. Удобно ми е
МариетаHug за Андриян - сигурна съм, че ще забрави всички неволи сега.
Морска, Ади, Лулу, децата са прекрасни както винаги. Вече не се променят много бързо - и те големи хора станаха.
Бобче, Йована ще стане опасна мадама, макар и майка й да е "маймунка" Simple Smile)
ПИванова, временно е. Явор е имал такива моменти и аз съм виквала - иска да спи при нас в леглото, заспива с часове, реве. Минава му като на кърмаче.
Момичета, Явор много се влюби в една красива кака(гаджето на един братовчед) - слаба, фина с премерен жест. Гордея се с избора му(да сте чували да не се гордея с нещо - мъжка майка ви казвам Joy)

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 15:51 от Тиги-Мигъл

# 277
  • Мнения: 222
Момичета, благодаря за съветите за спокойни нощи с Перси! Дано наистина е период, който бързо да отмине, че знаете, доста е неприятно.
Ето, отново едно интересно вкючване от Тиги. ААААА, и Яворчо да внимава с тези какички, че работата е много опасна!
Толкова мързеливи дни са тези................ Аз бях на почерпка с една приятелка и си получих още един подарък за рожд.ден-колекцията на Нина Ричи-Love in Paris. Хубавото, е че получавам подаръци  за рожд.си ден всяка година, чак до месец май.
Очакваме появата на Тони, дано ни зарадва с позитивни новини!

# 278
  • Мнения: 1 554
Пиванова,много хубав подарък Heart Eyes

и аз чакам включване от Франция Praynig

# 279
  • Мнения: 361
Пиванова,страхотен подарък Hug

Ние бяхме на вън за 2 часа,ама хич не се показа слънцето днес.Поне не е студено.
Мъжо си замина за Сф и сега е скукааааааааа Tired
А така ми се спи-цяла нощ не спах.То бяха едни зорни тук до 02 ч,после Милото стана в 04 ч да си пътува,Ивон сънува някакви кошмари и рева,абееее.......нямам думи.
Как ще изкарам до довечера не ми е много ясно Tired

Ирка,какво стана?Ходихте ли до спешното?Всичко е наред нали?
Тони,хайде идвайте си вече,да пишеш Hug

# 280
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Пиванова, чудесен подарък!  Peace Аз обожавам всичко на Нина Ричи. Това ми е една от любимите марки за парфюми. Peace
В момента майка ми се опитва да направи заливка за мусака и не успява, защото Сашундера се е залепил за нея и поглъща кисело мляко като за световно. Чак трепери от нетърпение. Ле-ле, ама това зодия котка си е опасно нещо. Налита на мляко като невидял. Mr. Green

# 281
  • Видин
  • Мнения: 685
Лулу, децата по китайския календар са зодия свиня. без обиди разбира се, просто уточнявам. А може и аз нещо да не съм разбрала Hug

# 282
  • Мнения: 361
Лулу, децата по китайския календар са зодия свиня. без обиди разбира се, просто уточнявам. А може и аз нещо да не съм разбрала Hug
hahaha hahaha hahaha

# 283
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ния, точно свиня са!  Peace И то огнена свиня. Между другото това се смята за една от най-щастливите и благодатни години за създаване на семейство и раждане на деца. Според китайците родените в годината на огнената свиня деца ще са големи късметлии и много щастливи. А Теди ми е зодия маймуна. Любопитно съвпадение, нали? Mr. Green Аз като казах за Сашко зодия котка имах друго предвид - че по нормалния зодиак си е лъвче, а лъвовете всъщност са си големи котки. Wink
Момичета взех да се притеснявам за Тони. Би трябвало вече да са се прибрали у дома след ядрено-магнитния резонанс. А не пише. Ох, дано новините са добри.  Praynig Много ми е притеснено. А може и да са ги задържали повече в болницата.  Thinking Абе дано в крайна сметка да е за добро. Praynig
И от Ира и Алекс няма никакви вести.  Confused Дано и при тях всичко да е наред. Praynig

# 284
  • Мнения: 467
Момичета  Hug

Пускайте палците сега (дано не са се схванали от толкова дълго стискане  Laughing) Наистина, трогнахте ме с пожеланията си  Heart Eyes
Резултатите от скенера са отлични, нищо му няма на мозъчето, слава Богу ! Сга продължаваме с генетичните тестове, все пак трябва да се открие кой е виновникът и какви са шансовете Тони и Тото да си имат някога здрава кака  Flutter. Та, падна ни камък от сърцето, стискането на палци си струваше  Blush

Пива, сега аз си мисля за вас и проблемът с приспиването. Дано бързо се върнете към старият ритъм.
Ира, честит рожден ден и от мен. С това хубаво събитие, което предстои, предполагам, че се чувстваш най-щастливата жена на земята.  Heart Eyes
Хайде спирам, че Лулумба ще получи сърдечна криза от притеснение hahaha Лулу, голямо сърце имаш  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт